Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#721 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 10:11

Katastrofa Narodowa ale analogicznych sytuacji jak opisujesz jest o wiele więcej. przykład -cukrownie. polska wschodnia pozbawiona ich zupełnie -komu to na rękę? wieprzowina- przecież jeszcze kilka lat temu polska była jednym z większych eksporterów tego mięsa a teraz co? importujemy coraz więcej wieprzowiny. takie przykłady można mnożyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 13:31
  •  

#722 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 10:19

Katastrofa Narodowa Oczywiście to co opisuje @wojtas świadczy wyraźnie,:P że to co piszę to głupoty są...

#723 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 10:36

Katastrofa Narodowa niestety trochę ochłapów z unijnego stołu skutecznie zamula prawdziwy obraz polskiej gospodarki.

#724 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 02 styczeń 2011 - 10:41

Katastrofa Narodowa oczywiście, że nie są..., tylko ile mogą zmienić takie pojedyncze glosy, skoro wszystko jest tak zręcznie sterowane i manipulowane, aż w końcu stwierdzamy że " w klatce lepsze mamy wygody ", tak naprawdę to nie ma bardzo na kogo zagłosować... wybór z pomiędzy dwóch plemion? ucieczka w prywatność od tego oszołomstwa jest faktem, pozostaje trzymać kciuki za trzymających nas na duchu bardów, np. Jacek Daukszewicz i innych nie sprzedajnych. :P
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#725 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 10:46

Katastrofa Narodowa Hmm-ja znam tylko Krzysztofa Daukszewicza :P

#726 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 12:40

Katastrofa Narodowa Krzysztof Daukszewicz jest sprzedajny.
Od dawna wiadomo, ze należy do ekipy Tusko-podnóżkowej.

http://pawelj.salon2...kle-kontaktowym
W rolnictwie siła!!! :)

#727 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 02 styczeń 2011 - 13:13

Katastrofa Narodowa No tak, wtopa, pojedyncze utwory ma Krzysztof spoko, całości nie śledzę, a Jacek już się nie sprzeda.

#728 Share roltech

roltech

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 19:09

Katastrofa Narodowa Panowie, patrząc z perspektywy czasu na to, czego się uczyłem na lekcjach j. polskiego i historii w szkole sredniej, mogę dziś powiedzieć że, były to przedmioty, najbardziej przydatne w dzisiejszym życiu. A wnioski jakie z ich nauki wyciągam to: W Polsce był bałagan, jest i będzie. Mały przykład dla cierpliwych w czytaniu. http://f.polska.pl/f...nia_Sejmowe.pdf

#729 Share piotrus19

piotrus19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 21:42

Katastrofa Narodowa Ten link daje dużo do myślenia na temat historii Polski, Rosji stosunkach w Europie i nie tylko. Ciekawi mnie jakie komentarze i refleksje przyjdą dla Was po obejrzeniu tych filmów (5 filmów każdy po 10 min. Zapraszam do dyskusji.Katastrofa smoleńska w pigułce.

Edytowany przez piotrus19, 02 styczeń 2011 - 21:42.

#730 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 21:40

Katastrofa Narodowa te linki to juz dawno tu byly.gdyby nie chodzilo o tragedie wielu rodzin to tylko posmiac by sie mozna bylo. widac ze ocena przyczyn zalezy od pogladow politycznych. dla sympatykow pis to zamach, dla reszty normalny wypadek lotniczy jakie zdarzaja sie co roku, skutek pogody,bledow w wyszkoleniu,najzwyklejsze glupoty, nieznajomosci jezyka, marnego sprzetu itp.itd.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#731 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:01

Katastrofa Narodowa No i oczywiście tak jak w przypadku każdej innej katastrofy lotniczej wrak samolotu pozostaje przez wiele miesięcy niezabezpieczony,czarne skrzynki nie są przekazywane itd.-jacus Ty nawet idiotą nie jesteś...

#732 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 22:45

Katastrofa Narodowa to jest rosja,kto sie tam przejmuje jakimis polakami, tam sluzby specjalne potrafia wysadzic przed wyborami blok z wlasnymi obywatelami,milicja brac lapowki od czeczencow ktorzy jada zamach robic,stalin wymordowal wiecej obywateli zsrr niz hitler i dalej jest bohaterem,niedawno pod moskwa budowali osiedle,koparki wykopaly kilkaset szkieletow krasnoarmiejcow i wywozili ziemi na wysypisko i dopiero tam ktos sie tym zainteresowal . ty myslisz ze komus bedzie zalezalo na wyjasnieniu dokladnych przyczyn katastrofy tym bardziej ze czesc winy lezy po stronie kontrolerow lotow a lotnisko bylo od roku nieczynne i nie spelnialo zadnych standartow technicznych-tylko jak auto rozbije sie o drzewo to kto jest winien kierowca czy drzewo ?

co do ostatnich twoich slow ,to odpowiem jak wypada w swiatecznym czasie-nawzajem..

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#733 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 styczeń 2011 - 23:27

Katastrofa Narodowa jaro moim zdaniem to tobie cos przeslania obiektywna ocene i nie jest to glupota tak sadze ;)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#734 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 11:03

Katastrofa Narodowa Brzozak-dalej czegoś tu nie rozumiem-Ty naprawdę uważasz mnie za sympatyka PIS-u ?-jeszcze raz powoli wytłumaczę swoje stanowisko-jestem nastawiony propolsko,nacjonalistycznie można by rzec :D więc siłą rzeczy bedę optował za siłą polityczną kierującą się dobrem naszego a nie ościennego państwa-i jeżeli PO stanie się partią dbającą o polskie interesy wtedy zacznę na owe PO głosować -ale nie wcześniej.
@jacus-mam takie pytanie czy ty aby czujesz sie w pełni Polakiem ?-czy też może jesteś jakimś przesiedleńcem p.o Polaka ?(są w Polsce wsie gdzie ludzie nie tylko nie czują się Polakami ale wręcz owych w/w nienawidzą-to tak gwoli wyjaśnienia) .Gdyby takie coś wydarzyło się w innym kraju to każdy jeden Belg,Francuz,Niemiec czy tam ktoś chciałby wiedzieć dlaczego śledztwo (a może i śledztwa być nie powinno Twoim zdaniem ?) prowadzone jest w tak nieudolny i opieszały sposób .Zaręczam że każdy inny naród nie tłumaczyłby sobie sprawy na Twój sposób-"bo to Rosja panie".

Edytowany przez jaro, 04 styczeń 2011 - 11:04.

#735 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 11:22

Katastrofa Narodowa chociazby przez to, ze porownujesz wszystko do PO, odnosze takie nieodparte wrazenie ;) . czy zechcesz ujawnic zatem na kogo glosowales w wyborach prezydenckich i parlamentarnych (samorzadowe nie powinny moim zdaniem kierowac sie wyborem partii, wiec pomijam). gdyz ja glosowalem przeciwko jarkowi w prezydenckich (nie bylo kandydata psl w II turze) i na ludowcow do parlamentu i jestem ich sympatykiem, podoba mi sie tak prowadzona partia, bez wielkiego Piar, bez grania na ludzkich uczuciach, bez tanich chwytow i ciosow ponizej pasa, bez opluwania wszystkich wokol.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#736 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 11:36

Katastrofa Narodowa Prezydenckie PIS-parlamentarne i samorządowe :D PSL.

#737 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 11:42

Katastrofa Narodowa ok, teraz widze szersza perspektywe twojego punktu widzenia ;)

#738 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 04 styczeń 2011 - 12:50

Katastrofa Narodowa ...
itd.-jacus Ty nawet idiotą nie jesteś...
[/quote]
...
co do ostatnich twoich slow ,to odpowiem jak wypada w swiatecznym czasie-nawzajem..
[/quote]

Lepiej Wam teraz? Zapewne są tacy, którzy cieszą się z dobrze wykonanej roboty czytając powyższe... I nie ma widoków na poprawę, co jest bardzo przykre.

#739 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 13:33

Katastrofa Narodowa Pewnie że lepiej-najlepiej zapomnijmy o tym , oddajmy w obce ręce to co zostało z naszego majątku narodowego i bedzie cacy :D -takiej chciałbyś zgody ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#740 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 04 styczeń 2011 - 17:46

Katastrofa Narodowa Dużo jest zmanipulowanych i zaślepionych cudami - nie widami, niewiele już zostało do wyprzedania, idee nic nie znaczą, ale zgody pomiędzy dwoma polskimi chłopami zawsze będę chciał..., o epitetach zamilknę.