Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#701 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 listopad 2010 - 20:22

Katastrofa Narodowa Ta dyskusja staje się coraz bardziej bezsensu widziałem juz kilka filmów na ten temat każdy mówi to co chce powiedzieć autor przedstawiając jedne fakt ukrywając inne lub mniej o nich mówiąć, nie wspominam juz o różnego rodzaju sugestjach czy niedomówieniach. Krótko mówiąc teoretycznie każdy z nas mógł by zrobić sobie film na ten temat i przedstawić w nim to co mu się podoba.
Jak dla mnie róznego rodzaju rewelacje i wypowiedzi np ta ostatnia że w chiwili katastrofy dzownił mąż (okazało sie nie prawdą) sprawiają że poprostu przestałem się tym interesować niech sprawę wyjaśniają i wyciągają konsekwencje odpowiednie instytucje mi nic do tego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 23:00
  •  

#702 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 22:13

Katastrofa Narodowa nie bylo jednego winnego,wina spada po kawalku na pilotow,obsluge lotniska,organizatorow lotu i pana boga bo to on pewnie zeslal na chwile mgle nad lotnisko i wg.mnie to jest najciekawsze pytanie-po co???

w zwiazku ze swietem zmarlym naszla mnie taka refleksja ze ci ktorych jest najwiecej w telewizji to nawet swoim bliskim porzadnych nagrobkow nie zrobili tylko zwykle krzyze-dotyczy to osob pochowanych w krakowie.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#703 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 listopad 2010 - 16:08

Katastrofa Narodowa Przysłowie mówi że "w mętnej wodzie,łatwiej ryby łapać".Niestety w powietrzu ryb nie ma i sam się dziwie po co ta mgła.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#704 Share astrzak

astrzak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:A wszystko po trochu...

Napisany 05 listopad 2010 - 16:15

Katastrofa Narodowa Kolego @hubertuss zgadzam sie z toba dalsza dyskusja jest bez sensu. Tak juz musiało byc poprostu :unsure:
Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

#705 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 06 listopad 2010 - 21:19

Katastrofa Narodowa Zgadzam się z kolega wyżej. Jak ktoś może przeżyć taka katastrofę, tak jakby z 200km jechać samochodem rozwalić się na 1 drzewie i przeżyć? Dzieci z podstawówki to wiedza, a poważni ludzie dorośli nie....
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#706 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 31 grudzień 2010 - 23:32

Katastrofa Narodowa Naszego, tragicznie zmarłem prezydenta powinniśmy szanować wszyscy, bez względu na to, czy nam odpowiadał, czy nie. On był odważny. Nie bał się mówić o tym, co złego dzieje się na świecie - Gruzja. Nie chował głowy w piasek jak inni. Otwarcie krytykował to, co złego dzieje się w kraju i na świecie. Takiego człowiek będzie nam brakować w tym kraju, gdyż w przeciwieństwie do swojego brata umiał zachować rozsądek. Nasz kraj już zaczął stawć na nogi, tylko bandzie "komuchów" się to nie spodobało i stało się to, co się stało.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#707 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów
  • Zainteresowania:ronlnictwo,wędkarstwo,motoryzacja

Napisany 01 styczeń 2011 - 09:55

Katastrofa Narodowa Kolejny fan teorii spiskowych..

#708 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 10:31

Katastrofa Narodowa I dobrze-dużo gorsi są ci którym się wydaje że wszystko jest cacy, a Rosjanie i Niemcy to dobrzy wujkowie są, którzy o niczym innym nie marzą jak tylko o tym aby Polen rosła w siłę a leute żyli dostatniej :D pod światłym przywództwem Chyżego Ruja .

#709 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 11:44

Katastrofa Narodowa i wystarczy tylko dostatecznie długo wałkować ludziom że winny jest światowy kryzys a jedynie polska jest zielona wyspą na czerwonej mapie europy . tylko dlaczego w krajach dotkniętych niby to kryzysem żyje się cztery razy lepiej niż w polsce.

#710 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 11:56

Katastrofa Narodowa Jak widać na co młodszych kolegów propaganda działa...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#711 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 12:23

Katastrofa Narodowa Niemcy mają jescze dość łupów z 2 wojen, to im pomogło przetrwać kryzys :D . A po za tym ile zielonych było wpomopowanych Niemcy po wojnie. Jaro musisz objąć rząd w Polsce to wtedy będzie się wszystkim żyło lepiej..

#712 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 12:28

Katastrofa Narodowa Piszesz do mnie czy do mojego imiennika ?:D

#713 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 12:30

Katastrofa Narodowa

Jak widać na co młodszych kolegów propaganda działa...

mlodzi maja w du.ie cale to biadolenie, tych politykow szczegolnie z kuprem :D , ekspertow, ekonomistow i robia swoje, albo wyjezdzaja za granice :D .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#714 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 12:38

Katastrofa Narodowa Brzozak, ja jeszcze uważam się za umiarkowanie młodego i faktycznie w d*pie mam tą polityke. Robię swoje bo mi żaden z marszałkowskiej do garnka nie włoży, a co najwyżej wyjmie :D .Jaro z dwojga was zagłosuje na ciebie(dotyczy tego 2 posty wyżej) :D

#715 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 12:45

Katastrofa Narodowa taa ja tez :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#716 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 13:18

Katastrofa Narodowa Nie mam najmniejszych ambicji politycznych ale błędem jest jak to nazywacie "manie polityki w du.ie":D -takie zachowanie można sobie zafundować w krajach gdzie rządy choćby troszkę działają "pro publico bono"-w kraju takim jak Polska, gdzie rządy sprawują ludzie jak najdalej będący od tego aby działać z korzyścią dla polskiej racji stanu trzeba przynajmniej (IMHO oczywiście,IMHO :D ) patrzeć owym ludziom na ręce.Howgh.

#717 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 13:49

Katastrofa Narodowa Jaro, przełamałem się ostatnio, zaproszono mnie na zebranie polityczne z głównym gościem , ministrem Sawickim, równo 5 dni przed wyborami samorządowymi.Fakt gadać umie, ale zapytany o nabór na modernizacje (woj.podlaskie) odpowiada znaną już nam regułkę, tak będzie od 3 krowiarze a 14 dni puzniej reszta.Super, głosuje na psl(co prawda tylko kandydatów z tej partii znałem osobiście) i po 3 dniach od wyborów, czyli jakieś 8 dni od spotkania z Sawickim, szok, czytam nabór w podlaskim będzie tylko dla kurwiarzy.PSL odtrąbiło sukces 14% poparcia a ty durny wyborco jak zwykle zostałeś zrobiony w bambuko.Ico jaro, miałem wpływ na rządzenie krajem? G*wno miałem ale dzięki mym głosom ktoś ładna kaskę weźmie. :D

#718 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 01 styczeń 2011 - 14:11

Katastrofa Narodowa @jaro a co ci przyszlo z tej twojej aktywnosci politycznej? moze paru niezdecydowanych przeciagnales na strone kaczogrodu, niestety. dla mnie to zbyt male wynagrodzenie, by interesowac sie polityka.

dla mnie polityka jest prosta, dopoki którakolwiek z partii bedzie sie opowiadala za nie wniesieniem podatku dochodowego do rolnictwa, ma moje glosy we wszystkich wyborach. to bezposrednio wplywa na moje zycie i tylko to, dlatego poki co psl nie ma sobie rownych dla mnie :D

2 sprawa, ze jest taka genialna partia, ze nie ma szans na wygrana, ale za to ma najwieksze szanse ze wszystkich na stworzenie konstruktywnej koalicji i o to chodzi, idealna partia dla rolnika :D

#719 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 08:33

Katastrofa Narodowa @brzozak-jakiej aktywności politycznej ?-co to za przeciąganie na stronę kaczogrodu ? za bardzo nie rozumiem o czym piszesz ale widzę że dla Ciebie wszystko musi mieć jakiś tam materialny wymiar ...Może zacznę od tego-"historia uczy jedynie tego, że historia niczego nie uczy"-czy jakoś tak :P ale do rzeczy,zawsze interesowałem się historią ba,przez pewien czas nawet studiowałem na tym kierunku-nie dziw mi się więc że doszukuję się jakichś analogii między tym co się dzieje teraz a tym co działo się ponad 200 lat temu-dla Ciebie być może to czasy późnego mezozoiku :) dla mnie z racji zainteresowań ledwie dzień wczorajszy...Tak samo jak wczoraj do władzy dorwali się ludzie którym na sercach leży raczej dobro państw ościennych niż własnego kraju,tak samo krzyczą aby sąsiadów kochać-co z tego wyszło chyba wszyscy wiemy.Tym którzy będą mi zaraz zarzucać, że przecież nie będzie rozbioru Polski bo nie pozwoli na to NATO :D ,UE czy tam co innego, chciałbym jedynie przypomnieć że rozbiór nie musi zaraz wyglądać tak jak 200 lat temu-teraz wystarczy że będziemy pracować we własnym kraju na dobro kraju ościennego-ale,ale pewnie nie mamy większości banków i kluczowych gałęzi przemysłu w obcych rękach ?Chyba kraje pomyliłem :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#720 Share martini89

martini89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 02 styczeń 2011 - 09:58

Katastrofa Narodowa Jaro przyznam Ci rację, ale spójrz także na małe poradzieckie pańtwa w których też jest podobna sytuacja. Na przykład Czechy ,ich prywatyzacja była nawstawiona na kapitał obcy i dzisiaj w tzw. odpowiednikach polskich SCHIUZ czy WCHIRZ jest kapitał zachodni i nie chodzi im o to aby kontynuować program hodowlany danego kraju tylko wciskać swoje produkty za o wiele wyższą cenę. W Polsce przebiegło to w miarę dobrze , chodzi mi o prywatyzacje SCHIUZ i WCHIRZ , ale czas pokaże..