Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#621 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 27 maj 2010 - 20:29

Katastrofa Narodowa fakt :) wiec pozostaje dla takiego delikwenta bilet do Bombaju,tam jest "ich" pelno ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 21:24
  •  

#622 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 28 maj 2010 - 08:30

Katastrofa Narodowa @west wskaż mi to całkowicie obiektywne źródło informacji w polskich mediach.A jeżeli nie jesteś w stanie to nie pluj na RM bo stajesz się śmieszny.RM jako jedyne poinformowało o incydencie funkcjonariuszy BOR z Rosjanami.Przez takie niedomówienia tworzą się teorie spiskowe(ktos latał w białej koszuli,ktoś strzelał).A do Klicha to mam takie same zaufanie jak i do reszty komisji czyli rowne zeru.Jeszcze z trzy tygodnie temu w kabinie słyszano głos Kazany ,teraz Błasika ,który w/g rosyjskich mediów siedział za sterami .
@szmergiel masz rację niedługo dojdzie do tego ,ze to my wywołalismy II wojnę ,Niemcy są pokrzywdzeni już budują swoje centrum wysiedleń,gdzie oprawcami będą Polacy ,a naocznych swiadków tamtych wydarzeń jest coraz mniej ,a więc coraz łatwiej będzie fałszować historię

#623 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 maj 2010 - 08:41

Katastrofa Narodowa ;) wykasowałem gdyż brak aktywnego linku

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#624 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 28 maj 2010 - 16:56

Katastrofa Narodowa @ vitasem nie ma obiektywnych mediów, każde są tubą propagandową jakieś partii. Ja staram się słuchać opini kilku ośrodków a wnioski wyciągam samodzielnie, bo jak stara mądrość ludowa mówi prawda leży po środku. Dlatego słuchanie jedynie słusznej stacji czy to TVN czy Radio Maryja powoduje rozmiękczenie mózgu, nie wolno pozwolić sobie złożyć klapek na oczy. Im tylko zależy na tym sztucznym podziale społeczeństwa dlatego tak szczują jedni na drugich.

#625 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 maj 2010 - 17:07

Katastrofa Narodowa

I jak po ustaleniach komisji łyso co niektórym? Jasne od początku było że do kokpitu wszedł ktoś i powiedział ląduj dziadu

Taka prawda tylko prawda niektórych boli i nie zdziwił bym sie jak by wyszło że to prezydent
Mój Wladimirec podbija świat

#626 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 28 maj 2010 - 20:41

Katastrofa Narodowa Polscy piloci postrzegają inaczej od "międzynarodowej" komisji:
http://www.bibula.com/?p=22177
Złośliwość rzeczy martwych lub znowu teorie spiskowe. Tylko gdzie jest prawda. Czyżby pośrodku... .
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#627 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 28 maj 2010 - 20:58

Katastrofa Narodowa poprostu miałem inną historię mojej rodziny od twojej ale nie będe tutaj opowiadał bo niektórzy mogą nie zrozumieć. Ale może nie jest to gorsza historia od historii waszych rodzin. Ale to wy zawłaszczacie sobie patriotyzm. Jedyną słuszną drogę

#628 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 29 maj 2010 - 05:52

Katastrofa Narodowa @UrsusCzesio,West tekst na www.bibula.com to stek bzdur czy coś jest nie tak z tą nieomylną komisją MAK i naszym geniuszem z dziedziny lotnictwa Klichem i nie tylko to też psycholog po głosie pilotów jest pewny ,ze działali pod presja Gen.Błasika.W poniedziałek do Moskwy leci min.Miller miał przywieść kopie zapisów z czarnych skrzynek,a przywiezie to co będzie wygodne(wczorajsze doniesienia mediów)dla strony rosyjskiej.Skłaniam się coraz bardziej do awarii tego cudu radzieckiej myśli technicznej.

#629 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 29 maj 2010 - 18:10

Katastrofa Narodowa Ja podejrzewam że to Mongolscy hodowcy kóz zorganizowali ten zamach. Wiele faktów na to wskazuje.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#630 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 29 maj 2010 - 18:47

Katastrofa Narodowa A Ty to z choinki się urwałeś ,czy prosto z Tworek?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#631 Share WeSolyRomeK

WeSolyRomeK

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 30 maj 2010 - 06:21

Katastrofa Narodowa W przeciwieństwie do 95% osób biorących udział w tej dyskusji nie.
Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

#632 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 30 maj 2010 - 09:16

Katastrofa Narodowa nie bardzo byłem na bieżąco w temacie i dopiero dzisiaj poczytałem sobie cały wątek. osobiście uważam że że gdyby w polsce rozbił się samolot z rosyjskim prezydentem to strona polska mogła by co najwyżej zabezpieczać teren w odległości około 50 km od miejsca zdarzenia, i nie było by mowy o żadnych konwencjach ani umowach międzypaństwowych.polski rząd natomiast nie mając nic na sumieniu oddał by im wszystkie części wraz z czarnymi skrzynkami. w przypadku smolenskiej katastrofy od samego początku jest wiele nieścisłości.różne wersje wydarzeń, godziny wypadku , liczby podejść do lądowania , znajomości języka przez załogę, relacje "naocznych" świadków i wiele innych okoliczności sprawiają że przyczyny tragedii nie zostaną do końca wyjaśnione (czytaj -podane do publicznej wiadomości)

#633 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 30 maj 2010 - 09:27

Katastrofa Narodowa

Ja podejrzewam że to Mongolscy hodowcy kóz zorganizowali ten zamach. Wiele faktów na to wskazuje.

więc przyjmuj oczywistą prawdę z MAK-u i rób sobie jaja ... .
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#634 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 13:34

Katastrofa Narodowa http://doc.rmf.pl/rm...pcja_rozmow.pdf

jedyna strona ze stenogramami bez przeciążeń.
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#635 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2010 - 15:11

Katastrofa Narodowa Ostatnie słowa ze stenogramu to Kurw...,a gdzie się podziało słynne Jezu,Jezu :D http://www.gadu-gadu...aa03e972677fd_2

#636 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 17:22

Katastrofa Narodowa xemit proszę wyluzuj bo retoryki Tobie pomału brakuje. Nabierz troszkę dystansu do tego wydarzenia. Naprawdę z tych rosyjskich scenogramów nie wynika że to ktoś z platformy zdetonował bombę na pokładzie. Podejrzewam że ktoś chciał oszczędzić publikacji tych ostatnich minut ale retoryka takich jak ty zmusiła wszystkich do pełnej przejrzystości. Sam mam lekki dystans do tych scenogramów ale przekonują mnie rozmowy z załogą polskiego samolotu.

#637 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 17:30

Katastrofa Narodowa

Ostatnie słowa ze stenogramu to Kurw...,a gdzie się podziało słynne Jezu,Jezu :D http://www.gadu-gadu...aa03e972677fd_2

Poprostu FAKT-y. Osobiście jestem bardziej przekonany ze ostatnimi słowami było "kur.wa" i nie opieram sie na tych stenogramach tylko na tym na ile znam Polaków i ich zachowania słownictwo w chwilach zaskoczenia badz stresu ...

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#638 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2010 - 18:01

Katastrofa Narodowa Zacytuję ciekawe spostrzeżenie pewnego internauty " - zwróćcie uwagę - nawigator regularnie zaczyna mówić następne słowo zanim skonczy poprzednie - ja tak nie umiem:10:40:51,8 - 10:40:52,4 - 6010:40:52,3 - 10:40:53,1 - 5010:40:53,0 - 10:40:53,6 - 40Niech ktoś weźmie Cooledita czy Audacity i spróbuje się tak nagrać!Czy po to miesiąc analizowali te nagrania, żeby otrzymać taki ciekawy timing "

#639 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:01

Katastrofa Narodowa a myślałem że to sa twoje myśli a ty ze sztabu dostajesz przemyślenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#640 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2010 - 19:19

Katastrofa Narodowa Zapomniałeś o lekarstwach,czy wziąłeś za dużo?