Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiesaw    3

No tak, wtopa, pojedyncze utwory ma Krzysztof spoko, całości nie śledzę, a Jacek już się nie sprzeda.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roltech    11

Panowie, patrząc z perspektywy czasu na to, czego się uczyłem na lekcjach j. polskiego i historii w szkole sredniej, mogę dziś powiedzieć że, były to przedmioty, najbardziej przydatne w dzisiejszym życiu. A wnioski jakie z ich nauki wyciągam to: W Polsce był bałagan, jest i będzie. Mały przykład dla cierpliwych w czytaniu. http://f.polska.pl/files/66/156/58/Kazania_Sejmowe.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Ten link daje dużo do myślenia na temat historii Polski, Rosji stosunkach w Europie i nie tylko. Ciekawi mnie jakie komentarze i refleksje przyjdą dla Was po obejrzeniu tych filmów (5 filmów każdy po 10 min. Zapraszam do dyskusji.Katastrofa smoleńska w pigułce.

 

http://www.youtube.com/watch?v=mDcd0SvjE5A

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

te linki to juz dawno tu byly.gdyby nie chodzilo o tragedie wielu rodzin to tylko posmiac by sie mozna bylo. widac ze ocena przyczyn zalezy od pogladow politycznych. dla sympatykow pis to zamach, dla reszty normalny wypadek lotniczy jakie zdarzaja sie co roku, skutek pogody,bledow w wyszkoleniu,najzwyklejsze glupoty, nieznajomosci jezyka, marnego sprzetu itp.itd.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No i oczywiście tak jak w przypadku każdej innej katastrofy lotniczej wrak samolotu pozostaje przez wiele miesięcy niezabezpieczony,czarne skrzynki nie są przekazywane itd.-jacus Ty nawet idiotą nie jesteś...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

to jest rosja,kto sie tam przejmuje jakimis polakami, tam sluzby specjalne potrafia wysadzic przed wyborami blok z wlasnymi obywatelami,milicja brac lapowki od czeczencow ktorzy jada zamach robic,stalin wymordowal wiecej obywateli zsrr niz hitler i dalej jest bohaterem,niedawno pod moskwa budowali osiedle,koparki wykopaly kilkaset szkieletow krasnoarmiejcow i wywozili ziemi na wysypisko i dopiero tam ktos sie tym zainteresowal . ty myslisz ze komus bedzie zalezalo na wyjasnieniu dokladnych przyczyn katastrofy tym bardziej ze czesc winy lezy po stronie kontrolerow lotow a lotnisko bylo od roku nieczynne i nie spelnialo zadnych standartow technicznych-tylko jak auto rozbije sie o drzewo to kto jest winien kierowca czy drzewo ?

 

co do ostatnich twoich slow ,to odpowiem jak wypada w swiatecznym czasie-nawzajem..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jaro moim zdaniem to tobie cos przeslania obiektywna ocene i nie jest to glupota tak sadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Brzozak-dalej czegoś tu nie rozumiem-Ty naprawdę uważasz mnie za sympatyka PIS-u ?-jeszcze raz powoli wytłumaczę swoje stanowisko-jestem nastawiony propolsko,nacjonalistycznie można by rzec :D więc siłą rzeczy bedę optował za siłą polityczną kierującą się dobrem naszego a nie ościennego państwa-i jeżeli PO stanie się partią dbającą o polskie interesy wtedy zacznę na owe PO głosować -ale nie wcześniej.

@jacus-mam takie pytanie czy ty aby czujesz sie w pełni Polakiem ?-czy też może jesteś jakimś przesiedleńcem p.o Polaka ?(są w Polsce wsie gdzie ludzie nie tylko nie czują się Polakami ale wręcz owych w/w nienawidzą-to tak gwoli wyjaśnienia) .Gdyby takie coś wydarzyło się w innym kraju to każdy jeden Belg,Francuz,Niemiec czy tam ktoś chciałby wiedzieć dlaczego śledztwo (a może i śledztwa być nie powinno Twoim zdaniem ?) prowadzone jest w tak nieudolny i opieszały sposób .Zaręczam że każdy inny naród nie tłumaczyłby sobie sprawy na Twój sposób-"bo to Rosja panie".

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

chociazby przez to, ze porownujesz wszystko do PO, odnosze takie nieodparte wrazenie ;) . czy zechcesz ujawnic zatem na kogo glosowales w wyborach prezydenckich i parlamentarnych (samorzadowe nie powinny moim zdaniem kierowac sie wyborem partii, wiec pomijam). gdyz ja glosowalem przeciwko jarkowi w prezydenckich (nie bylo kandydata psl w II turze) i na ludowcow do parlamentu i jestem ich sympatykiem, podoba mi sie tak prowadzona partia, bez wielkiego Piar, bez grania na ludzkich uczuciach, bez tanich chwytow i ciosow ponizej pasa, bez opluwania wszystkich wokol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

...

itd.-jacus Ty nawet idiotą nie jesteś...

...

co do ostatnich twoich slow ,to odpowiem jak wypada w swiatecznym czasie-nawzajem..

 

Lepiej Wam teraz? Zapewne są tacy, którzy cieszą się z dobrze wykonanej roboty czytając powyższe... I nie ma widoków na poprawę, co jest bardzo przykre.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pewnie że lepiej-najlepiej zapomnijmy o tym , oddajmy w obce ręce to co zostało z naszego majątku narodowego i bedzie cacy :D -takiej chciałbyś zgody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Dużo jest zmanipulowanych i zaślepionych cudami - nie widami, niewiele już zostało do wyprzedania, idee nic nie znaczą, ale zgody pomiędzy dwoma polskimi chłopami zawsze będę chciał..., o epitetach zamilknę.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nim zaatakujemy adwersarza w obronie opcji, którą uznajemy za słuszną, warto się zastanowić jak spojrzymy dzieciom, wnukom, bądz znajomym w oczy i co powiemy gdy np. po 15-20-30 latach okaże się ze to nie my mieliśmy rację.

Jeśli okaże się ze to MAK ma rację, wyjdziemy na niedowiarka, ew doczekam się epitetów typu ciemnogród,moher

Myślę że da się z tym żyć, a wnuki, mimom wszystko dziadkowi piwa na starość nie odmówią.

Jeśli jednak okaże się że MAK mija się z prawdą, co powiem wnukom i jak mnie nazwą.Czy postawią piwo, ba czy jak ja im postawię, będą chcieli to piwo ze mną wypić?

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Mam swoją opcję, jak każdy i jest ona w moim sercu. Nie muszę na forum jej opisywać i chcieć by inni mieli taką samą. Uwagi dotyczyły Waszego stylu, może to marginalne, lecz raczej też się liczy. Historia osądzi, a my w tym czasie wielkiej manipulacji, nie powinniśmy skakać sobie do oczu, lecz pomagać patrzeć jasno, niedowidzącym... . I wspierać się przed czynnikami zewnętrznymi, wiem, że to utopijne, ponieważ tak jest już

od wieków.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesaw, jesteś jednym z ostatnich, których taka refleksja mogła by dotyczyć.

Mój post pod twoim to kwestia przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Ja tam na wszelki wypadek (lubię piwo :D ) już teraz uczę dzieci patriotyzmu (może w mniemaniu co niektórych jest to mocno ciemnogrodzko-moherowe zachowanie ) i przynoszenia owego piwa o którym pisał @xemit-na starość postawią albo z szacunku albo z przyzwyczajenia :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Może odejde trochę od wątku dyskusji, ale PIS to wcale taki patriotyczny ne jest. Chodzi mi mianowicie o koncern Smithfield który został zaproszony przez naszych wielkich patriotów czcicieli Ameryki za latające złomy F-16, po to aby zmonopolizować i zniszczyć polski przemysł mięsny jak i producentów. No niestety nasi wielcy patrioci wciąż drą mordy na ruskich, a nie potrafią zauważyć kto tu naprawde doi Polske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I dlatego powinniśmy drzeć mordy na wszystkich a nie tylko na ruskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Swoją polityką dążą do niskich cen żywca ,następnie zdesperowany rolnik wybiera możliwość kontrakatcji , która tak naprawde uzależnia polskich rolników od zagranicznego kapitału. No i finał każdy pewnie się domyśli...

 

Chodzi mi o ich typ kontraktacji, ale ogólnie jestem za kontraktacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A polski rolnik ponarzeka, całą winę zwali na rząd i "warszawiaków" którzy uparli się na niego i chcą go za wszelką cenę zniszczyć a następnie weźmie do rąk broszurę z maszynami i będzie kombinował jaki tym razem sobie kupić traktor i pług i ile wyjdzie oprocentowanie w banku. Bo przecież ten co nie ma nowych maszyn jest zacofany i mało nowoczesny. Po co się samemu bronić i próbować utrzymać na rynku.

 

I dlatego powinniśmy drzeć mordy na wszystkich a nie tylko na ruskich...

Ale chyba nikt nie odważy się nawet coś szeptem powiedzieć na naszych kochanych sojuszników zza Oceanu, którzy mają gdzieś taki kraj jak Polska. Dlaczego nasi politycy szukają "sprzymierzeńców" tak daleko, licząc że nam pomogą i będą nas bronić przed złem zza wschodu. Już Litwa czy Łotwa nam szybciej pomoże niż U.S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Chłopaki robicie OT ;) W biedzie nikt nam nie pomoże jak francuzi którzy mieli nas wyzwolić a bali sie podejść nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj