Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#561 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:51

Katastrofa Narodowa

Xemit jak to leciało ?-"do kogo te żaluzje" ?Dodany obrazek i "nie podlega frekwencji"-też się ową "imitacją" z lekka zdziwiłem no ale imitować można wszystko-od imitacji po womitację Dodany obrazek -z tym iż tego ostatniego nie polecam bo można załapać się na przełyku palpitację Dodany obrazek .

Przychodzi blondynka do sklepu elektrycznego i mówi:
- Poproszę lotnika.
- Nie mamy lotników, ale chyba pani chodzi o pilota do telewizora.
- O tak, tak. Proszę się ze mnie nie śmiać. W tej dziedzinie jestem lajkonikiem.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 04:06
  •  

#562 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:53

Katastrofa Narodowa @Bogdan , z czlowiekiem ktorego zrobil palcem ormowiec lub jakas kanalja pzpr-owska nie ma co dyskutowac ps.ale sie temat rozwija :rolleyes:

Edytowany przez szmergiel, 19 maj 2010 - 20:57.

#563 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Katastrofa Narodowa No i nerwy puściły :rolleyes: Ja tylko grzecznie zapytałem a Ty od razu pokazałeś swoje oblicze. :D

#564 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Katastrofa Narodowa @bogdan nie denerwuj się zagłosujesz 20 VI na hrabiego ,a od chamów ludzi nie wyzywaj

#565 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:59

Katastrofa Narodowa @Vitasem wiesz nazwanie kogoś chamem w takim przypadku, to najłagodniejsze określenie.
@ szymon1804 jak się nie wie co napisać to się czyjejś rodziny szuka
@ szmergiel takiego po**********o dupka jak Ty to ze świecą szukać
a ja pomimo wszystko pozostanę przy imitacji działalności opozycyjnej w wykonaniu Jarka

Wyhamuj trochę

Edytowany przez krolikNH, 20 maj 2010 - 21:10.

#566 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:03

Katastrofa Narodowa z twoich ust brzmi to jak pochlebstwo :rolleyes:

#567 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:04

Katastrofa Narodowa Myślę że bardziej na miejscu byłoby określenie "imitowanie"-wiesz tak bardziej "po polskiemu"...

#568 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:05

Katastrofa Narodowa Właśnie to Ty jako pierwszy kilkanaście postów wcześniej szukałeś rodziny braci Kaczyńskich i próbowałeś udowodnić ,że są "żydami z ruskim pochodzeniem "A z twoich ust słowo "cham " to dla mnie zaszczyt :rolleyes: :D

#569 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:08

Katastrofa Narodowa @jaro tu się zapędziłem :rolleyes:

#570 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:10

Katastrofa Narodowa Może kol.Bogdan miał na myśli "Polish Ham" Dodany obrazek -no ale wtedy trzeba byłoby mu zarzucić że nie widzi Waszej przyszłości w świetlanych barwach -no wiecie...zapuszkowanych,nienachalnie żywych Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 21:13

Katastrofa Narodowa Jaro daj spokój.Było śmieszno,zrobiło się -straszno.Brrrr,aż mnie ciarki przeszły.
Zresztą niech to b0gdan potwierdzi lub zdementuje.

#572 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:17

Katastrofa Narodowa Przypomniały mi się czasy szkoły średniej,profesor od polskiego zawsze się pytał "Co poeta miał na myśli".Przyznam bez bicia nigdy nie byłem w tym dobry.Zawsze coś musiałem dorzucić od siebie. :rolleyes:

#573 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:18

Katastrofa Narodowa Język miłości elokwentnych zwolenników platformy wspaniale się to czyta.

#574 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:20

Katastrofa Narodowa No tak jak to Rosjanie mówią "to kak Tigra jebac-i straszno i smieszno"Dodany obrazek -ciekawe ,tak sobie pomyślałem żeby zapis tej dyskusji gdzieś tak sobie skopiować i za dwadzieścia ??? lat sprawdzić kto,po co ,kiedy i dlaczego miał rację.

#575 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 19 maj 2010 - 21:23

Katastrofa Narodowa " PiS popierają ci którzy chcą Polski normalnej, bez korupcji, bez kolesiostwa, bez kręcenia lodów przez tzw. polityków. Polski , która jest także państwem dbającym o swoich obywateli a nie skazujących ich na umieranie pod płotem sprywatyzowanego szpitala. PO niestety nie gwarantuje realizacji żadnego z tych postulatów będących fundamentem polityki PiS . PO chce Polski liberalnej, w której oni czyli góra PO, zgarną całą śmietankę a reszta będzie skazana na wegetację , bo nie należy do kasty wybranych To nie jest prawda, że liberalna gospodarka jest lekarstwem na wszystko. Takim lekarstwem jest mądra gospodarka. Mądra to nie taka w której za psi grosz sprzedaje się najlepsze firmy dające budżetowi dochód ( przykład – banki ) i produkuje coraz większą dziurę budżetową bo nie ma kto płacić podatków. Ta walka o prezydenturę to w istocie rzeczy nie walka o to kto osobiście będzie prezydentem ale walka o to czy PO dostanie społeczne przyzwolenie na dalsze pogrążanie Polski w długach , niszczenie polskich przedsiębiorców i preferowanie kapitału zagranicznego , na kręcenie lodów, na pozbawienie obywateli resztek świadczeń socjalnych. Jeśli walkę wygra PO , nic ich nie powstrzyma przed dokończeniem dzieła niszczenia Polski rozpoczętego przez Unię Wolności. Na pierwszy ogień pójdą szpitala i zobaczymy czy wtedy ci którzy głosują na PO nie zmienią zdania. Śmiem twierdzić, że tak ale będzie już za późno."

Stąd tacy "mocherzy" jak my, którzy coś jeszcze cenią i chcą dać temu wyraz.
Katastrofa samolotu a teraz powódź, ile jeszcze do końca roku? (sorry za cytat)
Jak będziemy jeszcze ... :rolleyes:
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

#576 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:28

Katastrofa Narodowa

Właśnie to Ty jako pierwszy kilkanaście postów wcześniej szukałeś rodziny braci Kaczyńskich i próbowałeś udowodnić ,że są "żydami z ruskim pochodzeniem "A z twoich ust słowo "cham " to dla mnie zaszczyt :D :rolleyes:

napisz mi gdzie wyciągałem kaczorkom przeszłość ich rodzin? Cham chamem zawsze pozostanie
@ do innych traktujących ten temat jak każdy inny, mozna dyskutować, mylić się, mieć rację, ale pewnych granic się nie przekracza (to do osobników o niku szmergiel i szymon1804)

#577 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 21:31

Katastrofa Narodowa Wiesaw,śmiem się w jednym z tobą nie zgodzić.Lody niech zostaną.Z umiejętnie zrobionego zawsze i wszędzie warto korzystać.

#578 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:35

Katastrofa Narodowa

od mojego ojca to się odpier**l, napisałeś chamie, że teczka kaczora nie została sfałszowana, a to oznacza że był agentem
@xemiit cóż Ci się nie podoba w stwierdzeniu o imitacji działalności opozycyjnej?
@szmergiel a to że Ty z k**wy wylazłeś to juz wiesz?

sam zaczoles inwektywy wiec teraz nie poluczaj innych co maja pisac.ps.zachowujesz sie jak ci ktorych popierasz,obluda!!!!!!!!!!!

#579 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 19 maj 2010 - 21:42

Katastrofa Narodowa

Wiesaw,śmiem się w jednym z tobą nie zgodzić.Lody niech zostaną.Z umiejętnie zrobionego zawsze i wszędzie warto korzystać.

Zgoda, więc lody precz od polityków tylko lub lody dla lodziarzy... :D niech kręcą po mistrzowsku na nasze zadowolenie podniebień :rolleyes:.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 21:48

Katastrofa Narodowa

sam zaczoles inwektywy wiec teraz nie poluczaj innych co maja pisac.ps.zachowujesz sie jak ci ktorych popierasz,obluda!!!!!!!!!!!

nauka w las nie idzie. Przypomnij sobie jak włączyłeś się do dyskusji, ja zabłysnąłeś... Może twoja przeszłość jest taka, że nazwanie kogoś ORMO-wcem jest zaszczytem, w mojej jest to obelga