Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

Ta dyskusja staje się coraz bardziej bezsensu widziałem juz kilka filmów na ten temat każdy mówi to co chce powiedzieć autor przedstawiając jedne fakt ukrywając inne lub mniej o nich mówiąć, nie wspominam juz o różnego rodzaju sugestjach czy niedomówieniach. Krótko mówiąc teoretycznie każdy z nas mógł by zrobić sobie film na ten temat i przedstawić w nim to co mu się podoba.

Jak dla mnie róznego rodzaju rewelacje i wypowiedzi np ta ostatnia że w chiwili katastrofy dzownił mąż (okazało sie nie prawdą) sprawiają że poprostu przestałem się tym interesować niech sprawę wyjaśniają i wyciągają konsekwencje odpowiednie instytucje mi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

nie bylo jednego winnego,wina spada po kawalku na pilotow,obsluge lotniska,organizatorow lotu i pana boga bo to on pewnie zeslal na chwile mgle nad lotnisko i wg.mnie to jest najciekawsze pytanie-po co???

 

 

w zwiazku ze swietem zmarlym naszla mnie taka refleksja ze ci ktorych jest najwiecej w telewizji to nawet swoim bliskim porzadnych nagrobkow nie zrobili tylko zwykle krzyze-dotyczy to osob pochowanych w krakowie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przysłowie mówi że "w mętnej wodzie,łatwiej ryby łapać".Niestety w powietrzu ryb nie ma i sam się dziwie po co ta mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Kolego @hubertuss zgadzam sie z toba dalsza dyskusja jest bez sensu. Tak juz musiało byc poprostu :unsure:


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Zgadzam się z kolega wyżej. Jak ktoś może przeżyć taka katastrofę, tak jakby z 200km jechać samochodem rozwalić się na 1 drzewie i przeżyć? Dzieci z podstawówki to wiedza, a poważni ludzie dorośli nie....


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Naszego, tragicznie zmarłem prezydenta powinniśmy szanować wszyscy, bez względu na to, czy nam odpowiadał, czy nie. On był odważny. Nie bał się mówić o tym, co złego dzieje się na świecie - Gruzja. Nie chował głowy w piasek jak inni. Otwarcie krytykował to, co złego dzieje się w kraju i na świecie. Takiego człowiek będzie nam brakować w tym kraju, gdyż w przeciwieństwie do swojego brata umiał zachować rozsądek. Nasz kraj już zaczął stawć na nogi, tylko bandzie "komuchów" się to nie spodobało i stało się to, co się stało.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

I dobrze-dużo gorsi są ci którym się wydaje że wszystko jest cacy, a Rosjanie i Niemcy to dobrzy wujkowie są, którzy o niczym innym nie marzą jak tylko o tym aby Polen rosła w siłę a leute żyli dostatniej :D pod światłym przywództwem Chyżego Ruja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

i wystarczy tylko dostatecznie długo wałkować ludziom że winny jest światowy kryzys a jedynie polska jest zielona wyspą na czerwonej mapie europy . tylko dlaczego w krajach dotkniętych niby to kryzysem żyje się cztery razy lepiej niż w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jak widać na co młodszych kolegów propaganda działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Niemcy mają jescze dość łupów z 2 wojen, to im pomogło przetrwać kryzys :D . A po za tym ile zielonych było wpomopowanych Niemcy po wojnie. Jaro musisz objąć rząd w Polsce to wtedy będzie się wszystkim żyło lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Jak widać na co młodszych kolegów propaganda działa...

mlodzi maja w du.ie cale to biadolenie, tych politykow szczegolnie z kuprem :D , ekspertow, ekonomistow i robia swoje, albo wyjezdzaja za granice :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Brzozak, ja jeszcze uważam się za umiarkowanie młodego i faktycznie w d*pie mam tą polityke. Robię swoje bo mi żaden z marszałkowskiej do garnka nie włoży, a co najwyżej wyjmie :D .Jaro z dwojga was zagłosuje na ciebie(dotyczy tego 2 posty wyżej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie mam najmniejszych ambicji politycznych ale błędem jest jak to nazywacie "manie polityki w du.ie":D -takie zachowanie można sobie zafundować w krajach gdzie rządy choćby troszkę działają "pro publico bono"-w kraju takim jak Polska, gdzie rządy sprawują ludzie jak najdalej będący od tego aby działać z korzyścią dla polskiej racji stanu trzeba przynajmniej (IMHO oczywiście,IMHO :D ) patrzeć owym ludziom na ręce.Howgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Jaro, przełamałem się ostatnio, zaproszono mnie na zebranie polityczne z głównym gościem , ministrem Sawickim, równo 5 dni przed wyborami samorządowymi.Fakt gadać umie, ale zapytany o nabór na modernizacje (woj.podlaskie) odpowiada znaną już nam regułkę, tak będzie od 3 krowiarze a 14 dni puzniej reszta.Super, głosuje na psl(co prawda tylko kandydatów z tej partii znałem osobiście) i po 3 dniach od wyborów, czyli jakieś 8 dni od spotkania z Sawickim, szok, czytam nabór w podlaskim będzie tylko dla kurwiarzy.PSL odtrąbiło sukces 14% poparcia a ty durny wyborco jak zwykle zostałeś zrobiony w bambuko.Ico jaro, miałem wpływ na rządzenie krajem? G*wno miałem ale dzięki mym głosom ktoś ładna kaskę weźmie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@jaro a co ci przyszlo z tej twojej aktywnosci politycznej? moze paru niezdecydowanych przeciagnales na strone kaczogrodu, niestety. dla mnie to zbyt male wynagrodzenie, by interesowac sie polityka.

 

dla mnie polityka jest prosta, dopoki którakolwiek z partii bedzie sie opowiadala za nie wniesieniem podatku dochodowego do rolnictwa, ma moje glosy we wszystkich wyborach. to bezposrednio wplywa na moje zycie i tylko to, dlatego poki co psl nie ma sobie rownych dla mnie :D

 

2 sprawa, ze jest taka genialna partia, ze nie ma szans na wygrana, ale za to ma najwieksze szanse ze wszystkich na stworzenie konstruktywnej koalicji i o to chodzi, idealna partia dla rolnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@brzozak-jakiej aktywności politycznej ?-co to za przeciąganie na stronę kaczogrodu ? za bardzo nie rozumiem o czym piszesz ale widzę że dla Ciebie wszystko musi mieć jakiś tam materialny wymiar ...Może zacznę od tego-"historia uczy jedynie tego, że historia niczego nie uczy"-czy jakoś tak :P ale do rzeczy,zawsze interesowałem się historią ba,przez pewien czas nawet studiowałem na tym kierunku-nie dziw mi się więc że doszukuję się jakichś analogii między tym co się dzieje teraz a tym co działo się ponad 200 lat temu-dla Ciebie być może to czasy późnego mezozoiku :) dla mnie z racji zainteresowań ledwie dzień wczorajszy...Tak samo jak wczoraj do władzy dorwali się ludzie którym na sercach leży raczej dobro państw ościennych niż własnego kraju,tak samo krzyczą aby sąsiadów kochać-co z tego wyszło chyba wszyscy wiemy.Tym którzy będą mi zaraz zarzucać, że przecież nie będzie rozbioru Polski bo nie pozwoli na to NATO :D ,UE czy tam co innego, chciałbym jedynie przypomnieć że rozbiór nie musi zaraz wyglądać tak jak 200 lat temu-teraz wystarczy że będziemy pracować we własnym kraju na dobro kraju ościennego-ale,ale pewnie nie mamy większości banków i kluczowych gałęzi przemysłu w obcych rękach ?Chyba kraje pomyliłem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

Jaro przyznam Ci rację, ale spójrz także na małe poradzieckie pańtwa w których też jest podobna sytuacja. Na przykład Czechy ,ich prywatyzacja była nawstawiona na kapitał obcy i dzisiaj w tzw. odpowiednikach polskich SCHIUZ czy WCHIRZ jest kapitał zachodni i nie chodzi im o to aby kontynuować program hodowlany danego kraju tylko wciskać swoje produkty za o wiele wyższą cenę. W Polsce przebiegło to w miarę dobrze , chodzi mi o prywatyzacje SCHIUZ i WCHIRZ , ale czas pokaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ale analogicznych sytuacji jak opisujesz jest o wiele więcej. przykład -cukrownie. polska wschodnia pozbawiona ich zupełnie -komu to na rękę? wieprzowina- przecież jeszcze kilka lat temu polska była jednym z większych eksporterów tego mięsa a teraz co? importujemy coraz więcej wieprzowiny. takie przykłady można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Oczywiście to co opisuje @wojtas świadczy wyraźnie,:P że to co piszę to głupoty są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

niestety trochę ochłapów z unijnego stołu skutecznie zamula prawdziwy obraz polskiej gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

oczywiście, że nie są..., tylko ile mogą zmienić takie pojedyncze glosy, skoro wszystko jest tak zręcznie sterowane i manipulowane, aż w końcu stwierdzamy że " w klatce lepsze mamy wygody ", tak naprawdę to nie ma bardzo na kogo zagłosować... wybór z pomiędzy dwóch plemion? ucieczka w prywatność od tego oszołomstwa jest faktem, pozostaje trzymać kciuki za trzymających nas na duchu bardów, np. Jacek Daukszewicz i innych nie sprzedajnych. :P


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj