Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
asharot    446

Jeśli chodzi o ten film co padają strzały to już dawno oryginał posiadają rosjanie.

Polacy posiadają kopie tego oryginału,jakiś wojskowy wypowiadał się w telewizji na ten tamat.

Mówił że jest to samo co w sieci ale w znacznie lepszej jakości.

 

Żeby umieścić film sieci to trzeba go przekonwertować na inny format najczęściej flv.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No przecież fascnaci teorii spiskowej juz dawno wiedzą że to rosjanie dobijali rannnych wiec po co dalej ta dyskusje prowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ludzie po co takie chore teksty o zamachu wygłaszać na to trzeba miec dowody. Po co ktos miał by zabijać prezydenta i tylu innych jak wszyscy zdawali sobie sprawe że to i tak pierwsza i ostatnia kadencja. Katastrofa ta jest wykozystywana przez wszystkie siły polityczne w polsce a najbardziej przez pis i po. Całej prawdy sie nie dowiemy bo piloci np nie zyją i nie wiadomo czy sami chcieli lądować czy ktos kazał ani co mysleli itd. Mojm zdaniem takie debaty sa chore lepiej poczekac na wyniki dochodzenia, które i tak nie ujawnią calej prawdy ale to nie dlatego że ktoś coś ukrywa tylko dlatego że wsazystkiego nie da sie odtworzyć.

W tym doniesieniu jest wyrażnie zaznaczone ze "strona polityczna nas nie interesuje",co nie potwierdza tezy o zainteresowaniu tematem jedynie partii politycznych i ich zwolenników. http://smolensk-2010.pl/2010-10-20-fizyk-prof-m-dakowski-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarka    0

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego takich bzdur nie opublikuje ktoś neutralny światopoglądowo... Poza tym ten pacan to fizyk jądrowy, ale dla niektórych to on będzie alfą i omegą, szczególnie w sprawach awioniki :D

Aaa zapomniałam, Tusk się przyznał, że ten gościu z Łodzi to specjalnie szkolony morderca :D Komisja śledcza jest niezbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

blady strach padł na Pisiorów po incydencie w Łodzi. To pokazuje jasno ludzie mają dość tych zaplutych jadem nienawiści polityków. Kto sieje wiatr zbiera burze, czasami warto przemyśleć dwa razy zanim coś się powie, szaleńców nie brakuje i nakręcanie podziałów, teori spiskowych oraz podejrzeń niczemu nie służy. Są specjalne komisjie, prokuratura niech pracują nam pozostaje poczekać na wyniki ich prac. Zawsze znajdą się jacyś nawiedzeni którzy na wszystkim się lepiej znają i będą kwestionować raporty i wyniki śledztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

http://www.gazeta.tv...m=88722_8535075

 

Słuchając tej wypowiedzi, to można napisać tyle, że oni na wzajem się nakręcają i podsycają... Szczerze wstyd mi, że w kraju, w którym żyje dochodzi do tego. Jest mi bardziej głupio, że sam głosowałem na Kaczyńskiego. Patrząc na to co się dzieję, człowiek zastanawia się jaka będzie przyszłość tego pięknego kraju nad Wisłą. sad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIPERS    0

Wiesz co koleś, gdybyś miał choć troszkę pod kopułą ni pisałbyś tutaj takich głupot. Należysz do ludzi POpierdlonych więc się nie udzielaj. Takie poglądy wygłaszaj wśród inncyh twojego małego pokroju, a nie TU wśród dominacji rolników, którzy za SLD czy PO z pewnością się nie opowaidają a co do partii PiS czy PSL mają mieszane uczucia, jednakże dają poparcie tym partiom.

Szkoda, że nie mieszkasz w mojej okolicy...

 

A tak poza tym zapomniałem, że najważniejsza jest polityka miłości itd.

Chciałbym zobaczyć reakcję społeczeństwa za rządów PiS na m.in: podniesienie podatku, prywatyzacja itd. Co jest najciekawsze motłoch przy obecnych rządach nawet nie postawi veta.

 

Za dużo mass mediów w postaci Gazety Wybiórczej, tvn itp. Zaślepia cię człowieku POLITYKA MIŁOŚCI.

 

Co do komisji to owszem można jej zawierzyć, ale tylko w jednym jedynym przypadku, gdyby jej skład był niezależny, międzynarodowy (mowa o Smoleńsku). A tak co się dzieje to każdy nie mający klapek na oczach widzi. Zauważ człowieku jak ładnie PO utaja afery. Zaraz znajdzie jakiegoś głupka (a takich nie brakuje) który odwróci kota ogonem, odwróci uwagę od najważniejszych rzeczy. W tym wypadku dużo rolę, rzekłbym ogromną rolę pełnią "niezależne" media w ww. postaci.

 

A tak ogólnie to szkoda słów. 3 lata za nami i co zrobili przez ten czas. Sorki zapomniałem o tysiącach km autostrad, podwyższeniu płac itd, ale wszystko w myśl zasady BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. Podróżuje często i widzę coraz więcej ludzi na dworach, ale nie wsiadających ładnie do pociągu, jedzących kolację w restauracji z przyjaciółmi, mających co roku wczasy, ale ludzi klęczących z rękami wyciągniętymi do przodu błagającymi o chleb... A będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Program PIS patrząc na cele takie jak walka z korupcją, sprawy socjalne jest jak najbardziej słuszny i godzien poparcia, ale te brunatne marsze z pochodniami nie służą pojednaniu. Jestem pewien, że gdyby PIS był u władzy korupcja by spadła, ale znów tematem nr jeden były by lustracja i aborcja. No i prezes partii na psychotropach... to już lekka przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

widze, ze coniektórym polityka prania mózgów przez PO-nieomylnych, przespaniałych oszustów i krętaczy oraz nakierowanie na to, ze PiS się nie lubi bo .... nie, bo jest fe i śmierdzi

 

 

daje sie we znaki

 

 

Szkoda, ze nie wielu tylko widzi, zakłamania w PO

 

oczywiście, PiS tez ma swoje patologie i dziwne zachowania, nie jest wzorcem na scenie politycznej - ale przy tym co wyprawia PO

 

to nalezy się naporawdę zastanowić co jest grane i dlaczego PO ma takie poparcie - pomimo tego , ze jest to właśnie ona patią dnem

 

 

do co tych marszy, obrońców krzyza to tak samo mocno bylo to nakrecane przez PiS jak i przez PO

 

a wielu tych ludzi ekstemalnie dziwnych i nakręconych negatywnie było po prostu w ramach osmieszenia podstawieni


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@Vipers powiedz co ja takiego napisałem w swoim poście że tak wlnołeś agresją? Wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

West-mam takie pytanie-swego czasu pisaliśmy o tym kto czyta "Wybiórczą" a kto "Nasz dziennik" kto jest a kto nie jest "moherem"-a ja się Ciebie spytam co czytasz oprócz gazet-ba sporą ilość osób chciałbym tutaj na forum spytać czy wiedzę swą na tzw."tematy polityczne" czerpią jedynie z gazet lub TV.Kto czyta książki-ręka do góry :D -ja np. ostatnio na nowo zacząłem wałkować Łysiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W książce W.Łysiaka "Stulecie kłamców" jest w części pierwszej cytat "Wielka masa ludzka łatwiej padnie ofiarą wielkiego kłamstwa, niż drobnego fałszu" oraz w części drugiej opisany jest termin"Fakt prasowy" jako termin współczesny,wypowiedziany z werdyktu nieżyjącego już pewnego prominenta UW ,według którego kłamstwo opublikowane stanowi prawdę faktyczną.Część trzecia zaczyna się natomiast cytatem"Im większe łgarstwo.tym łacniej ludzie uwierzą"

 

Polecam przeczytać "Stulecie kłamców" :D choćby dlatego by się dowiedzieć skąd i od kogo pochodzi cytat pierwszy i trzeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

blady strach padł na Pisiorów po incydencie w Łodzi. To pokazuje jasno ludzie mają dość tych zaplutych jadem nienawiści polityków. Kto sieje wiatr zbiera burze, czasami warto przemyśleć dwa razy zanim coś się powie, szaleńców nie brakuje i nakręcanie podziałów, teori spiskowych oraz podejrzeń niczemu nie służy. Są specjalne komisjie, prokuratura niech pracują nam pozostaje poczekać na wyniki ich prac. Zawsze znajdą się jacyś nawiedzeni którzy na wszystkim się lepiej znają i będą kwestionować raporty i wyniki śledztwa.

Masz rację,wataha wydaje się większa niż początkowo sądzono,część tej watahy śmie kwestionować jedynie poprawne raporty,choć trzeba przyznać że pewne informacje z tego wywiadu niepokoją. http://smolensk-2010.pl/2010-10-21-to-wyglada-jak-zacieranie-sladow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W książce W.Łysiaka "Stulecie kłamców" jest w części pierwszej cytat "Wielka masa ludzka łatwiej padnie ofiarą wielkiego kłamstwa, niż drobnego fałszu" oraz w części drugiej opisany jest termin"Fakt prasowy" jako termin współczesny,wypowiedziany z werdyktu nieżyjącego już pewnego prominenta UW ,według którego kłamstwo opublikowane stanowi prawdę faktyczną.Część trzecia zaczyna się natomiast cytatem"Im większe łgarstwo.tym łacniej ludzie uwierzą"

 

Polecam przeczytać "Stulecie kłamców" :D choćby dlatego by się dowiedzieć skąd i od kogo pochodzi cytat pierwszy i trzeci :D

 

Hitler i Geobbels :D Mam tę książkę, ale jakoś brak czasu aby ją doczytać...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

@jaro aby wyrobić sobie własne zdanie na tematy polityczne nie muszę wertować żadnych gazet tym bardziej wyborczej czy też naszego dziennika (zresztą żadnej z nich nie miałem nawet w ręku).

Swoją wiedzę czerpie z obserwacji życia jestem raczej aktywnym człowiekiem nie przesiaduje na d*pie przed telewizorem. Jestem radnym, działam w kółkach rolniczych, izbach rolniczych, uczestniczę w różnego rodzaju spotkaniach, forach itp. z politykami z naszego okręgu wyborczego, należę do PSLu choć po odejściu Wojciechowskiego z funkcji prezesa i powrocie starego betonu jest mi już z nimi raczej nie podrodze.

Korzystam z internetu więc mam możliwość prześledzenia opini wszystkich stron konfliktu, zaglądam czasem nawet na stronę radia Maryja można sobie tam odsłuchać różnego rodzaju audycje. Dobrodziejstwem internetu jest to że sam decydujesz czego wysłuchasz lub przeczytasz biedni są Ci skazani wyłącznie na jedyną słuszną stację czy to TVN24 czy też telewizję Trwam.

i dopiero na podstawie tych informacji wyrabiam sobie swój własny pogląd, głosowałem w wyborach prezydenckich na Lecha Kaczyńskiego bo wolałem go od liberała Tuska w ostatnich wyborach w drugiej turze głosowałem na Komorowskiego bo oceniłem że ta mameja zrobi mniej szkody niż Jarek. W pierwszej turze zawsze popierałem kandydatów PSL choć wiedziałem że nie mają szans ale sentyment pozostaje.

Co do lektur na zimowe wieczory preferuje coś przyjemnego i pozwalającego się oderwać od tej zwariowanej rzeczywistości dlatego czytam powieści sensacyjno-kryminalne min.Higginsa, Ludluma, Macleana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olekc330    2

a co zrobił PiS jak był u władzy??? Jedni na drugich tylko mówią. Jak PO u władzy to PiS najeżdża na nich a jak PiS(polecieli i spadli) u władzy to na odwrót :D


Ursus C330:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak to co zrobił pis nic były jakieś intrygi szukanie układu szumne zapowiedzi i kabaret z lepperem. Na końcu premier tak się zamotał że rozwalił rząd. Prawda jest taka że i po i pis nie mają zawiele do zaoferowania i obu ten konflikt jest na ręke. Kaczyński buduje atmosfere zagrożenia spisku itd a tuskowi jest na ręke bo to odwraca uwage od spraw rządowych. Generalnie polscy politycy wychowani w czasach walki za prl buduja wszystko wokół konfliktu nie ma argumentów i działań jest tylko spór wcześniej było prawica komuniści jak sld spadło w sądażach prawica podzieliła się na liberałów i tych solidarnych i dalej młócka.

Zeby było jasne nie jestem za po jak już kiedyś pisałem jest dla mnie dupowata i zbyt mało liberalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek
ciekawe dlaczego TVP nie chce go emitować

 

Ponieważ obecnej władzy jest to nie na rękę. Według mnie TVP staje się powoli zależną stacją od platfusów.

 

Dziwię się Polakom, iż nie chcą znać prawdy (ok połowa tak myśli). Chcą o tej sprawie zapomnieć. Tym zachowaniem brzydko mówiąc dają się wyr*uchać naszym zagranicznym sąsiadom, tj. Rosjanom. Ale im się nie dziwię, ponieważ mają wzór w Kaczorze Donaldzie, który pokazuje dokładnie nam jak to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj