Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#541 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:54

Katastrofa Narodowa akta brata mniejszego niestety jako nieliczne zostały haniebnie sfałszowane, takiego szczęścia niestety nie miał Leszek W. pseudonim bolek
A czy komuchy musiały komuś coś udowadniać, aby kogoś internować? Jak uwazali że ktoś działał w opozycji to go aresztowali, jesli ktoś imitował (lub donosił) to chodził wolno

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 17:32
  •  

#542 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 19:55

Katastrofa Narodowa Nie siedział,to i TW nikt mu nie zarzuca.

#543 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 19 maj 2010 - 20:03

Katastrofa Narodowa Myślenie typu west jest bardzo prymitywne ,mając konto,prawo jazdy, żonę,uważasz że przy tobie Jarosław Kaczyński do dupek ,a jest odwrotnie.To człowiek ,który ma wizję państwa silnego,dumnego ze swojej historii,pamiętającego o swoich bohaterach np.Rotmistrz Pilecki ,a nie hołdującego pseudoelicie typu Gieremek,Mazowiecki,Bartoszewski.Niestety układ okrągłostołowy ma silne fundamenty budowane od 1945roku,ma w swoich rękach media TVN,GW,Zetka i wiele innych,nomenklatura SB-cka,PZPR-owska uwłaszczyła się na naszym wspólnym majątku ,i jest bardzo trudno rozerwać tą sitwę.
Z tym ruskim Żydem też się kompromitujesz ,kiedyś w moje ręce wpadła ulotka ze znanymi nazwiskami i odpowiednikami żydowskimi,w tej ulotce jaden Kaczyński był Żydem ,a drugi Polakiem.
Teraz kolego wskaż mi pozytywy lizania d*py UE,Rosji ,Niemcom przez obecną koalicję ja nie widzę moze jestem ślepy,chyba ,że za taki pozytyw uznamy decyzję Sawickiego ,który stanął po stronie niemieckiego koncernu ,a nie polskich rolników w sporze w cukrowni Glinojeck.
Pozdrawiam:moher,pisuar,Pisobolszewik i. t. d.

#544 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:07

Katastrofa Narodowa Zauważ,że w poprzednim swoim poście naprowadziłem Cię na pewien tok myślenia.Bracia działali właśnie w taki sposób aby jeden był na wolności i mógł kontynuować dzieło drugiego.Jeśli chodzi o akta braci Kaczyńskich to były wertowane wiele razy przez różnych specjalistów i nikt nie potwierdził tego,że były sfałszowane.A to,że którykolwiek z braci był tajnym agentem to mógł wymyślić jedynie poseł Palikot.

#545 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:12

Katastrofa Narodowa skoro twierdzisz ze nie była sfałszowana, no to lojalka prezesa musi być prawdziwa :rolleyes:

#546 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 20:16

Katastrofa Narodowa

akta brata mniejszego niestety jako nieliczne zostały haniebnie sfałszowane, takiego szczęścia niestety nie miał Leszek W. pseudonim bolek
A czy komuchy musiały komuś coś udowadniać, aby kogoś internować? Jak uwazali że ktoś działał w opozycji to go aresztowali, jesli ktoś imitował (lub donosił) to chodził wolno

Coś tu się nie zgadza?Jeśli przyjąć taką teorię za prawdziwą-wara od Bolka.
P.s. co znaczy słowo -imitować?I co ma imitacja z pobytem w więzieniu lub na wolności?

#547 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:19

Katastrofa Narodowa @vitasem z tymi życiorysami napisałem ironicznie szkoda że tego nie zauwaźyłeś śmieszy mnie wyciaganie dziadków z wermachtu i żydowskich korzeni. Przyznam sie bez bicia w mojej rodzinie też historia miała różne koleje i jakby ktoś mnie chciał oceniać na podstawie moich przodków pewnie wiele by znalazł dlatego takie chwyty są w mojej ocenie poniżej pasa.
A co do lizania d*py to kto Ci każe im lizać d*pę? Bierzesz dopłaty z UE? sąsiadów się nie wybiera trzeba z nimi żyć nawet Kargul i Pawlak choć czasmi gonili za sobą z kosą potrafili się dogadywać we wspólnym interesie. Nie wiem czy mieszkasz sam na odludziu czy masz sasiada i jakie z nim masz układy, ja mam jednego i wiem że choć czasami mam ochotę mu przywalić to wolę się ugryźć w język i zaprosić go na grila. Tak samo jest z państwami lepiej nieraz powściągnąć język od rozliczania historii są historycy i IPN a rząd i prezydent są od gospodarki.

#548 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:21

Katastrofa Narodowa Ja tam owe czasy pamiętam i dlatego dla oceniających surowo postępowanie ludzi w tamtej epoce proponowałbym dwie rzeczy :
-stare polskie przysłowie-"wpadłszy między wrony kracz jak i ony"
-...i lekturę "Konrada Wallenroda" Dodany obrazek
-potem jeszcze wyciągnięcie WŁASNYCH wniosków a nie cytowanie poglądów co bardziej poczytnych gazet...

#549 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:22

Katastrofa Narodowa

Coś tu się nie zgadza?Jeśli przyjąć taką teorię za prawdziwą-wara od Bolka.
P.s. co znaczy słowo -imitować?I co ma imitacja z pobytem w więzieniu lub na wolności?

imitować, czyli prowadzić działalność opozycyjną taka jak Jarek, czyli zajmować się takimi pierdołami które komunie nie przeszkadzały

#550 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:23

Katastrofa Narodowa @bogdan ,jezeli przytaczasz postac Lecha W. to zastanow sie co piszesz .do roku 1992 wspolpracowali razem co mialomiejsce do zmiany postawy LEcha W i poparcie puczu nocnego na rzadzie Olszewskiego(bral udzial w nim rowniez uwielbiany przez ciebie Donald)wtedy rowniez zniknely kompromitujace W. dokumenty.to byl pierwszy znak ze W.nie jest tki krysztalowy(poza tjnymi negocjacjami w magdalence za ktore placimy po dzien dzisiejszy)Jarek nie zmienil nigdy pogladow co stalo sie jeszcze bardziej zauwazalne w ostatnich latach gdy W.przystal do obozu ktory jako przywodca nszz uznawal za wrogow,wiec nie porownuj dwoch tak roznych postaci.PS.jakos do tej pory nikt nie znalazl zadnego powiazania Jarka z sb a o W. oprocz dokumentow swadcza zeznania wielu ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:29

Katastrofa Narodowa Nawet najwięksi przeciwnicy braci Kaczyńskich nie twierdzą,że kiedykolwiek byli tajnymi agentami.Pierwszy raz takie oskarżenie słyszę z Twojej strony.Czyżby brak konkretnych argumentów przeciwko przyszłemu Prezydentowi???

#552 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 20:29

Katastrofa Narodowa

imitować, czyli prowadzić działalność opozycyjną taka jak Jarek, czyli zajmować się takimi pierdołami które komunie nie przeszkadzały

Mój boże.....Język polski jest piękny i bogaty w słowa.Po co używać słów. których znaczenia się nie rozumie.

#553 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:31

Katastrofa Narodowa Leszek W. według wielu opinii był agentem, ja się w tej kwestii nie wypowiadam, bo mi to powiewa.
Kaczorek mniejszy za komuny to poglądów nie miał, bo nie siedział (wtedy za takowe się siedziało), on tylko był...
@xemit jakiego wyznania jest Twoje "boże" ? :D
@szymon1804 no sam twierdzisz że był agentem, no bo skoro ta lojalka nie była fałszywa, to musiała być prawdziwa, ale sąd stwierdził, że była fałszywa, ale ty twierdzisz, że nic tam nie było fałszywe :rolleyes: B)

#554 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:37

Katastrofa Narodowa Gdyby nie miał poglądów nie działałby w KORze od 1976r!!! Ciekawe co wtedy robił Twój ojciec? Twierdzę,że nikt poza Tobą nie wystawił takiego zarzutu Jarkowi Kaczyńskiemu!!!Gdzie ja napisałem ,że był agentem,albo,że nic nie było fałszywe?

#555 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 20:38

Katastrofa Narodowa b0gdan,coś mi się zdaje że się zagubiłeś w dyskusji.Zaprzeczasz sobie samemu,używasz słownictwa którego nie znasz,chcąc zaimponować elokwencją.Wróć na poziom swojej wcześniejszej rozmowy,gdyż można i trzeba się spierać,lecz od nas zależy na jakim poziomie będzie każda dyskusja.
P.S.Moje Boże,jak już wspominałem jest moje,a co moje to nie twoje.Chyba ze dusza czekisty,nie pozwala by ktoś miał przed tobą tajemnicę więc jeśli jeszcze raz poprosisz,ujawnię ci ją.

#556 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 19 maj 2010 - 20:41

Katastrofa Narodowa pamiętam na początku lat 90-tych jak w dzienniku telewizyjnym Wałęsa mając pod pachą jakaś teczkę walnął to maja teczka kupiłem ją ,później się wypierał ,że był Bolkiem.A kto to był Wachowski i to są nasze legendy śmiąć sie czy płakać.

#557 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:41

Katastrofa Narodowa pewnie byl w ORMO :rolleyes:

#558 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:47

Katastrofa Narodowa Xemit jak to leciało ?-"do kogo te żaluzje" ?Dodany obrazek i "nie podlega frekwencji"-też się ową "imitacją" z lekka zdziwiłem no ale imitować można wszystko-od imitacji po womitację Dodany obrazek -z tym iż tego ostatniego nie polecam bo można załapać się na przełyku palpitację Dodany obrazek .

#559 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 20:47

Katastrofa Narodowa

Gdyby nie miał poglądów nie działałby w KORze od 1976r!!! Ciekawe co wtedy robił Twój ojciec? Twierdzę,że nikt poza Tobą nie wystawił takiego zarzutu Jarkowi Kaczyńskiemu!!!

od mojego ojca to się odpier**l, napisałeś chamie, że teczka kaczora nie została sfałszowana, a to oznacza że był agentem
@xemiit cóż Ci się nie podoba w stwierdzeniu o imitacji działalności opozycyjnej?
@szmergiel a to że Ty z k**wy wylazłeś to juz wiesz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 20:51

Katastrofa Narodowa Bardzo mi się to stwierdzenie podoba.Podoba mi się również wiersz ktory pamiętam ze szkoły średniej,ze słowami"Zawiośniało,latopędzi,przez jesienność białosnieżną
Gramopatefon,gramopatefon'
Choć w tym wierszu coś jest,a w twoim stwierdzeniu-niewiele.
P.s. Polecam-Nerwosol.