Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#521 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 19 maj 2010 - 09:17

Katastrofa Narodowa a może odbierz takiego człowieka jako takiego, który poświęcił swoje życie walce o Polskę sprawiedliwą ?

i to prawo jazdy, cz mieszkanie z mamą jest tego skutkiem ?

ja gorzej odbieram oszustów z prawem jazdy , z żonami czy ekstra furami , pięcioma kontami w banku i fałszywym uśmiechem
W rolnictwie siła!!! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 22:52
  •  

#522 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 11:12

Katastrofa Narodowa Czytaj co napisałem! nie piszę o Jarku tylko ogólnie jak się takich ludzi określa, czyli o nieudacznikach...

#523 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 13:29

Katastrofa Narodowa

Widziałem rozmowe Wasserman z Rymanowskim jakoś zbytnio się nie żaliła, a co innego jak sie okazuje opowiada w moherowych mediach widać niedaleko pada jabłko... Zresztą dzienikarze typu Pospieszalski i ojcowie z antenki Rydzyka potrafią nieźle naprowadzać na swój tok rozumowania.
Bartoszewski potrafi powiedzieć głośno co inni szepczą za plecami, bo ma w d*pie opinię innych.
Ja się w pełni zgadzam z jego stwierdzeniem bo jak kompletny nieudacznik który nie potrafi założyć rodziny,nie ma nawet własnego mieszkania tylko siedzi u mamusi na pokoju, który do niedawna nie miał nawet konta w banku, nie odróżniający bankomatu od automatu z colą, bez prawa jazdy może rządzić krajem.
Czy on potrafi zrozumieć problemy ludzi?
Po tym co przeżył powinien wycofać się z polityki wziąść kota alika na kolana i bujać się w fotelu przy kominku. Ale nie ten człowiek jest chory na władzę koniecznie chce spocząć na Wawelu po drugiej stronie przedsionka Krypty Piłsudskiego, zresztą śmiesznie by to wyglądało jak warta przy sarkofagu Naczelnika z jednej strony Lech z drugiej Jarosław

Nie przeczę że widziałeś rozmowę o której piszesz,ważne jest czy ją słyszałeś?

#524 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 19 maj 2010 - 14:36

Katastrofa Narodowa czytam uważnie i osobiście nie obracam się w środowisku, które jakoś dyskryminuje ludzi nie posiadających konta czy mieszkających z matką (prócz leserów)
W rolnictwie siła!!! :)

#525 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 19 maj 2010 - 17:04

Katastrofa Narodowa @murtek3 te właśnie argumenty świadczą raczej o nikłym ilorazie inteligencji twojego wodza a co się za tym wiąże twoim jeśli ich nie rozumiesz. Pamiętne były u niego zdjęcia brudnych butów z porwanymi sznurówkami, dwie różne skarpety. Jakby pochodził ze wsi pewnie miałby jeszcze w nich słomę. To jest stary zakompleksiony kawaler z ciągotkami pewnie do chłopców skoro nawet Szczypińską która pchała mu się do łóżka odrzucił. To ma być głowa państwa?

@pooch wielu wybitnych mężów stanu mimo że poświęcało się dla sprawy własnego kraju zdążyło założyć rodzinę, siedzieli w więzieniach zsyłani byli na wygnanie, gineli za ojczyznę a jednak mieli jaja i byli nie tylko głowami państwa ale także własnych rodzin.
Za PRL Jarek nie był nawet internowany siedział cichutko u mamusi i się nie wychylał więc przestań pierniczyć o jego poświęceniu dla ojczyzny, zaczoł szczekać jak już było wolno to robić.

#526 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 19 maj 2010 - 17:18

Katastrofa Narodowa

nawet Szczypińską która pchała mu się do łóżka odrzucił

Widocznie byle czego nie bierze. :rolleyes:

Myślę i myślę i nie potrafię wymyślić, co mają brudne buty do rządzenia czy nawet brak żony ??? Proszę mnie oświecić !!!!!!

West nie dziwię się że głosujesz na Kaczora Donalda, ponieważ lubisz jak ktoś jest ładnie ubrany, ma żonę, jest cudzoziemcem, ma na koncie parę melonów, ma w du.ie Polskę, wmawia ludziom swe poglądy o zrobieniu Irlandii z Polski, głupio się uśmiecha itd itd.

Jak dla mnie głową państwa może być nawet i taki, któremu z butów wystaje słoma, ważne aby umiejętnie rządził i nie rozkradał mej Ojczyzny. Taki człowiek pewnie zadbałby o te biedniejsze klasy, których w Polsce jest ponad 90 %. A tak mamy człowieka, którego interesują tylko "elity", a u głupich marionetek szuka poparcia swoimi utopijnymi wizjami o Polsce jako krainie mlekiem i miodem płynącej.

Na zakończenie jedno słowa- żal !!!
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#527 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 maj 2010 - 17:24

Katastrofa Narodowa A ja mam prawko,konto ba nawet żonę Dodany obrazek ,potrafię odróżnić bankomat od automatu-i całkiem za jakiegoś szczególnego "udacznika" Dodany obrazek się nie uważam-więc nie bedę kogoś owych "przyjemności" pozbawionego automatycznie za nieudacznika uważał...

#528 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 17:28

Katastrofa Narodowa west ,jak czytam twoje posty to nic innego mi nie przychodzi do glowy poza tym ze pyszczysz sie jak jakis omnibus a wprawdzie posiadasz wiedze dzdzownicy (sloma ci z butow nie wystaje bo ich nawe nie ma).na jeden twoj zarzut odpowiem,mianowicie w jednym z wywidow Jaroslaw ustosunkowal sie do zwiazku z rozwodka ze to koliduje z jego przekonaniami religijnymi wiec nie pisz idiotyzmow i ucz sie ucz bo tego typy postami pokazujesz poziom polglowka

#529 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 19 maj 2010 - 17:54

Katastrofa Narodowa @murtek3 Jakbyś czytał wszystkie moje posty to byś wiedział że rudego liberała też mam w głębokim poważaniu rude jest fałszywe i w dodatku też kaczor przez niego i jarka mam wstręt do kaczek a kiedyś przepadałem za pieczoną kaczuszką w miodzie. Tusk jest niemcem a kaczyński ruskim żydem więc żaden z nich nie jest Polakiem tak dla równowagi.

@szmergiel ludzie zdolni do miłości potrafią dla drugiej osoby zmienić nawet wyznanie a co dopiero związać się z rozwódką, ale jak ktoś nie ma jaj i boi się potępienia ojca dyrektora, będzie skazany na dożywotnią masturbację.
Co do moich butów to chłopie na takie jak moje musiałbyś kilka miesięcy rozrzucać gnój ręcznie na polu aby na nie zarobić więc nie filozofuj.

#530 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 19 maj 2010 - 18:06

Katastrofa Narodowa west.chlop to cie zrobil,wychowal i posuwa.jestem rolnikiem i jestem z tego dumny ze mieszkam na wsi a z tymi butami to nie przesadzaj bo az takie drogie nie sa,swoja droga ciekawi mnie ile musialbys sie puszczac zeby zarobic na samochod jaki posiadam(gwarantuje ci ze bardzo dlugo)wniskujac z twoich wypowiedzi to zaryzykowalbym ze jestes z wa-wa bo podobne durne teksty czytalem dzis na interji ws.powodzi w Krakowie,banda imbecyli i to nie tylko moje zdanie .west.napisdalem ci na PW i licze ze odpiszesz bo nie bedziemy sie chwalic na forum

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 19 maj 2010 - 18:44

Katastrofa Narodowa Popieram @szmergiel, popieram :D B)

Hmm west napisz coś więcej o tych butach :rolleyes: :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#532 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 19 maj 2010 - 18:51

Katastrofa Narodowa w samochodach takich jak twój to u mnie kury jajka niosą, a ty się podniecasz, szkoda gadać z takim prostakiem jak ty.
Nazwanie kogoś chłopem to nie jest określenie negatywne czy też obraźliwe ja jestem dumny ze swoich chłopskich korzeni i tradycji. Inni mogą się nazywać rolnikami czy farmerami ale jak określisz swoje pochodzenie rolnicze? farmerskie?
CHŁOP POTĘGĄ JEST I BASTA
Ostatni raz wymieniłem z tobą poglądy podobnie jakz xemitem niektórych warto zlewać dla świętego spokoju

#533 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:18

Katastrofa Narodowa @West-widzę,że jesteś cały czas zaślepiony idiotycznymi wymysłami posła Palikota,bo to właśnie on sugerował,iż bracia Kaczyńscy mają żydowskie korzenie.Poczytaj sobie prawdziwą historię rodziny Kaczyńskich a nie wymysły idiotów.Jest On potomkiem rodów szlacheckich z XVI wieku Olszowskich,Biskupskich i Kurozwęckich.Gdzie tu ruskie pochodzenie?

#534 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:21

Katastrofa Narodowa och jak boli, jak ktoś szkaluje imię kaczorków :rolleyes: Skoro grzebiemy w życiorysie donalda, to dlaczego nie w "księżycowych złodziei"?

#535 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:25

Katastrofa Narodowa Możemy grzebać tylko w encyklopedii a nie w broszurkach przedwyborczych.Czekam.

#536 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:29

Katastrofa Narodowa ależ czy to nie prawda, że kaczor większy cudownie unikał wszelkich prześladowań podczas rządów komuny?

#537 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2010 - 19:33

Katastrofa Narodowa

och jak boli, jak ktoś szkaluje imię kaczorków :rolleyes: Skoro grzebiemy w życiorysie donalda, to dlaczego nie w "księżycowych złodziei"?

Słusznie to ująłeś-SZKALUJE.Definicja tego słowa w skrócie-mówienie nieprawdy o kimś,zniesławiać, oczerniać, obmawiać, spotwarzać, rzucać na kogoś oszczerstwa.A to boli każdego uczciwego człowieka.
Co w tym dziwnego?
W.Bartoszewski,z obozu Auschwitz został zwolniony 8 kwietnia 1941 dzięki działaniom Polskiego Czerwonego Krzyża.Uważam to za normalne zjawisko w faszystowskich obozach zagłady,gdyż Hitler liczył się z opinią PCK i obawiał się reperkusji ze strony tej organizacji.Dlaczego uniknięcie aresztowania w czasie stanu wojennego przez J,Kaczyńskiego jest przez ciebie uważane za zachowanie naganne?

#538 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:44

Katastrofa Narodowa Oczywiście ,że nie.Już w 1976r. rozpoczął swoją działalność z KORem.Potem w 1979r. razem z Antonim Macierewiczem tworzyli niezależny miesięcznik "Głos".W 1980r. został członkiem Solidarności kierował w jej ramach sekcją prawną Ośrodka Badań Społecznych przy regionie Mazowsze.Jeśli chcesz więcej informacji o podziemnym działaniu braci Kaczyńskich to polecam książkę "O dwóch takich...Alfabet braci Kaczyńskich"ale ostrzegam dość gruba jest :rolleyes:

#539 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:45

Katastrofa Narodowa @xemit szkaluje, bo wyciąganie komuś pochodzenia, zawsze będę uważał za szkalowanie. Za to przypisywanie sobie działalności opozycyjnej za czasów komuny, to już szkalowanie innych, którzy ja rzeczywiście prowadzili
@ szymon1804 zazwyczaj jak się prowadziło działalność opozycyjną to się za komuny szło do pudła, albo się cichaczem donosiło to wtedy można było się u mamusi pod kołderką schować. Czytałem książki grubsze niż 300 stron, ale o kaczorach to nawet bym 16 nie strawił

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 19 maj 2010 - 19:50

Katastrofa Narodowa Udowodnij to proszę,że Jarosław na kogoś donosił w przeciwnym wypadku to są pomówienia!!!!Być może był dużo cwańszy od komuchów i nie udało im się niczego udowodnić.Nie sądzisz?