Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#421 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 21:38

Katastrofa Narodowa A ja wam przypomnę takich ludzi jak Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Lepper, Roman Giertych. Ich na prawdę w polityce brakuje. Choć nie mięli poparcia zbyt dużego i zbyt wiele nie zdziałali, to jednak trzymali w ryzach bydło takie jak: PO, SLD i PSL. To za ich panowania najwięcej się kradło i prywatyzowało. A tutaj cala prawda o polskich politykach: Powinni raz jeszcze to puścić w telewizji, bo inaczej ta hołota znowu dojdzie do władzy. Nie wiem jak wy, ale dla mnie liczy się tylko PiS, Samoobrona i LPR. Powinni się zebrać razem i wtedy PO już by nic nie znaczyło.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 11:32
  •  

#422 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 22:11

Katastrofa Narodowa @look19 bardzo mądrze piszesz !!!
W sumie bardzo podobały mi się akcje Leppera oraz jego polityka. Jak wiadomo rząd Pis`u upadł, gdyż Samoobrona oraz LPR jako partie mało liczące się, chciały bardzo dużo. Wsi, rolnikom brakuje takiego człowieka jak Lepper. Niegdyś mała zniżka cen produktów rolnych i strajk, barykady. Miał ten człowiek charyzmę, aby "wezwać rolników do broni" i walczyć za swoje. A teraz co ???? Ceny płodów rolnych, zwierząt spadają, nawozy, opryski, paliwa w górę a rolnicy nic !!!. Cieszą się, że mają dopłatę z UE. Szczerze to bym wolał tej dopłaty nie otrzymywać i mieć przyzwoite ceny za moją pracę, a tak to się bogacą na tym pracownicy ARiMR, posłowie i reszta "elity" (aaa i co najgorsze rodzina z miasta mi wypomina, że w TV mówili ile to rolnicy mld euro dostali z UE w tym ja- szkoda mówić).
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#423 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 22:12

Katastrofa Narodowa Tak sobie czytając te posty doskonale widzę na ich przykładzie jak Wy koledzy czyli społeczeństwo jest skonsolidowane i zacietrzewione według swoich opcji i poglądów.... Ja przytoczę to co myślę o tej zaistniałej sytuacji jako człowiek patrzący z dużym dystansem na scenę polityczna...:
Lech Kaczyński, prezydent jak każdy inny, fakt patriota, człowiek uczciwy, wykształcony, działacz solidarności który żywo udzielał się w konspiracji solidarnościowej, człowiek który udzielał się dla Polski i mial jej jakąś wizję. Ale miał też przywary, zbyt uległy wobec brata Jarka, dopiero po pewnym czasie prezydentury zaczął się uniezależniac od Jarka wpływów. Mierziła mnie też u niego jego zaciętośc wobec przeciwników politycznych i nie tolerowanie w swoim obozie ludzi o innych poglądach niż on, zauważyłem, ze lubił się otaczac takimi swoistymi klakierami którzy mu słodzili na każdym kroku i tworzyli taką zaciśniętą klikę. Czy był lepszym czy gorszym prezydentem od innych.... tego nie wiem, ale uważam, ze na początku źle prowadził prezydenturę, zbyt nerwowo i konfliktowo, potem jak by złagodził kurs i stał się jak by taki prezydentem jakiego bym bardziej widział czyli prezydentem Polaków bez względu na opcje polityczne i przekonania, wiec podsumowując miał lepszy koniec niż początek prezydentury,a ta tragiczna śmierc.... no cóż szkoda bo to był nasz Prezydent i patriota, więc może nie wszyscy godzimy się z tym Wawelem, ale to uszanujmy. Pozdrawiam!

#424 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 10:14

Katastrofa Narodowa Ja za parę minut jadę na pogrzeb ś.p. Pawła Krajewskiego, oficera BOR. Chodził do tej samej szkoły co i ja i ze sztandarem będę stał. Właśnie wyczytałem na lokalnym portalu, że Tusk ma być nawet, sorry, ale jeśli okaże się to prawdą, to dla mnie takie akcje to już są pod publiczkę! W końcu dziś pogrzeb Kaczorowskiego, tam chyba mimo wszystko bardziej mu pasuje....
@wlodiw-przy okazji ubiegłorocznych obchodów rocznicowych wybuchu II wojny światowej i powstania Solidarności miałem styczność z Wałęsą, Tuskiem i Kaczyńskim. Wałęsę podsumowuje od tamtej pory jednym słowem-hołota. Nikt i nic mi tego z głowy już nie wybije. Tusk nie potrafi się zachować jak przystało na jego stanowisko, wciąż glupie uśmiechy i patrzy za kamerami. Kaczyński jako jedyny potrafil zachować się godnie do sytuacji...

#425 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 10:51

Katastrofa Narodowa co do Wałęsy to jego nawet nie było na pogrzebie,moge sie mylic ale nigdzie go nie pokazywali

#426 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 14:19

Katastrofa Narodowa

Ja za parę minut jadę na pogrzeb ś.p. Pawła Krajewskiego, oficera BOR. Chodził do tej samej szkoły co i ja i ze sztandarem będę stał. Właśnie wyczytałem na lokalnym portalu, że Tusk ma być nawet, sorry, ale jeśli okaże się to prawdą, to dla mnie takie akcje to już są pod publiczkę! W końcu dziś pogrzeb Kaczorowskiego, tam chyba mimo wszystko bardziej mu pasuje....
@wlodiw-przy okazji ubiegłorocznych obchodów rocznicowych wybuchu II wojny światowej i powstania Solidarności miałem styczność z Wałęsą, Tuskiem i Kaczyńskim. Wałęsę podsumowuje od tamtej pory jednym słowem-hołota. Nikt i nic mi tego z głowy już nie wybije. Tusk nie potrafi się zachować jak przystało na jego stanowisko, wciąż glupie uśmiechy i patrzy za kamerami. Kaczyński jako jedyny potrafil zachować się godnie do sytuacji...

Wałęsy nie było w Krakowie, co świadczy tylko o tym że nie potrafi zachować się jak na byłą głowę państwa przystało. Co do zachowania Kaczyńskiego przed kamerami to radze sobie odświeżyć pamięć i przypomnieć jak się zachował podczas powitania gości, kiedy to obaj z Tuskiem przemawiali po angielsku, kiedy temu drugiemu wychodziło to zdecydowanie średnio, Kaczyński śmiał się w głos... Zachowanie godne głowy państwa...

#427 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 19 kwiecień 2010 - 16:36

Katastrofa Narodowa Skoro mało umiesz, bądź w ogóle, to lepiej siedź cicho i nie rób z siebie pośmiewiska. Nie dziwię się, że Lech śmiał się, bo to było śmieszne

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#428 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 17:21

Katastrofa Narodowa Nieważne kim się w życiu jest, to nie powinno się wyśmiewać z innych. Widzę, że ty @królikNH nie dojrzałeś na tyle, aby to zrozumieć. Ciekawe ile ty umiesz. Z resztą nieważne. Nie uprawnia cię to do tego, aby się naśmiewać z innych.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#429 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 18:49

Katastrofa Narodowa oj dzieci dzieci i te pryszczate i te moherowe zero argumentów same pyskówki. A to dopiero początek pogrzebów ;)

#430 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 18:51

Katastrofa Narodowa

Skoro mało umiesz, bądź w ogóle, to lepiej siedź cicho i nie rób z siebie pośmiewiska. Nie dziwię się, że Lech śmiał się, bo to było śmieszne

akurat Lech Kaczyński często się chwalił swoja znajomością języka angielskiego, a wiele razy zdarzyły mu się kompromitujące wpadki w tym języku i to wtedy jak to chciał być mądrzejszy od tłumaczki, wtedy to dziennikarze mieli ubaw. Zresztą ja chciałem pokazać że Lech w niczym nie lepszy od Donalda ;)
@bratgarka my tu tylko wspominamy zmarłych i komentujemy żywych :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 18:51

Katastrofa Narodowa Panowie... Dziwię się niesamowicie po pogrzebie! Patrzę w tv że na pogrzebie byłego prezydenta RP, p. Kaczorowskiego nie było najwyższych władz(o ile się orientuję p. Komorowski był na pogrzebie p. Skrzypka), a tymczasem pan premier przyleciał do Przasnysza na pogrzeb BORowca, dobra można powiedzieć że oddał cześć, ok, ale Tusk był tylko na cmentarzu!!10minut dosłownie!Skoro już się trudził to mógł i do kościoła przyjść :) Niestety byłby zmuszony do wykonania znaku krzyza, a czasem odnoszę wrażenie że to dla niego jest równoznaczne ze zniewagą ;) Czy to jest godne zachowanie premiera Rzeczypospolitej!!Do tego w Przasnyszu był wysoki rangą przedstawiciel rządu(wiceszef MSWiA, p. Rapacki). Mam wrażenie że p.Kaczorowskiego strasznie znieważono tą obecnością, a właściwie jej brakiem. Dla mnie logiczne jest, że należy się dzielić delegacjami na poszczególne pogrzeby w tych okolicznościach, ale dzielić według rangi zmarłych jednak!...
@bogdan-ja mówiłem akurat o tym, co widziałem na WŁASNE oczy, czego byłem świadkiem. O tym akurat nie słyszałem w ogóle, więc się nie chce wypowiadać. Ale czy mało razy premier nabijał się z prezydenta?!...

EDIT: Na pewno był dużo lepszy od Tuska w patriotyzmie ....

#432 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:05

Katastrofa Narodowa @versus ależ ja nie przeczę, że się nabijał, ale obydwaj siebie warci.
Komorowski był na pogrzebie Prezydenta Kaczorowskiego, zabrakło jedynie Tuska, który był na pogrzebie Jolanty Szymanek-Deresz, niestety nie da się być w 5 miejscach na raz.
A powiedz mi czym się mierzy patriotyzm? Czy tylko PiS ma na niego monopol?

#433 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:09

Katastrofa Narodowa Zachowaniem...Po prostu zachowaniem ;) Kto ma głowę na karku i logicznie myśli pozna prawdziwego patriotę, nie koniecznie sam oceniający musi nim być :)

#434 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:14

Katastrofa Narodowa hm czy można być patriotą i popierać PO ?

#435 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:17

Katastrofa Narodowa aha to już wiem, najłatwiej zostać patriotą robiąc coś na pokaz, wywieszając flagę, stojąc 18h do trumny prezydenta, krzycząc nad trumna że ruskie go zabili i że nie można im tego podarować (babcia, katoliczka, w TVP)...
@bratgarka oczywiście że nie, bo popierając PO stoisz w jednej linii z masonami, złodziejami, aferzystami i antykatolikami. Jedynie popierając PIS mozna być patriotą...

#436 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:22

Katastrofa Narodowa ehh... no comment.
Tą wypowiedzią to już mi Wałęsę z Gdańska jednak przypominasz... ;)

#437 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:26

Katastrofa Narodowa Pytam bo młody jestem nie znam sie na tym wszystkim co się dzieje. Więc każda merytoryczna odpowiedz jest cenna

#438 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:27

Katastrofa Narodowa Panowie nie róbcie OT to nie temat o polityce tylko o katastrofie pod Smoleńskiem ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#439 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:27

Katastrofa Narodowa poprzez przyrównanie mnie do Wałęsy czuję się urażony, bo ten domniemany Bolek, zachował się niegodnie, gdyż nie przybył na pogrzeb głowy państwa, ja sam osobiście spędziłem 3 h przed telewizorem uczciwie wsłuchując się w kazanie i przemówienia ;)
@ Lukasz1987 z końcem żałoby narodowej, wszystko stało się już polityką, już z rana zaczęły się poszukiwania kandydatów na prezydenta W eterze tyko jeden temat.
A że prezydenta straciliśmy w Smoleńsku, więc to się wszystko łączy :)
@bratgarka w wyborach najlepiej jest głosować na kogoś, kogo znasz i możesz mu zaufać, np. taki śp. poseł Wasserman niemal w całej Polsce znienawidzony, w Małopolsce wygrywał bez problemu, a to oznacza że ludzi którzy go znali uważali go za dobrego faceta, któremu można polegać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 19:32

Katastrofa Narodowa "@bratgarka oczywiście że nie, bo popierając PO stoisz w jednej linii z masonami, złodziejami, aferzystami i antykatolikami. Jedynie popierając PIS mozna być patriotą... "-eee tam żeby to zaraz z wyżej wymienionymi-nie po prostu w jednej linii z Mirem,Rychem tudzież Grzechem Dodany obrazek -a to przecież zupełne przeciwieństwo tych tam jak ich zwał ?-a -aferzystów Dodany obrazek