Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#401 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 09:19

Katastrofa Narodowa w krakowie piekna pogoda,na niebie ani jednej chmurki,cieplo.do krakowa nie ma po co jechac bo to impreza dla vip i nic innego niz w tv byscie nie zobaczyli a na rynek to wejscie tylko za zaproszeniami, w piatek je rozdawali.
dziennikarze przeprowadzili dochodzenie czyj to byl pomysl,winnych brak,nikt sie nie chce przyznac.majac do wyboru prostego gorala ze wsi a genialnego stratega politycznego,oczywiscie obstawiam tego drugiego,choc dzisiaj co to ma za znaczenie,jak to mowia sukces ma wiele ojcow a kleska jest sierota.
po raz kolejny sie okazalo ze swiat jest maly,pracowalem kiedys[na szczescie bardzo krotko]w firmie ktora zbudowala sarkofag dla prezydenta,jesli nic sie tam nie zmienilo to dlugo nie postoi,a szczegolnie jak uslyszalem ze z tureckiego kamienia.jak zrobili maly rynek z tegoz kamienia to co roku po zimie musza remontowac[teraz tez].wlasciciel tej firmy to artysta[w przenosni i doslownie]rzezbiarz,sprzedawalem mu kiedys lipy na oltarze koscielne i temu ma znajomosci w kurii i dla tego pewnie
dostal ta robote.do dzisiaj wisi kase moim znajomym-oczywiscie wszyscy na czarno pracowali.
emocje juz opadaja,niedlugo bedzie tak jak po smierci jpII czyli normalnie jak zawsze w polsce i gdzie indziej.kazdy powazny czlowiek z ktorym rozmawialem uwaza ze to gruba przesada ,te lamenty to wciskanie kitu naiwnym ludziom,prawie wcale nie ogladam telewizji.nie moja piaskownica i zabawki,wole cos konkretnego w tym czasie zrobic.

xemit,moglbys podac temat pracy doktorskiej prof.kaczynskiego,bo cos mi swita tylko nie pamietam dokladnie jak to szlo.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 21:36
  •  

#402 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 10:42

Katastrofa Narodowa Bóg pokarał pychę, fałszywe żale i lamenty, nie będzie koronowanych głów i wielkich tego świata na pogrzebie. Jakoś nikt nie interpretuje takiego znaku, wcześniej widzieli krzyże na niebie nad smoleńskiem, klękali przed trumnami jak przed ołtarzem. Rodziny zmarłych godniej zachowują się niż niektórzy politycy i dziennikarze takie teatralne łzy i łkania zaczynają być już śmieszne. Trochę powagi mam nadzieje że od jutra wreszcie skończy się ta cała szopka.

#403 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 13:11

Katastrofa Narodowa Niestety zgadzam się z kolegą powyżej powyżej co do szopki... tym bardziej że najbardziej płaczą Ci co wcześniej się naigrywali oraz szydzili z prezydenta (Komorowski min.)
Co do nie przybycia WIPÓW z zagranicy to ja jestem nawet zadowolony pogrzeb będzie spokojniejszy i mniej widowiskowy...
Niech spoczywają w spokoju.
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#404 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 14:03

Katastrofa Narodowa Wiecie co Panowie-myślę że kiedyś też umrzemy i wtedy się dowiemy Dodany obrazek (albo i nie )-jak to było,kto,po co i dlaczego,kto był kontra a kto za-po prostu poczekajmy i nie oceniajmy zbyt mocno abyśmy sami nie zostali ocenieni (mocno)-przychodzi mi na myśl taki wierszyk Brzechwy zaczynający się od słów "Na straganie w dzień targowy" Dodany obrazek .

#405 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 kwiecień 2010 - 14:31

Katastrofa Narodowa

xemit,moglbys podac temat pracy doktorskiej prof.kaczynskiego,bo cos mi swita tylko nie pamietam dokladnie jak to szlo.

Masz prawo nie pamiętać,toż III RP zlikwidowała zawód cenzora 20 lat temu.Poniekąd wiadomo, ze w zawodzie tym pracowali ludzie o niezbyt wysokim "morale" i często wygodnie im tego nie pamiętać,choć i po takim okresie czasu wiele może wytłumaczyć rozwinięta złym stylem życia skleroza.
Sam jak pisałem,skończyłem osiem klas szkoły podstawowej,może to dla jednych mało,ale dla mnie wystarczająco dużo by nie wychodzić "przed szereg",a już na pewno oceniać i krytykować mądrzejszych od siebie.

#406 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 14:35

Katastrofa Narodowa Skończyłeś osiem klas ?-to tak samo jak ja -powitać w klubie Dodany obrazek

#407 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 kwiecień 2010 - 14:39

Katastrofa Narodowa Witam,witam,i nawet zmieściłem się w limicie czasu,to znaczy przed ukończeniem osiemnastego roku życia ;)

#408 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 14:48

Katastrofa Narodowa No pogratulować ,pogratulować-mi sie nie udało Dodany obrazek -no ale co tam jest AF i pewien moderator-on to na pewno skończył owe osiem klas szybciej i lepiej Dodany obrazek -no ale do rzeczy-zauważ drogi @Xemicie że w naszym Narodzie już istnieje taka tendencja że jak ktoś się śmieje (a mam tu na myśli pokrewny temat o kabaretach) to mamy śmiać się wszyscy-czy tego chcemy czy nie,czy rozumiemy czy też nie-jest moda na śmianie się z Prezydenta-śmiejmy się,wartości jakieś narodowe-śmiej sie Pan z tego jak to nieodżałowany Wiech pisał-moda Panie to jest to-wpadłszy miedzy wrony kracz jak i ony-rzygać się chce-ale pewnie i ten kawał na temat socjalistycznej rzeczywistości znasz...

#409 Share Vitasem

Vitasem

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Zainteresowania:sport,muzyka<br />

Napisany 18 kwiecień 2010 - 18:31

Katastrofa Narodowa @west ja interpretuję ten znak ,kto chciał naprawdę pożegnać szczerze wspaniałego człowieka zrobił to nie patrząc na pył ,a że zabrakło hipokrytów to bardzo dobrze.

#410 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 18:37

Katastrofa Narodowa Czyli przyjaciół, to tak naprawdę mamy na wschodzie ;) a i Niemcy też się postarali.
Ukraina to naprawdę jest nam wdzięczna, delegacja kompletna :) Liczyły się intencje, a deklaracji było mnóstwo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share Mateusz2

Mateusz2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze,...

Napisany 18 kwiecień 2010 - 18:51

Katastrofa Narodowa Dla mnie to to wszystko jest taki dziwne tak jak by ktoś chciał żebyśmy się opamiętali... ta katastrofa w tym dniu i to że oni lecieli do tego katynia i teraz jeszcze ten pył, dziwny zbieg okoliczności ? ?

#412 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 19:29

Katastrofa Narodowa Gdy oglądałem dzisiejszą transmisję z pogrzebu Naszej Pary Prezydenckiej poczułem ,że jesteśmy silnym i wielkim narodem.Jaki kraj potrafiłby cały tydzień stać pod Pałacem Prezydenckim?Jaki kraj potrafiłby żegnać swojego prezydenta w taki sposób? Oby ten "Zryw Narodowy" trwał w nas jak najdłużej!!!Nie możemy pozwolić aby ofiary tej tragedii poniosły śmierć ,która okaże się za kilka tygodni bezowocna i bezsensowna.

#413 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 19:32

Katastrofa Narodowa Według mnie od jutra znowu zacznie sie wyścig o wyższe stołki ;) :) Chciałbym żeby to sie nie sprawdziło ale to jest mało realne w polskim rządzie :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#414 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 20:03

Katastrofa Narodowa zauwazyliscie ze po przemowieniu Komorowskiego była cisza a po przemowieniu działacza Solidarnosci burza oklaskow na stojąco,to samo w sobote,(czułem olbrzymią satysfakcje)platforma juz wie ze wybory ma przegrane,chcialbym bardzo zeby Jarosław podjął sie tego i wystartował,zreszta na pewno beda go do tego namawiac i mysle ze on sie tego podejmie i bedzie kontynuował dzieło brata,i sądzac po reakcji społeczenstwa ma bardzo duze szanse na wygranie tych wyborow

#415 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 20:16

Katastrofa Narodowa nie wiedziałem że na pogrzebach się klaszcze ale widać się myliłem.

#416 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 20:26

Katastrofa Narodowa Jarek nie wystartuje bo nie ma pierwszej Damy, chyba że policzymy kota Alika

#417 Share raffx89

raffx89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 20:28

Katastrofa Narodowa te oklaski byly akurat w pełni uzasadnione i nie widziałem w tym nic niestosownego

#418 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 20:41

Katastrofa Narodowa xemit myslalem ze jestes starszy i lepiej pamietasz-cos tam bylo o marksie czy leninie,nie pamietam dokladnie i nie chcialem przekrecic,moja babcia czytala'goscia niedzielnego' a ja z nia[jestem rocznik 73] i tam byly jak w niewielu gazetach dokladnie zaznaczone ingerencje cenzury w kazdym numerze po kilka[ust nr... z dnia.. par.. itd]
naprawde wk....y tymi imprezami byl ktos kto w rodzinnej wsi mojej starej za 15 minut druga odcial druty od pradu i pol wsi nie ogladalo pogrzebu[mogli isc nawet na piechote na koncu wsi jest tablica z napisem -witajcie w miescie krolow polskich,teraz beda musieli dopisac prezydenta lub prezydentow,bo kilku czeka w kolejce] .a ze odwiedzilem tesciowa to mialem 3 godz spokoju z uroczystosciami,dwa radiowozy szukaly dowcipnisia[ow],dopiero pod wawelem ogladalem kondukt.

po zalobie przytocze kilka madrosci ludowych:
wielblady zdychaja,karawana idzie dalej
umarl krol,niech zyje krol
powtarzane na wartosci traci
co za duzo ,to nie zdrowo
trzeba wiedziec skad wieje wiatr
pozyjemy ,zobaczymy
lepsi prawdziwi wrogowie,niz falszywi przyjaciele
tyle uwag starego cynika.
obawiam sie rafx89 ze masz racje,niestety....

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#419 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 21:04

Katastrofa Narodowa

zauwazyliscie ze po przemowieniu Komorowskiego była cisza a po przemowieniu działacza Solidarnosci burza oklaskow na stojąco,to samo w sobote,(czułem olbrzymią satysfakcje)platforma juz wie ze wybory ma przegrane,chcialbym bardzo zeby Jarosław podjął sie tego i wystartował,zreszta na pewno beda go do tego namawiac i mysle ze on sie tego podejmie i bedzie kontynuował dzieło brata,i sądzac po reakcji społeczenstwa ma bardzo duze szanse na wygranie tych wyborow

to społeczeństwo które było obecne, to w większości więksi, lub mniejsi, ale sympatycy prezydenta i PiS, więc nie ma się co dziwić, ani podniecać że nie oklaskiwano Komorowskiego. Czas leczy rany, spodziewano się na początku około miliona ludzi ( i pewnie by był, gdyby pogrzeb był w Warszawie np już w poniedziałek) a było w sumie około 150 tyś. Gdyby wybory były już dziś to kandydat PiS z dużym prawdopodobieństwem wygrałby wyścig o fotel prezydencki, ale wybory będą za 2 miesiące i na polskim piekiełku może skorzystać Olechowski...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 kwiecień 2010 - 21:18

Katastrofa Narodowa jacus ja niestety nie mam teściowej więc nie mogłem jej odwiedzić,ale stare przysłowie mówi ze"dobry zięć,żonę raz,teściową pięć".
Co do pracy doktoranckiej L.Kaczyńskiego,to brak znajomości jej tematu tłumaczy moje słabe wykształcenie,natomiast dziwi mnie że Ty,terminując u kamieniarza,znając układy panujące w mieście Kraka(kto,komu,gdzie)pytasz o coś z czym zapewne dogłębnie się zapoznałeś.