Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#341 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 06:42

Katastrofa Narodowa @murtek3 dlaczego tylko Ty i osoby które wymieniłeś maja monopol na prawdę??? Może to Wy jesteście zmanipulowani przez Gazetę Polską i Nasz Dziennik???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 12:58
  •  

#342 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 06:43

Katastrofa Narodowa Coś w stylu "niewygodne fakty":

"film amatorski - sciagac poki mozna
youtube.com/watch?v=-DbLgBifsTU
0:19:00 - postać na wraku samolotu pomiędzy lewym a środkowym kołem
0:22:00 - uspokój się!
0:29:00 - wsiech! (wszystkich!)
0:31:00 - ubijat! (zabijać!)
0:31:00 - 0:44:00 - leżąca postać koło skrzydła, która podnosi ręce do góry w geście poddania się a z lewej strony głównego drzewa niejasna postać kierująca coś w stronę leżącej postaci z uniesionymi do góry rękami
0:48:00 - dawaj siuda! (biegnij tutaj!)
0:50:00 - i ubijaj siuda! (i zabij tutaj!)
0:53:00 żyje!
0:57:00 - STRZAŁ!
1:06:00 - STRZAŁ!
1:12:00 - zmiana planów kuźwa! / lub ja wam dam kurva
1:13:00 ja naprawdę !
1:16:00 - STRZAŁ!
1:20:00 - idziemy, towarzyszu, uciekamy

~sprawiedliwy , 15.04.2010 01:35"

źródło
http://wiadomosci.on...50,forumeu.html - skopiować cały adres

i sam film

i jeszcze fotka
http://www.flickr.co...204703/sizes/o/

#343 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 07:07

Katastrofa Narodowa Dobry artykuł na onecie ,,Nieznane karty krypt na wawelu". Osiągnięto kompromis Sarkofag Kaczyńskich stanie w przedsionku więc ok.
Nie można się dziwić niektórym słuchaczom radia Maryja wpajana im tam jedyna słuszna droga zamyka pole do jakiejkolwiek dyskusji, każdy kto ma inne zdanie niż ojciec dyrektor nie jest Polakiem, nie jest patryiotą a napewno jest sługą szatana. Niestety na tym forum ujawniło się kilku z moherowej armii rydzyka. :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 07:23

Katastrofa Narodowa Co to jest radio z ryjem ?Dodany obrazek -wybacz ale kompletnie nie trzeba być z jak to ująłeś "moherowej armii rydzyka" aby mieć swoje zdanie, zdanie inne niż GW-gazety która IMHO chciałaby abym wstydził się tego że jestem Polakiem ,gazety tak bardzo nieobiektywnej że aż czasami nazywanej "Wybiórczą".

#345 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 07:25

Katastrofa Narodowa Jakoś nie wydaje mi się żebym słuchał Radia Maryja... nie lubię jego natarczywości, co nie zmienia faktu że O.Rydzyk to dobry biznesmen i PATRIOTA. Potrafił dużo zrobić(choćby ta uczelnia w Toruniu) znam osoby w niej wykształcone mimo że studiowałem w Olsztynie nieraz jeździło się do Torunia, nie dość że mają dużą wiedzę praktyczną(bo cały czas latają z kamerą i mają mase zajęć praktycznych) to w moim mniemaniu są dobrymi POLAKAMI i bardzo szybko znaleźli pracę w niereligijnych radiostacjach i telewizjach bo... bo są dobrze wykształceni po prostu.

Kończąc OT te filmy które umieścił kolega @frutis chyba są przerabiane jak ich słucham...
A co do kończenia dyskusji to to co napisałeś kolego @west miało albo uciąć dyskusję albo wywołać kłótnię, więc nie pisz że inni nie chcą dyskutować

Edit:
Co do GW to ja i wielu moich znajomych też określa ją mianem wybiorczej, bo jest bardzo wybiorcza(prosty przykład, wizerunek prezydenta jaki min. ta gazeta budowała z wielkim uporem a który jak się teraz okazało był wierutnym kłamstwem...)
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#346 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 08:27

Katastrofa Narodowa @frutis pisanie takich bzdur jak komentarze do tego filmiku powinno być nagradzane przymusowym przeszczepem mózgu, to jest normalnie żałosne. Polecam wywiad z operatorem telewizyjnym TVP w Rzeczypospolitej który był obecny na miejscu katastrofy jakieś 5 min po katastrofie, nic nie mówi o jakichś teoriach spiskowych, oprócz tego że został aresztowany :)
Rosjanie zabraniali filmowania, zabierali kasety, notatki itp. To normalne w Rosji , że dopóki władza nie zezwoli ma być cicho, pomimo to materiały przedostały się do sieci, gdyby chcieli to po 2 min wszystko by zablokowali. To że przeganiali wszystkich z miejsca katastrofy to nic dziwnego, po co komuś na miejscu tragedii setki gapiów i dziennikarzy przeszkadzających akcji ratunkowej.
Sekcje zwłok przeprowadzane były razem ze strona polską, śladów po kulach nie da się schować od tak... ale zapomniałem że przecież za zamachem stoi Tusk i Putin i ludzie od sekcji zwłok to tajni agenci polskiego i rosyjskiego wywiadu :)

#347 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 08:45

Katastrofa Narodowa b0gdan z moim mózgiem jest wszystko w jak najlepszym porządku, funkcjonuje dobrze i przetwarza informacje. Widocznie Tobie by się coś takiego przydało, jako człowiek to zakładam że go posiadasz ale już z wykorzystaniem jego to pojawiają się dość duże problemy. Ja w przeciwieństwie do niektórych to korzystam ze swojego mózgu i nie zawracam sobie głowy pierdołami jakie mówią w telewizji czy piszą w gazetach. A dla inny są to najwyraźniej święte informacje.

ps.
Inteligentni wyciągną sami wnioski, pozostali oglądają telewizje i czytają gazety.

#348 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 08:56

Katastrofa Narodowa jestem pełen podziwu że tak świetnie znasz język rosyjski, masz słuch absolutny i wszystkie te bzdury które napisałeś w poście sam odczytałeś z tego filmiku, bo przecież nie czytasz gazet (pewnie książek też), nie oglądasz telewizji, jesteś inteligentny i sam wyciągnąłeś te genialne wnioski...
Niby taki samodzielnie myślący a na onecie się edukuje :)

#349 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 09:08

Katastrofa Narodowa Kolega potwierdził teorie na temat swoje mózgu a raczej z problemem korzystania z jego funkcji. Mój wcześniejszy post to nie są moje wnioski a zacytowany tekst ze strony internetowej którą również podałem. Żeby nie być posądzony o przypisanie sobie czyjejś twórczości. Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dość częsty przypadek. Pewnie przyczyną tego jest to co sam napisałeś odnośnie czytania książek.

#350 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 10:32

Katastrofa Narodowa ps.
Inteligentni wyciągną sami wnioski, pozostali oglądają telewizje i czytają gazety.
[/quote]

Bardzo ładne podsumowanie dyskusji, z którym się jak najbardziej zgadzam. Za dużo TVN 24 czy Gazety Wybiorczej oraz paru innych. Tak dla pamięci- czy ktoś słyszał, oglądał w tych mass mediach głosy krytyki obecnej ekipy rządzącej ??? Kilkakrotnie usłyszałem takie głosy jednak nie w tych mass mediach co wymieniłem. Pewni dziennikarze wypowiadali się jak jest naprawdę w POLSCE,jaki mamy dług, co robi partia rządząca, kim oni są itd itd. Co ciekawe taki komentarz słyszałem przeważnie tylko raz w TV (więcej go już nie dopuścili) i najczęściej takie opinie są emitowane późno w nocy.

Tak dla pamięci, moja babcia 4 tygodnie nie słuchała radia i TV, gazet itp ponieważ jest chora. Tego feralnego dnia w sobotę 10 kwietnia powiedziałem jej o katastrofie. Wiecie jaka była jej odpowiedź ? Mało kobieta się nie popłakała i powiedziała kilka razy "to ruscy, to ruscy zrobili". Urodziła się na Ukrainie (jak większość naszych dziadków) i z tym narodem miała do czynienia.

"@murtek3 dlaczego tylko Ty i osoby które wymieniłeś maja monopol na prawdę??? Może to Wy jesteście zmanipulowani przez Gazetę Polską i Nasz Dziennik???"

Przykro mi bardzo bOgdan, lecz jestem zmanipulowany przez własną wiedzę i znajomość historii pozwalającą mi wnioskować co jest dobre a co złe w naszym kraju. Niestety dla mnie to dobre odeszło w sobotę 10 kwietnia i jeśli Polacy będą dalej wierzyć w wizję pana Kaczora Donalda, to życzę im powodzenia w tym sprzedanym kraju. Mała dygresja, a wiesz dlaczego w naszym kraju nie był odczuwalny kryzys gospodarczy ???- odp- bo co miało się załamać, upaść itp jak nic nie ma, handel w biędronce ??? :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 11:02

Katastrofa Narodowa

Kolega potwierdził teorie na temat swoje mózgu a raczej z problemem korzystania z jego funkcji. Mój wcześniejszy post to nie są moje wnioski a zacytowany tekst ze strony internetowej którą również podałem. Żeby nie być posądzony o przypisanie sobie czyjejś twórczości. Niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dość częsty przypadek. Pewnie przyczyną tego jest to co sam napisałeś odnośnie czytania książek.

Ale to Ty kolego twierdziłeś, że myślisz samodzielnie, że nie potrzebujesz do tego mediów. A jednak nie potrafisz wymyślić czegoś samodzielnie, tylko jak te stado dostawców wełny bezmyślnie kopiujesz jakieś bzdety z "najbardziej wiarygodnego portalu"
Kolego murtek3 a na podstawie czego można wyciągać wnioski jak nie informacji dostarczanych przez media? Czy byłeś w Smoleńsku, w Katyniu, w Moskwie w trakcie sekcji zwłok?
oczywiście Ty się najlepiej znasz na ekonomii, na wzroście gospodarczym, na kryzysach światowych, zapewne lada dzień zostanie Ci nadany tytuł profesora ekonomii... Zaraz się dowiemy jak to za komuny było dobrze...

#352 Share Damix

Damix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z rolnictwem i nie tylko

Napisany 15 kwiecień 2010 - 11:13

Katastrofa Narodowa Te Wasze wszystkie komentarze na temat tej katastrofy robia się powoli śmieszne

#353 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 11:28

Katastrofa Narodowa

Ale to Ty kolego twierdziłeś, że myślisz samodzielnie, że nie potrzebujesz do tego mediów. A jednak nie potrafisz wymyślić czegoś samodzielnie, tylko jak te stado dostawców wełny bezmyślnie kopiujesz jakieś bzdety z "najbardziej wiarygodnego portalu"

Własne nioski i spostrzeżenia pozostawiam tylko dla siebie, nie mam takiej potrzeby żeby publikować je do użytku publicznego. Dla jednego bzdetą jest przeczytanie książki, natomiast inny uważa że cała mądrość znajduję się tylko w książkach.

#354 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1681 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 11:58

Katastrofa Narodowa zalozcie oddzielny temat: "kto jest madrzejszy - ja czy ty" albo wymieniajce sie swoimi pogladami na temat waszych mozgów w wiadomosciach prywatnych.

tu naprawde nikt nie ma ochoty czytac waszych beznadziejnycch przekrzykiwan.
mądrzejszy zawsze ustąpi milczeniem, głupiec bedzie uparcie wmawial wszystkim swoje racje....
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#355 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 kwiecień 2010 - 12:48

Katastrofa Narodowa

Nie można się dziwić niektórym słuchaczom radia Maryja wpajana im tam jedyna słuszna droga zamyka pole do jakiejkolwiek dyskusji, każdy kto ma inne zdanie niż ojciec dyrektor nie jest Polakiem, nie jest patryiotą a napewno jest sługą szatana. Niestety na tym forum ujawniło się kilku z moherowej armii rydzyka. :)

I tu masz rację.Uwielbiam moherowy beret i jest mi w nim do twarzy i w przeciwieństwie do niektórych , stawiam go dużo wyżej od ich ulubionego nakrycia głowy-jarmułki. :)

#356 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 15 kwiecień 2010 - 13:03

Katastrofa Narodowa frutis czy ty kiedykolwiek strzelałeś z broni? krótkiej czy długiej? Rozpal ognisko wrzuć dezodorant do środka i odejdź i usłyszysz ten sam głos co na filmie :). Film był badany przez prokuraturę wojskową jak odtworzysz ten film na porządnych głośnikach nie na zestawie 2+1 do kompa to połowa tych niby głosów to szmery oraz dźwięki powstałe podczas spalania się wraku kadłuba.
Ale zapewne dysponujesz takim sprzętem, że jesteś w stanie odróżnić szmer i odgłosy otoczenia od głosów ludzkich.
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#357 Share frutis

frutis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 13:11

Katastrofa Narodowa Na razie strzelam tylko z wiatrówek, bo nie wyrobiłem sobie jeszcze pozwolenia na palną :)
Każdy może sobie to tłumaczyć na swój sposób. Nie słuchałem tego na 2+1 bo takich nie posiadam :) a słuchałem to na domowym audio 5+1 :)
ps. nie skupiajcie się tylko na oglądaniu ale poczytajcie komentarze jak odbiera to opinia publiczna.
Kończymy ten OT.......

#358 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 15 kwiecień 2010 - 13:24

Katastrofa Narodowa Creative, czy inne gówno to nie są zestawy tego typu do nie dobre audi, ale mniejsza o to. Większość tych komentarzy pisali podekscytowani sensacją nastolatkowie a nie specjaliści a Ja wolę wierzyć tym drugim :)
Jak kiedyś otrzymasz te wyróżnienie i zaczniesz strzelać z broni palnej to zrozumiesz że odgłos wystrzału jest zupełnie inny. Poza tym ten film został nagrany telefonem komórkowym więc czego od niego oczekiwać, no ale nikt nie nosi ze sobą kamer cyfrowych :) Proponuje poczytać na forach o tematyce wojskowej np Militarium.net czy nFOW tam wypowiedają sie ludzie ze służb którzy mają styczność z tego typu wypadkami oraz mają sprzęt do analizy tego typu filmików, ich wypowiedzi są sensowne i nie należą do typu" jak wszyscy piszą że to zamach to i ja tak napiszę. :) "
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#359 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 13:25

Katastrofa Narodowa

Kolego murtek3 a na podstawie czego można wyciągać wnioski jak nie informacji dostarczanych przez media? Czy byłeś w Smoleńsku, w Katyniu, w Moskwie w trakcie sekcji zwłok?
oczywiście Ty się najlepiej znasz na ekonomii, na wzroście gospodarczym, na kryzysach światowych, zapewne lada dzień zostanie Ci nadany tytuł profesora ekonomii... Zaraz się dowiemy jak to za komuny było dobrze...

Kolego Bogdan, oczywiście że dowiaduje się pewnych informacji z mass mediów. Jednak samo oglądanie świadczy o braku odpowiedniej wiedzy, może nie funkcjonuje jak należy mózg itp. Ja natomiast staram się wyciągać z tych przekazów najważniejsze informacje, a nie wierzę w każdą bajkę, opowieść dziennikarzy (a w szczególności nie wierzę w to, że POjeb@n@ partia ma tak wysokie sondaże). Staram się przy tym nie oglądać pewnych stacji telewizyjnych (szczególnie TVN 24, Polsat czy Superstacja). Oglądam przeważnie najbardziej obiektywną stację jaką jest TVP, w szczególności Wiadomości. Trochę żyje już w tej rozkradzionej Polsce i wiem dokładnie co jaka partia potrafi i jej politycy. W naszym przypadku wystarczyło powstanie "nowej" partii z nowym liderem (mądry człowiek wie z jakiej partii pochodzili posłowie PO) aby lud uwierzył.

Co do komuny to za młody jestem aby przedstawić co i jak było. Jedynie z opowiadań wiem, że pracę miał niemalże każdy (to prawda jeden pracował a drugi się obijał), interesowano się rolnictwem, górnictwem itp, jednak najważniejsze jest to, że nie było takiego rozwarstwienia społecznego jakie mamy obecnie. Teraz w Polsce są ludzie biedni i bardzo bardzo bogaci. Nie wiem czy ktoś słyszał (parę lat wstecz) wypowiedź Michnik@ dotyczącą przyszłości Polski. Pokrótce była mowa o tym, że w Polsce wystarczy 3 mln Polaków aby pracować na NICH (wiemy o kim mowa). Ogólnie z komuny było dobrze i było źle. Były przynajmniej pieniądze, jednak niestety nie było towarów. Najważniejsze jest to, że nie było takiej nienawiści między Polakami, sąsiadami. A co od 1989 roku się zaczęło ??? Rozkradanie, prywatyzowanie. Komuniści wzięli połowę a drugą solid@rność. Ja wiem tyle, że jeśli dojdą do władzy POjeb@ni i jeszcze ich człowiek (właściciel Polskich Młynów) zostanie prezydentem to mamy po naszym kraju. Wówczas nic nam nie pomoże- chyba że rozbiór lub jakaś wojna.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 13:32

Katastrofa Narodowa

b0gdan z moim mózgiem jest wszystko w jak najlepszym porządku, funkcjonuje dobrze i przetwarza informacje. Widocznie Tobie by się coś takiego przydało, jako człowiek to zakładam że go posiadasz ale już z wykorzystaniem jego to pojawiają się dość duże problemy. Ja w przeciwieństwie do niektórych to korzystam ze swojego mózgu i nie zawracam sobie głowy pierdołami jakie mówią w telewizji czy piszą w gazetach. A dla inny są to najwyraźniej święte informacje.

ps.

Mówisz, że nie zawracasz sobie głowy pierdołami w tv czy gazetach, a na forum onetu jednak uwagę zwracasz. Jeśli wiadomosci z forum onetu sa dla ciebie wiarygodne to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulowac "inteligentnosci" Nie wiem kto widział na tym filmiku ofiary.. Bajkopisarz usłyszal dźwięki jak z pistoletu i ułożył sobie historyjkę

KS Falubaz