Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3037

w krakowie piekna pogoda,na niebie ani jednej chmurki,cieplo.do krakowa nie ma po co jechac bo to impreza dla vip i nic innego niz w tv byscie nie zobaczyli a na rynek to wejscie tylko za zaproszeniami, w piatek je rozdawali.

dziennikarze przeprowadzili dochodzenie czyj to byl pomysl,winnych brak,nikt sie nie chce przyznac.majac do wyboru prostego gorala ze wsi a genialnego stratega politycznego,oczywiscie obstawiam tego drugiego,choc dzisiaj co to ma za znaczenie,jak to mowia sukces ma wiele ojcow a kleska jest sierota.

po raz kolejny sie okazalo ze swiat jest maly,pracowalem kiedys[na szczescie bardzo krotko]w firmie ktora zbudowala sarkofag dla prezydenta,jesli nic sie tam nie zmienilo to dlugo nie postoi,a szczegolnie jak uslyszalem ze z tureckiego kamienia.jak zrobili maly rynek z tegoz kamienia to co roku po zimie musza remontowac[teraz tez].wlasciciel tej firmy to artysta[w przenosni i doslownie]rzezbiarz,sprzedawalem mu kiedys lipy na oltarze koscielne i temu ma znajomosci w kurii i dla tego pewnie

dostal ta robote.do dzisiaj wisi kase moim znajomym-oczywiscie wszyscy na czarno pracowali.

emocje juz opadaja,niedlugo bedzie tak jak po smierci jpII czyli normalnie jak zawsze w polsce i gdzie indziej.kazdy powazny czlowiek z ktorym rozmawialem uwaza ze to gruba przesada ,te lamenty to wciskanie kitu naiwnym ludziom,prawie wcale nie ogladam telewizji.nie moja piaskownica i zabawki,wole cos konkretnego w tym czasie zrobic.

 

xemit,moglbys podac temat pracy doktorskiej prof.kaczynskiego,bo cos mi swita tylko nie pamietam dokladnie jak to szlo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Bóg pokarał pychę, fałszywe żale i lamenty, nie będzie koronowanych głów i wielkich tego świata na pogrzebie. Jakoś nikt nie interpretuje takiego znaku, wcześniej widzieli krzyże na niebie nad smoleńskiem, klękali przed trumnami jak przed ołtarzem. Rodziny zmarłych godniej zachowują się niż niektórzy politycy i dziennikarze takie teatralne łzy i łkania zaczynają być już śmieszne. Trochę powagi mam nadzieje że od jutra wreszcie skończy się ta cała szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zgadzam się z kolegą powyżej powyżej co do szopki... tym bardziej że najbardziej płaczą Ci co wcześniej się naigrywali oraz szydzili z prezydenta (Komorowski min.)

Co do nie przybycia WIPÓW z zagranicy to ja jestem nawet zadowolony pogrzeb będzie spokojniejszy i mniej widowiskowy...

Niech spoczywają w spokoju.


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wiecie co Panowie-myślę że kiedyś też umrzemy i wtedy się dowiemy biggrin.gif (albo i nie )-jak to było,kto,po co i dlaczego,kto był kontra a kto za-po prostu poczekajmy i nie oceniajmy zbyt mocno abyśmy sami nie zostali ocenieni (mocno)-przychodzi mi na myśl taki wierszyk Brzechwy zaczynający się od słów "Na straganie w dzień targowy" biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

xemit,moglbys podac temat pracy doktorskiej prof.kaczynskiego,bo cos mi swita tylko nie pamietam dokladnie jak to szlo.

Masz prawo nie pamiętać,toż III RP zlikwidowała zawód cenzora 20 lat temu.Poniekąd wiadomo, ze w zawodzie tym pracowali ludzie o niezbyt wysokim "morale" i często wygodnie im tego nie pamiętać,choć i po takim okresie czasu wiele może wytłumaczyć rozwinięta złym stylem życia skleroza.

Sam jak pisałem,skończyłem osiem klas szkoły podstawowej,może to dla jednych mało,ale dla mnie wystarczająco dużo by nie wychodzić "przed szereg",a już na pewno oceniać i krytykować mądrzejszych od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Skończyłeś osiem klas ?-to tak samo jak ja -powitać w klubie biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam,witam,i nawet zmieściłem się w limicie czasu,to znaczy przed ukończeniem osiemnastego roku życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No pogratulować ,pogratulować-mi sie nie udało biggrin.gif -no ale co tam jest AF i pewien moderator-on to na pewno skończył owe osiem klas szybciej i lepiej biggrin.gif -no ale do rzeczy-zauważ drogi @Xemicie że w naszym Narodzie już istnieje taka tendencja że jak ktoś się śmieje (a mam tu na myśli pokrewny temat o kabaretach) to mamy śmiać się wszyscy-czy tego chcemy czy nie,czy rozumiemy czy też nie-jest moda na śmianie się z Prezydenta-śmiejmy się,wartości jakieś narodowe-śmiej sie Pan z tego jak to nieodżałowany Wiech pisał-moda Panie to jest to-wpadłszy miedzy wrony kracz jak i ony-rzygać się chce-ale pewnie i ten kawał na temat socjalistycznej rzeczywistości znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

@west ja interpretuję ten znak ,kto chciał naprawdę pożegnać szczerze wspaniałego człowieka zrobił to nie patrząc na pył ,a że zabrakło hipokrytów to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Czyli przyjaciół, to tak naprawdę mamy na wschodzie ;) a i Niemcy też się postarali.

Ukraina to naprawdę jest nam wdzięczna, delegacja kompletna :) Liczyły się intencje, a deklaracji było mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

Dla mnie to to wszystko jest taki dziwne tak jak by ktoś chciał żebyśmy się opamiętali... ta katastrofa w tym dniu i to że oni lecieli do tego katynia i teraz jeszcze ten pył, dziwny zbieg okoliczności ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon1804    10

Gdy oglądałem dzisiejszą transmisję z pogrzebu Naszej Pary Prezydenckiej poczułem ,że jesteśmy silnym i wielkim narodem.Jaki kraj potrafiłby cały tydzień stać pod Pałacem Prezydenckim?Jaki kraj potrafiłby żegnać swojego prezydenta w taki sposób? Oby ten "Zryw Narodowy" trwał w nas jak najdłużej!!!Nie możemy pozwolić aby ofiary tej tragedii poniosły śmierć ,która okaże się za kilka tygodni bezowocna i bezsensowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Według mnie od jutra znowu zacznie sie wyścig o wyższe stołki ;):) Chciałbym żeby to sie nie sprawdziło ale to jest mało realne w polskim rządzie :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

zauwazyliscie ze po przemowieniu Komorowskiego była cisza a po przemowieniu działacza Solidarnosci burza oklaskow na stojąco,to samo w sobote,(czułem olbrzymią satysfakcje)platforma juz wie ze wybory ma przegrane,chcialbym bardzo zeby Jarosław podjął sie tego i wystartował,zreszta na pewno beda go do tego namawiac i mysle ze on sie tego podejmie i bedzie kontynuował dzieło brata,i sądzac po reakcji społeczenstwa ma bardzo duze szanse na wygranie tych wyborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Jarek nie wystartuje bo nie ma pierwszej Damy, chyba że policzymy kota Alika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

xemit myslalem ze jestes starszy i lepiej pamietasz-cos tam bylo o marksie czy leninie,nie pamietam dokladnie i nie chcialem przekrecic,moja babcia czytala'goscia niedzielnego' a ja z nia[jestem rocznik 73] i tam byly jak w niewielu gazetach dokladnie zaznaczone ingerencje cenzury w kazdym numerze po kilka[ust nr... z dnia.. par.. itd]

naprawde wk....y tymi imprezami byl ktos kto w rodzinnej wsi mojej starej za 15 minut druga odcial druty od pradu i pol wsi nie ogladalo pogrzebu[mogli isc nawet na piechote na koncu wsi jest tablica z napisem -witajcie w miescie krolow polskich,teraz beda musieli dopisac prezydenta lub prezydentow,bo kilku czeka w kolejce] .a ze odwiedzilem tesciowa to mialem 3 godz spokoju z uroczystosciami,dwa radiowozy szukaly dowcipnisia[ow],dopiero pod wawelem ogladalem kondukt.

 

po zalobie przytocze kilka madrosci ludowych:

wielblady zdychaja,karawana idzie dalej

umarl krol,niech zyje krol

powtarzane na wartosci traci

co za duzo ,to nie zdrowo

trzeba wiedziec skad wieje wiatr

pozyjemy ,zobaczymy

lepsi prawdziwi wrogowie,niz falszywi przyjaciele

tyle uwag starego cynika.

obawiam sie rafx89 ze masz racje,niestety....


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

zauwazyliscie ze po przemowieniu Komorowskiego była cisza a po przemowieniu działacza Solidarnosci burza oklaskow na stojąco,to samo w sobote,(czułem olbrzymią satysfakcje)platforma juz wie ze wybory ma przegrane,chcialbym bardzo zeby Jarosław podjął sie tego i wystartował,zreszta na pewno beda go do tego namawiac i mysle ze on sie tego podejmie i bedzie kontynuował dzieło brata,i sądzac po reakcji społeczenstwa ma bardzo duze szanse na wygranie tych wyborow

to społeczeństwo które było obecne, to w większości więksi, lub mniejsi, ale sympatycy prezydenta i PiS, więc nie ma się co dziwić, ani podniecać że nie oklaskiwano Komorowskiego. Czas leczy rany, spodziewano się na początku około miliona ludzi ( i pewnie by był, gdyby pogrzeb był w Warszawie np już w poniedziałek) a było w sumie około 150 tyś. Gdyby wybory były już dziś to kandydat PiS z dużym prawdopodobieństwem wygrałby wyścig o fotel prezydencki, ale wybory będą za 2 miesiące i na polskim piekiełku może skorzystać Olechowski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jacus ja niestety nie mam teściowej więc nie mogłem jej odwiedzić,ale stare przysłowie mówi ze"dobry zięć,żonę raz,teściową pięć".

Co do pracy doktoranckiej L.Kaczyńskiego,to brak znajomości jej tematu tłumaczy moje słabe wykształcenie,natomiast dziwi mnie że Ty,terminując u kamieniarza,znając układy panujące w mieście Kraka(kto,komu,gdzie)pytasz o coś z czym zapewne dogłębnie się zapoznałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A ja wam przypomnę takich ludzi jak Janusz Korwin-Mikke, Andrzej Lepper, Roman Giertych. Ich na prawdę w polityce brakuje. Choć nie mięli poparcia zbyt dużego i zbyt wiele nie zdziałali, to jednak trzymali w ryzach bydło takie jak: PO, SLD i PSL. To za ich panowania najwięcej się kradło i prywatyzowało. A tutaj cala prawda o polskich politykach: http://www.youtube.com/watch?v=HnmYFMXEUis&translated=1 http://www.youtube.com/watch?v=Th6i-KyWul8&translated=1 http://www.youtube.com/watch?v=jaMaEyVABsU&translated=1. Powinni raz jeszcze to puścić w telewizji, bo inaczej ta hołota znowu dojdzie do władzy. Nie wiem jak wy, ale dla mnie liczy się tylko PiS, Samoobrona i LPR. Powinni się zebrać razem i wtedy PO już by nic nie znaczyło.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

@look19 bardzo mądrze piszesz !!!

W sumie bardzo podobały mi się akcje Leppera oraz jego polityka. Jak wiadomo rząd Pis`u upadł, gdyż Samoobrona oraz LPR jako partie mało liczące się, chciały bardzo dużo. Wsi, rolnikom brakuje takiego człowieka jak Lepper. Niegdyś mała zniżka cen produktów rolnych i strajk, barykady. Miał ten człowiek charyzmę, aby "wezwać rolników do broni" i walczyć za swoje. A teraz co ???? Ceny płodów rolnych, zwierząt spadają, nawozy, opryski, paliwa w górę a rolnicy nic !!!. Cieszą się, że mają dopłatę z UE. Szczerze to bym wolał tej dopłaty nie otrzymywać i mieć przyzwoite ceny za moją pracę, a tak to się bogacą na tym pracownicy ARiMR, posłowie i reszta "elity" (aaa i co najgorsze rodzina z miasta mi wypomina, że w TV mówili ile to rolnicy mld euro dostali z UE w tym ja- szkoda mówić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Tak sobie czytając te posty doskonale widzę na ich przykładzie jak Wy koledzy czyli społeczeństwo jest skonsolidowane i zacietrzewione według swoich opcji i poglądów.... Ja przytoczę to co myślę o tej zaistniałej sytuacji jako człowiek patrzący z dużym dystansem na scenę polityczna...:

Lech Kaczyński, prezydent jak każdy inny, fakt patriota, człowiek uczciwy, wykształcony, działacz solidarności który żywo udzielał się w konspiracji solidarnościowej, człowiek który udzielał się dla Polski i mial jej jakąś wizję. Ale miał też przywary, zbyt uległy wobec brata Jarka, dopiero po pewnym czasie prezydentury zaczął się uniezależniac od Jarka wpływów. Mierziła mnie też u niego jego zaciętośc wobec przeciwników politycznych i nie tolerowanie w swoim obozie ludzi o innych poglądach niż on, zauważyłem, ze lubił się otaczac takimi swoistymi klakierami którzy mu słodzili na każdym kroku i tworzyli taką zaciśniętą klikę. Czy był lepszym czy gorszym prezydentem od innych.... tego nie wiem, ale uważam, ze na początku źle prowadził prezydenturę, zbyt nerwowo i konfliktowo, potem jak by złagodził kurs i stał się jak by taki prezydentem jakiego bym bardziej widział czyli prezydentem Polaków bez względu na opcje polityczne i przekonania, wiec podsumowując miał lepszy koniec niż początek prezydentury,a ta tragiczna śmierc.... no cóż szkoda bo to był nasz Prezydent i patriota, więc może nie wszyscy godzimy się z tym Wawelem, ale to uszanujmy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Ja za parę minut jadę na pogrzeb ś.p. Pawła Krajewskiego, oficera BOR. Chodził do tej samej szkoły co i ja i ze sztandarem będę stał. Właśnie wyczytałem na lokalnym portalu, że Tusk ma być nawet, sorry, ale jeśli okaże się to prawdą, to dla mnie takie akcje to już są pod publiczkę! W końcu dziś pogrzeb Kaczorowskiego, tam chyba mimo wszystko bardziej mu pasuje....

@wlodiw-przy okazji ubiegłorocznych obchodów rocznicowych wybuchu II wojny światowej i powstania Solidarności miałem styczność z Wałęsą, Tuskiem i Kaczyńskim. Wałęsę podsumowuje od tamtej pory jednym słowem-hołota. Nikt i nic mi tego z głowy już nie wybije. Tusk nie potrafi się zachować jak przystało na jego stanowisko, wciąż glupie uśmiechy i patrzy za kamerami. Kaczyński jako jedyny potrafil zachować się godnie do sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

co do Wałęsy to jego nawet nie było na pogrzebie,moge sie mylic ale nigdzie go nie pokazywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj