Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katastrofa Narodowa

1133 odpowiedzi na ten temat

#321 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2676 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 20:50

Katastrofa Narodowa Hmmm Bardzo dużo rzeczy udaje mu się przepowiedzieć tym razem nieco nawiązał do tej katastrofy. Stało się inaczej niż to widział ale stała się. Oby i z kandydaturą Tuska na prezydenta miał racje... :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katastrofa Narodowa Dzisiaj, 09:14
  •  

#322 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 21:20

Katastrofa Narodowa bez komentarza... :), może postawimy tarota? :)
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#323 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 21:21

Katastrofa Narodowa ja tez bez komentarza ale nie potrzebnie sluchalem tej wypowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#324 Share samex69

samex69

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 21:41

Katastrofa Narodowa To , czy pochować Prezydenta na Wawelu czy nie , nie powinno podlegać dyskusji.
Odpowiedzcie mi na dwa pytania.
Jeśli nie On , to kto?
Jeśli nie teraz , to kiedy ?
I co wy na to?

#325 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 21:43

Katastrofa Narodowa bardzo dobre pytania zadales ciekawy jestem co na to przeciwniocy
ja ovzywiscie jestem za wawelem

#326 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2010 - 21:57

Katastrofa Narodowa

Do xemit napisałem już że nie uważam Jaruzelskiego za prezydenta dlaczego mi to wciąż wciskasz Jaruzelski nie był dla mnie prezydentem bo nie został wybrany w wyborach powszechnych a sprawował swoją funkcje w wyniku zgniłego kompromisu!!!!!!
Znam historie i wiem dlaczego nie pochowano odrazu Sikorskiego i innych zaraz po ich śmierci nie rób ze mnie idioty!!! jedynie wkazałem że jeżeli historia doceni zasługi Kaczyńskiego dla ojczyzny nic nie będzie stało na przeszkodzie aby go przenieść na Wawel. Teraz ta decyzja jest zbyt pochopna i wprowadza niepotrzebny zamęt w czasie żałoby, podrugie Lech Kaczyński i jego żona Maria jako ludzie skromni pewnie sami by tego nie chcieli, tu się objawiły chore ambicje jego brata Jarosława.
Co do pieniędzy to nie jest odszkodowanie za wypadek przy wypełnianiu obowiązku pracy ale ekstra pieniądze jakie przeznaczył rząd dla rodzin, żeby było jasne ja niechciałbym być na ich miejscu i tych pieniędzy mówie tylko o sprawiedliwości zapytajcie rodziny ofiar z Kamienia Pomorskiego rok temu też była żałoba Narodowa zgineło 21 osób, wielu ciężko poparzonych czy ktoś się nimi przejoł czy pomógł im w leczeniu znalezieniu mieszkania itp. Zwracam jedynie uwagę na umiar i wyczucie

Na szczęście skończyły się czasy gdy historia pisana była pod aktualne zamówienie i w związku z tym nie wymaga weryfikacji poprzez upływający czas.
Skąd wiesz jakie są ambicje brata Prezydenta,i na jakiej podstawie uważasz że są chore?
Czy wiesz ile zarabiał Prezes Skrzypek i jak to się ma do 40 tyś zł dla jego rodziny?Jeśli jemu i innym ktoś tego zazdrości, należało się uczyć lub zdobyć wystarczające poparcie by zaistnieć jako Poseł,Senator,Prezydent.
O ile wiem to RP pomaga w przypadku podobnych nieszczęść,a nawet wichur,gradu i suszy i zdaję się że niekoniecznie trzeba być urzędnikiem państwowym by taką pomoc otrzymać.Podobną pomoc otrzymują również np. strażacy czy też policjanci , żołnierze oraz inni urzędnicy państwowi w wypadku utraty życia w czasie pełnienia obowiązków służbowych.
Dzięki Bogu nie do ciebie należy zwracanie uwagi na umiar i wyczucie i nie Ty o tym decydujesz.
To nie ja robię z ciebie idiotę,doskonale radzisz sobie z tym sam.
P.S.Co do Wajdy,to bardzo ciekawe że wystosował swój list do dbającej o sprawy polskie i patriotycznej"Gazety Wyborczej".Ciekawe czy A.Wajda na ten temat też coś napisał http://forumzn.katal...ika-t12849.html

#327 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:08

Katastrofa Narodowa widze bze niekturym zal tych pieniedzy . ja mysle ze rodzinom tych ofiar nawet do gowy nie przychodzi mysli o tych pieniadzach tylko mysla o swych najblizszych
zadne pieniadze nie zastapia utraconych bliskich
ale dzieki tej najwyzszej ofierze caly swiat a w szczegolnosci rosjanie dowiedzieli sie o katyniu prawdy
i kazdy z tych osob na pokladzie zasluzyl na pochowanie na godnym miejscu zeby swiat nie zapomnial o nich i przy okazji o ludziach zamordowanych w katyniu

#328 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:16

Katastrofa Narodowa Ja Ciebie nie obrażałem, myślałem że można tu wymieniać poglądy na poziomie,szkoda.
Niektórzy wyciągali dziadków z wermahtu, Ty przyrodniego brata, stosujesz takie same metody jak ci których potępiasz. Polska hakowa kwitnie i tego nie zmieni żadna nawet najstraszniejsza katastrofa. Taki niestety jest poziom dyskusji w naszym kraju jak brakuje argumentów wyciąga się kogoś z rodziny, ewentualnie zwyzywa się adwersarza.

#329 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:24

Katastrofa Narodowa Podobno niektórzy z pochowanych Królów Polski swoimi działaniami osłabiali Polskę,ba niektórzy umarli na zaszczytną chorobę nabytą w czasie pełnienia obowiązków państwowych zwaną-syfilisem,ale byli Królami,pierwszymi osobami w państwie i dlatego zostali pochowani na Wawelu.Historia wyeliminowała status i instytucję Króla w większości państw demokratycznych,zastępując ją Prezydenturą.Osobiście nie widzę w tym nic zdrożnego by na Wawelu spoczął Ś.p.L.Kaczyński gdyż był prawym,uczciwym,ceniącym honor i własny naród człowiekiem.Czy to za mało?
P.S.west,kiedy cię obraziłem?Ja się nie czepiam brata Michnika,ja się czepiam Wajdy.Czy nie zauważyłeś różnicy?Zacytuj proszę, kiedy cię zwyzwałem.
Co do dziadka,to jednemu facetowi dziadek zginął w Oświęcimiu.Jak się póżniej okazało-spadł z wieży strażniczej :) .

#330 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:46

Katastrofa Narodowa

To nie ja robię z ciebie idiotę,doskonale radzisz sobie z tym sam

Uważasz że ten tekst jest ok.
Fajnie się z tobą dyskutowało ale przegiołeś nie jestem jakimś gówniarzem możesz mieć inne zdanie i ja je sznuje. To że Kaczyński spocznie na Wawelu też przeboleje nie pojadę do Krakowa odwalać Rejtana w krypcie.
Nie mam zamiaru licytować się też kto jest patryiotą większym, kto jest prawdziwym Polakiem a kto mniej prawdziwym itp.
Tak samo z przeżywaniem żałoby jeden płacze 7 dni inny zagryza w sobie a czy to oznacza że ten co lamentuje i wyrywa sobie włosy cierpi bardziej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:47

Katastrofa Narodowa Z racji tego, iż dostałem już %% za niby obrazę itd oraz nie chcę wylecieć z AF (już tych % trochę posiadam) nie będę wygłaszał swoich poglądów. Jedynie ubolewam (po przeczytaniu tych wszystkich postów), że w naszym kraju, POLSCE jest tak mało ludzi (tu użytkowników) pokroju jak: Jaro, Rolnik Sprzedawca, Lukaszjarm, Ferdek07, raffx89, szymon1804, pooch, Adrianos, JD5620, xemit (wymieniłem tylko niektórych)- mają takie same lub podobne poglądy jak ja i bardzo się cieszę, że ktoś taki jeszcze jest. W sumie z drugiej strony bardzo się dziwię, że takich ludzi jest tak mało w POLSCE, głównie na wsi, ludzi związanych z rolnictwem !!! Mówiąc krótko nie jestem zwolennikiem partii rządzącej, lecz jej największym oponentem. Co do reszty użytkowników prezentujących odmienne poglądy nie będę się wypowiadał, bo szkoda słów (być może mass media namieszały w głowie, nieznajomość historii czy po prostu wiara w słowa a nie czyny!!!

Bardzo irytuje mnie zachowanie (obecnie) znanych polityków, którzy oddają wielkie hołdy poległym (tylko przy kamerach), a w głębi serca mają w d*p*e tragicznie zmarłych. Współczuję również tym co oglądają takie stacje jak TVN 24 (chyba za takie coś %%% nie dostanę ???). Mass media kreują wizerunki polityków. Dla mnie jest ciekawe, dlaczego na obecną ekipę rządzącą nie ma narzekań w TV ???? Znam odpowiedź lecz jej tu nie umieszczę, gdyż sprawa może trafić do sądu :) .Mnie bardzo dziwi fakt w którym uczestniczył Kwaśniewski- pijany prezydent. Jakoś z tego sensacji nie robiono. "Nasz" prezes rady ministrów jakiej narodowości jest i za kim obstaje- również cicho. Uczepili się tylko braci Kaczyńskich i z nich się naśmiewano, a to że karzełki, a to że jeden ma kota a drugi brzydką żonę itp. To jest kpina, żeby tak z tych ludzi drwić. Dla przypomnienia Napoleon Bonaparte również nie był wysoki, a co zrobił .....

Dziwi mnie fakt, jak ludzie ze wsi szukają "wsparcia" w partiach, których wieś, rolnicy po prostu nie interesują. Jak mówi mój dziadek "bo jest spokój, nie kłócą się"- jedyny zwolennik tej partii w mojej rodzinie, niestety jeden się znalazł. W rządach PiS dochodziło do kłótni, gdyż nieliczący się koalicjanci chcieli złote góry, a również atmosferę podsycała TV i pewne stacje radia, aaa i też opozycja.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#332 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:50

Katastrofa Narodowa

nie rób ze mnie idioty!!!

A co miałem odpowiedzieć jak mi zarzuciłeś robienie z ciebie idioty, przecież teraz piszesz że dobrze nam się dyskutowało.No to jak to jest,kto zaczął?
P.S.Na twoim miejscu też bym nie jechał kłaść się pod kryptę.Zadepczą,a na odszkodowanie jako prosty człowiek masz małe szanse :)
west-paracetamol pomaga w walce z bólem.Zarzyj w niedzielę i po problemie.

#333 Share west

west

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 656 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 22:55

Katastrofa Narodowa Jeżeli nadal uważasz że jesteś w porządku to powodzenia

#334 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2010 - 23:03

Katastrofa Narodowa Coś się tak zacietrzewił?Zasadziłeś się na mnie jak na dzika w kniei, zapominając o argumentach na które jestem otwarty.

#335 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 23:05

Katastrofa Narodowa Zaczęli pewnie Żydzi i cykliści Dodany obrazek -ale do rzeczy-bardzo podoba mi się serwowany ostatnimi czasy "lekki" dysonans-między tym co media o Prezydencie próbowały nam między wierszami przekazać-no że brudny,zły i odrażającyDodany obrazek -a teraz taki zonk którego nie idzie wyretuszować-chodzi mi dokładniej rzecz biorąc o te dziesiątki czy setki tysięcy ludzi nawet i z Warszawy (pamiętajcie duże miasta to bastiony wolnej myśli PO Dodany obrazek -tak nam przynajmniej kazano wierzyć) składających ostatni hołd,palących znicze-oczywiście można w tym miejscu powiedzieć że to taki odruch serca,że Polacy tacy są i w ogóle-ja jednak myślę że te tłumy świadczą jednak o tym iż Polacy w swojej masie wiedzą lepiej od mass mediów co było dla nich dobre-może to zagmatwane i ogólnikowe co powyżej napisałem-ale myślę że wiecie o co chodzi.

#336 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2010 - 23:08

Katastrofa Narodowa

Tak samo z przeżywaniem żałoby jeden płacze 7 dni inny zagryza w sobie a czy to oznacza że ten co lamentuje i wyrywa sobie włosy cierpi bardziej.

Oczywiście że cierpi bardziej.Jeśli nie wierzysz,spróbuj je sobie wyrwać,zaczynając np.od pejsów.
Czytałem że zasądzono od sąsiadki za nazwanie homoseksualisty pedałem 15 tyś zł,a uniewinniono Figurskiego i Wojewódzkiego za słowa"Mały, niedorozwinięty, głupi człowiek zwany prezydentem Polski, Lechem Kaczyńskim". I prezydentem takiego bydła musiał być L.Kaczyński,czy to było proste?

#337 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 23:13

Katastrofa Narodowa Xemit-jesteś dzisiaj w złym humorze ?Dodany obrazek

#338 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 kwiecień 2010 - 23:18

Katastrofa Narodowa Po czym wnosisz?

#339 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 23:40

Katastrofa Narodowa Po tym iż "dorzucasz do pieca" koledze Westowi-nie to żebym coś miał przeciwko owemu "drewek dorzucaniu" Dodany obrazek -raczej nie podzielam pogladów kol.Westa prezentowanych czy to tutaj czy na PPR.
PS.Fajnie że nie jestem w swoich poglądach osamotniony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 01:37

Katastrofa Narodowa Nie zdziwiłbym się, gdyby ta teoria z Tuskiem okazała się prawdziwa: http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html . Profesor Jadwiga Staniszkis to osoba o wysokim autorytecie. Raczej wie, co mówi. Wiele razy była bliska prawdy.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.