Lukasz1987

Katastrofa Narodowa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz1987    61

Dzisiaj rano przed godziną 9:00 na wojskowym lotnisku w smoleńsku w Rosji rozbił się rządowy Tu-154 na pokładzie zginęło 96 osób w tym para prezydencka dowództwo Sił Zbrojnych RP oraz wielu polityków ludzi nauki oraz wybitni piloci Polskich Sił Powietrznych.

W bólu łączymy się z rodzinami ofiar.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

[*}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Politycy jacy są tacy są, ale są ludźmi którzy powinni żyć jak każdy narodzony człowiek. W dzisiejszym dniu nie ważne są poglądy polityczne. Aż trudno uwierzyć w taką tragedie. [*]


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Bali się naszej reakcji na zakup nowych samolotów dla Rządu i zapłacili życiem latając starym złomem...

Szkoda ich - teraz po końcu żałoby narodowej zacznie się cyrk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Fajnie że Polska ma takie "nowoczesne" samoloty angry.gif [*]

Żadna nacja polityczna nie odważy się kupić samolotu VIP średniego zasięgu dla 100

pasażerów za ponad 100 mln€. Samolot miał 50% resursu więc stary to nie był tylko nie miał nowoczesnego wyposażenia

Lista Pasażerów (część)

1. Lech Kaczyński

2. Maria Kaczyńska

3. Ryszard Komorowski

4. Jerzy Szmajdziński

5. Władysław Stasiak

6. Aleksander Szczygło

7. Paweł Wypych

8. Mariusz Handzlik

9. Andrzej Kremer

10. gen. Franciszek Gągor

11. Andrzej Przewoźnik

12. Grzegorz Dolniak

13. Przemysław Gosiewski

14. Zbigniew Wasserman

15. Janusz Kochanowski

16. Sławomir Skrzypek

17.Janusz Kurtyka

18. bp Tadeusz Płoski


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja tam nigdy źle o nim nie myślałem, jaki był, taki był. Mógł odejść z rządu, ale nie z tego świata. Tragedia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Dzisiaj rano przed godziną 9:00 na wojskowym lotnisku w smoleńsku w Rosji rozbił się rządowy Tu-154 na pokładzie zginęło 150 osób...
Stary dowcip jeszcze z lat 90tych mówił że liczba występująca po literach "Tu" w nazwie samolotu oznacza ile osób w nim ginie ;>

 

 

Fajnie że Polska ma takie "nowoczesne" samoloty :P [*]
Ciekawe czy to zmieni coś w myśleniu Polaków a nie remontowaniu złomów tak w lotnictwie jak i np w bliższym każdemu sercu mieszkańca wsi OSP które do dziś jeżdżą 25letnimi dziadkami.

Parafrazując słowa dowcipu gdzie lotnia uderza w pałac kultury i mówi się jaki kraj tacy zamachowcy można by rzec w tym przypadku - jakie samoloty taka katastrofa bo o pilotach polskich nie można złego słowa powiedzieć po poleci on nawet na drzwiach od stodoły.

[*]


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj