Skocz do zawartości

Zdjęcie

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:32

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi witam od nie dawna posiadam belarusa 920 i nie wiem jak wlącza sie w nim blokade. problem polega na tym ze brak jest tam jakij kolwiek dzwigni w podlodze nie ma tez przycisku zalączającego blokade elektronicznie.problem jednak jest w tym ze kiedy jade prosto jest ok ale kiedy skręcam cos pęka w kolach tylnich poczatkowo myslalem o hamulcach ale dzieje sie tak tylko gdy skrecam.gdyby jednak byla zablokowana calkowicie to przy obciążeniu by ja polamalo. jesli ktos domysla ,wie lub mial z czyms takim doczynienia to bardzo prosze o pomoc bo boje sie nim jezdzic.z góry dziekuje za pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi Dzisiaj, 05:17
  •  

#2 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:41

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi swego czasu w belarusach była blokada pod kierownica ciagneło sie taka linke i sie wlaczala a wylaczala sie jak sie mocniej skrecało

#3 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:45

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi kolego czy mówisz o tych trzech wycionganych pod kierownica bo 2 wogule sie nie ruszaja i szczerze nie wiem od czego one sa jesli wiesz cos wiecej prosze o pomoc

#4 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 18:57

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi po lewej stronie jest dzwignia ktora sie ciagnie ona jest dokladnie w samym rogu a jakbys mog przeslac zdjecia tych dzwigni to bym ci podpowiedzial do czego sa moze byc to blokada poszukaj sobie tematu bo byl jak sie wlacza blokade i jak jest zepsuta to sie gdzie indziej wlacza

#5 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 19:06

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi dziś ci zdjęć nie moge przesłać ale moze jutro przeslę, a jak myślisz czy te stukanie moze być tym spowodowane?????????????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 19:10

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi niewiem mozliwe moze cos byc tez z zwolnicami albo hamulce a jak wrzucisz zdjecia to cos zaradze ale poszukaj tematów o wlaczaniu blakad na Af byly tam mowioneo kazdej blokadzie bo widzialem tem temat ale sie nie udzielałem i niepamietam jaki tytól to byl

#7 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 19:17

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi juz znalazłem ten temat ale tam napisali o 2 typach załaczania blokady w mtz jedna to takie pokrętło przy żaluzji chłodnicy (to w starszych modelach na serwo) ja mam na orbitrol a 2 typ to 3 wajchy i kturąs z wajch pociągnac ale u mnie występują oba typy. jutro ci zdjeciaa przesle.

#8 Share banban1

banban1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 16:40

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi już wiemy co mu było oringi sie zepsuły i przelewało olej do blokady gdzie pomału nalatywał i po pewnym czasie zaciogało blokade i stukało. włacznik blokady (wersja z exportu) jest przy kierownicy tam obok żaluzji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share karolste

karolste

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 06:16

blokada w belarusie 920 (97r)sprowadzony z Norwegi o tym wlaczaniu prubowałem ci powiedziec a jakbys zdjecia przysłal to od razu bys wiedzial gdzie sie włacza blokade

Dodaj odpowiedź