Skocz do zawartości

Zdjęcie

pronar 1025a-podnosnik

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukaszk86

lukaszk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 13:10

pronar 1025a-podnosnik witam ma pronara 1025a 3 letniego wszystko bylo wporzadku dopoki nie zaczol szwankowac podnosnik.jak jest zimny to podnos barddzo dobrze, gdy juz dobrze sie rozgrzeje jest problem z podnoszeniem trzeba dobrze wciskac raczka zeby za ktoryms razem podnoisl.co moze byc? prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pronar 1025a-podnosnik Dzisiaj, 22:50
  •  

#2 Share DawidM

DawidM

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 14:44

pronar 1025a-podnosnik Gdy u mnie tak się działo, przyczyną problemu okazały się być źle wyregulowane dźwignie prowadzące od głównej dźwigni TUZ w kabinie do regulatora siłowego pod kabiną. Efektem tego było niecałkowite przesterowanie regulatora w skrają pozycję odpowiedzialną za podnoszenie i brak możliwości podnoszenia narzędzi na TUZ'ie. Warto też sprawdzić (jeśli regulacja jest dobra) czy dźwignie nie napotykają żadnych przeszkód. Z doświadczenia wiem, że mogą się wpierać w zbiornik paliwa zbyt mocno przesunięty do przodu. Stąd pytanie, czy dźwignia w kabinie biegnie do tyłu bez oporu aż do końca wycięcia w plastikowej obudowie, czy czujesz już wcześniej wyraźny opór (koniec zakresu ruchu elementu regulatora siłowego)? Eliminuje zacięcie zaworu bezpieczeństwa, ponieważ wtedy nie podnosiłby wcale, chociaż i ten warto sprawdzić, gdy dźwignie będą należycie ustawione.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 kwiecień 2010 - 19:19

pronar 1025a-podnosnik Miałem to samo.Wymiana regulatora siłowego załatwila problem.

#4 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 11:19

pronar 1025a-podnosnik ja również mam taki problem podciągnołem cięgno do oporu i nic to nie pomogło również zbiornik przesunołem do tyłu i żeby nic nie ocierało i zbytnio nie pomogło żeby podnośnik działał to trzeba wajche z przebiciem z rozmachem docisnąc lub gdy wajcha jest w pozycji podnoszenia a nie podnosi to musze drugą ręką wciskac kiper i wtedy podnosi, ile ten rozdzielacz kosztuje? i czy chodzi o ten pod siedzeniem czy o ten główny pod kierownicą?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 kwiecień 2010 - 16:29

pronar 1025a-podnosnik O ten pod siedzeniem.Postępowałem podobnie jak ty,ale po rozgrzaniu oleju manewrowanie dżwigniami stało się upierdliwe i po wymianie polowy hydrauliki okazało się że uszkodzony element to regulator siłowy i kosztuje http://www.allegro.p...ginal_nowy.html Nie wiem tylko cz w 1025 jest taki sam.

#6 Share Mario1221a

Mario1221a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 marzec 2011 - 19:14

pronar 1025a-podnosnik a ten ragulator siłowy pasował by do 1221a bo mam taki sam problem co kolega

#7 Share lepo

lepo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 11 maj 2012 - 22:46

pronar 1025a-podnosnik Mam taki problem żeby podnośnik podnieść do góry to trzeba dźwignię od podnoszenia ustawić na środek i wtedy podnosi, jak podniesie trzeba znowu w pewne miejsce przesunąć bo cały czas by chciał podnosić ale już jest na maxa. Jest tam jakaś regulacja tego?? Przy pracy z podnośnikem bardzo to utrudnia pracę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share richtik

richtik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 08:22

pronar 1025a-podnosnik W 1221 za funkcję zaworu siłowego odpowiada rozdzielacz monobloka znajduje się z tyłu ciągnika jest razem z zaworem bezpieczeństwa, a ten zawór ci się nie blokuje albo nie rzyga olejem?

Dodaj odpowiedź