Skocz do zawartości

Zdjęcie

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 21:23

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza witam wszystkich mam problem z turem znajdójacym sie na mf 3060 mianowicie opuszcza sam sie co moze byc tego przyczyna tur to faucheusch II

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Dzisiaj, 03:25
  •  

#2 Share pawello15

pawello15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 05:37

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza napisz więcej informacji jak to sie dzieje czy na włączonym silniku czy zgaszonym? czy też gdy próbujesz podnieść?

#3 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 06:09

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Podnośnik się opuszcza sam z narzędziem ?? jeśli nie to zapewne masz zepsuty roździelacz od tur-a.

#4 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 15:46

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Tur opuszcza na zgaszonym i uruchomionym silniki co to może być

Tur opuszcza na zgaszonym i uruchomionym silniki co to może być wtrakcie podnoszenia nie opuszcza

Podniśnik tylny trzyma dobrze

#5 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:51

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Czy moze mi ktoś pomuc z tym turem byłbym wdzieczny

#6 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 12 kwiecień 2010 - 19:59

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza rozdzielacz od tura sprawdź

#7 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 18:08

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Jak go sprawdzić

#8 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 18:57

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza na wyjściu z rozdzielacza na siłownik załóż taki zawór http://www.sklep-gre...roducts_id/8960 jeśli nie będzie opadać to rozdzielacz do wymiany ,natomiast jeśli nadal będzie opadał to masz uszkodzone uszczelnienia w siłowniku.ps. oczywiście zawór ten ma być zamknięty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 14 kwiecień 2010 - 19:24

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Rada taka sobie, bo można coś "posadzić", uwaga - nie operować rozdzielaczem po zamknięciu zaworu. Tur nie ma szybkozłącza by go odpiąć od hydrauliki ciągnika, olej nie będzie miał powrotu?

#10 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 18:18

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Ja mam takie zawory na łaczeniu tura z ciagnikiem pod szybko złaczami jak je zakrece to zobacze czy opuszcza a jak to siłowniki to da je sie naprawic

#11 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 19:27

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Da się, mają typowe uszczelnienia, dostępne w sklepach z częściami do hydrauliki albo u producenta.

#12 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 19:30

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Jasne że da się naprawić @zorzyk2 co to znaczy że rada taka sobie??? niby co się może stać rozdzielaczowi po zamknięciu zaworu na wyjściu siłownika? a poza tym odepnij eurozłączkę z podniesionym turem a potem podłącz ją ponowie :)

#13 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 22:06

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza A gdzie masz te złączki , ja miałem na uwadze odpięcie całej instalacji tura. Jeżeli rozdzielacz jest w położeniu neutralnym i pompa nie pracuje, to w układzie nie powinno być ciśnienia. Taka sobie, wyjaśnienie było w dalszej części - proponuję, naciśnij na dźwignię rozdzielacza przy pracującym silniku i zamkniętym zaworze, to zobaczysz.

#14 Share dany1234

dany1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 09:03

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza Po zakreceniu tych zaworow opuscił sie to znaczy ze te tłoki do regeneracji

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 13:51

witam wszystkich mam problem z turem opuszcza A jak siłownik wysunie się do końca to też ci się coś stanie z rozdzielaczem :) bo dla rozdzielacza to bez znaczenia czy zamkniesz zawór, jeśli w układzie hydraulicznym nie było by żadnego zaworu przelewowego to jak najbardziej coś mogło by strzelić a tak to lej idzie na przelew.