Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile za waladymirca T-25?

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share chadziaj

chadziaj

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 16:17

Ile za waladymirca T-25? 1990r T-25 wiosną kosztował 22,5 mln zł z kabiną oczywiście był to okres hiper inflacji do porównania URSUS C-360-3P kosztował w sierpniu 39 mln zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile za waladymirca T-25? Dzisiaj, 15:33
  •  

#22 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 28 kwiecień 2010 - 20:05

Ile za waladymirca T-25? A jakby ktos okreslil na dzisiejsza kase jak by cena wygladala mniej wiecej :rolleyes:
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#23 Share mszk8

mszk8

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i informatyka no i fajne dziewczyny ;]

Napisany 28 kwiecień 2010 - 20:35

Ile za waladymirca T-25? o ile się nie mylę to 1zł =10000zł
Windows jest jak kobieta lekkich obyczajów - łapie każdy syf...
"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

#24 Share muzyk muzyk

muzyk
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 kwiecień 2010 - 11:57

Ile za waladymirca T-25? Gdzieś w internecie wygrzebałem informację, że w 1990r T-25 kosztował Od 70 do 120 mln zł w zależności od miejsca nabycia czyli o wiele więcej niż podał chadziaj.

Która kwota może być bliżej prawdy?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 15 październik 2010 - 17:46

Ile za waladymirca T-25? Ile waszym zdaniem mógłbym wziąć za władka z 79 r w dobrym stanie technicznym, sprzedawał bym go bez akumulatorów , 3 lata temu założyliśmy mu nowy czeski rozrusznik, z przodu opony w bdb stanie z tyłu jedna w dobrym stanie druga może jeszcze jeden sezon wytrzyma silnik ok trochę słabo podnosi podnośnik, oczywiście zarejestrowany. Ciągnik pracował jako pomocniczy głównie w opryskiwaczu rozsiewaczu sadzarkach itp. Jestem ciekawy ile mógłbym za niego wziąć bo mam na oku c330 i ciekawi mnie ile bym musiał dołożyć, jak tak patrze na ceny to są one zróżnicowane zaczynają się od 4 tys a i 10tys niektórzy wołają, czy 7 tys można by za niego dostać wg was?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#26 Share Dare0x

Dare0x

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:W moim życiu
    Najważniejsze
    Są 3 żeczy
    1) Prawo jazdy kat b.
    2) Władimirec t25
    3) R•o•d•z•i•n•a

(0-_-0)

Napisany 20 październik 2010 - 19:34

Ile za waladymirca T-25? Odpowiedź jest prosta , wynegocjuj jak najlepszą cenę , domyślam się jak ten Władny wygląda dał bym za niego max 6 tyś a jestem ze śląska > potem dokupić papiery nowa blacharka i remont . Tak się zarabia pieniądze !!!
---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

#27 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 październik 2010 - 19:54

Ile za waladymirca T-25? Ta tylkoile czesci do T25 kosztują. Wał 500 zł. Zestaw naprawczy 150 zł sztuka :P panewki powiedzmy 100 dasz głowice nowe 200 zł kpl. w 1000 zł zrobisz kapitalke islnika, jak mały przebieg to pompa będzie dobra, nawet pewnie nie będzie trzeba robić kapitalki ale nawet jak śmieszne pieniądze. Lepiej włodzia niż rodzime coś. Cena cześcivs jakość ma się ni jak te ruskie tańsze dłużej trzymają. Ja mam jeszcze wsyzstkie łożyska oryginalne wm oimw C-360 te z kraśnika wywalam co 2 lata. Polski szrot i tyle 40 i pochodnych bym nigdy w zyciu nie kupił. Nieudana imitacja ciągnika. Jak cos mocniejszego to lepiej MTZ 50
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 02 listopad 2010 - 21:26

Ile za waladymirca T-25? witam aja mam do sprzedania nówkę sztukę pompę wtryskowa do t25.ma nawet plomby. Oczywiście z 10 lat leżała, i gdy ostatnio chciałem ja założyć do swojego t25 okazało sie ze ma inny napęd,