Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Axos i John Deere "R"

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Slavo

Slavo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 08 kwiecień 2010 - 23:23

Claas Axos i John Deere "R" tak napisałem bo kolega @adikpl1 napisał "R-ka to tak naprawdę modernizacja serii 5020, a znów Axos to następca Celtisa w którym główną zmianą jest silnik (z JD na Perkins). " 5000r następca 5x20 tak jak axos celtisa

otwieranie drzwi do przodu jest moim zdaniem nie typowy, liczyłem że następca celtisa(nowy model -Axos) będzie miał normalne drzwi-ale jednak nie

ok można je zablokować na 180stopni i się nie chwieją

@qazi skoro zainwestowałem prawie 200tyś w nowoczesny ciągnik który ma klimę to nie będę jeździł z otwartymi drzwiami! - kurzy się!

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Axos i John Deere "R" Dzisiaj, 11:53
  •  

#22 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 07:26

Claas Axos i John Deere "R" jak często wsiadam i wysiadam z ciągnika np przy wożeni bel czy przy czymś innym to wkurzające jest ciągłe otwieranie i zamykanie drzwi, a w innych ciągnikach jest to konieczne aby szyb nie stracić, już nie jeden przypadek był że przez przejazd z otwartymi drzwiami wąskim korytarzem drzwi poleciały bo za mocno wystawały poza obrys ciągnika

#23 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 09 kwiecień 2010 - 14:46

Claas Axos i John Deere "R"

otwieranie drzwi do przodu jest moim zdaniem nie typowy, liczyłem że następca celtisa(nowy model -Axos) będzie miał normalne drzwi-ale jednak nie

ok można je zablokować na 180stopni i się nie chwieją

@qazi skoro zainwestowałem prawie 200tyś w nowoczesny ciągnik który ma klimę to nie będę jeździł z otwartymi drzwiami! - kurzy się!

nie typowe... dobre sobie
Claas Axos jest ciągnikiem skierowanym dla rolników którzy potrzebują traktor do chlewni/na łąki itp dlatego właśnie jest dość niski, kilka wersji wyposażenia jak kto potrzebuje i te nieszczęsne drzwi które są niezbędne na wąskich korytarzach w chlewniach gdzie to trzeba często wychodzić z traktora... Do tego typu zastosowań są idealne :P

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#24 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 10 kwiecień 2010 - 08:23

Claas Axos i John Deere "R" Slavo@ popieram Cie nie opłaca się otwierac drzwi w takim ciągniku bo jest klima :P nie opłaci się go brudzić . A co do tych drzwi to do ładowacza moze i są dobre w oborze jak je roztworzysz ale tak to mi sie to nie podoba bo u mnie śa takie w Axosie jest to nie poreczne siłowniki nie trzymają dzwi i ciągle sie blokują jak ciągnik stoi przodem z góry i ciągle musze je wypinać po zablomowaniu albo trzymać przy otwierani rzeby siie nie zablokowały .Jest to troche nie poreczne ale da się z tym żyć :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Duplo

Duplo

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 23 maj 2010 - 13:00

Claas Axos i John Deere "R" A jaka jest różnica między axosem a arionem 400. jeśli ma ktoś dane techniczne to niech je podeśle. plisss
"Nothing Runs Like a Deere" ...

#26 Share Libero

Libero

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 252 postów

Napisany 24 maj 2010 - 08:19

Claas Axos i John Deere "R" Tutaj znajdziesz katalog Ariona 400
http://app.claas.com...430-420-410.pdf

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

#27 Share Duplo

Duplo

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 24 maj 2010 - 17:43

Claas Axos i John Deere "R" dzięki libero. bardzo mi to pomogło. Chcę kupic ciągnik o mocy i też zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
"Nothing Runs Like a Deere" ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 10 wrzesień 2010 - 21:05

Claas Axos i John Deere "R" co do ceny to jd 5090R ok 170 netto a claas axos 340 cx 152 netto. Wiem bo jd planuję wziąść a claas`a kumpel.

Dodaj odpowiedź