Zaloguj się, aby obserwować  
basior3

zakocone kroliki

Polecane posty

basior3    1

witam mam pare krolikow samca i samice maja po 12 miesiecy . samca trzymam w kladce a samice w chlewku na wolnosci ,chlwewek jest murowany ale nie ma posadzki i jes piach :/ Samicę zakocilem i jest kotna w 100% ale kopie tunele w ziemi takie po 1m dlugosci i tam sie chowa czy takie tunele sie nie zawalą .Lepiej zostawic ją na powierzchni znaczy w chlewku na wolnosci Czy lepiej zbudowac kladkę zeby tam sie okocila ?? Prosze o szybką odpowuiedz i po czym poznac ze jest kotna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusekC360    0

Najlepiej weź ją do jakiejś klatki bo jeśli okoci się w tej norze to małe króliki będą zdziczałe

a i później będziesz miał problem je od dzielić od samicy będą się chować w tej norze. :lol:


URSUS C-360 musi wystarczyć na 10 Ha ;[
************************************************************************
Rolnictwo to coś więcej niż praca, pieniądze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ja bym nie ryzykował mam w szopkę na króliki wylaną ale nawet w słomie kopią a wracając lepiej wybuduj jej klatkę wtedy będziesz wiedział kiedy sie wykociła czy wogóle.No widać po jej rozmiarach brzucha a jak nie to lepiej sprawdz samcem weź ją do samca puść jak będzie uciekać to znaczy że kotna (lub nie chce przyjąć samca).


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam85235    7

Lepiej zbudować klatke ponieważ jak mały królik wypadnie z gniazda to bendziesz mógł go tam spowrotem włożyć a w noże nie bendziesz mógl już tego zrobić. Po 2 jak samica nie zdąrzy zrobić gniazda to bendzie mogł małe oblożyć świerzo slomo i beno miały ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

dokładnie nie ma co ryzykować z tą norą jeszcze się zawali czy coś.Najlepiej samca weź do chlewiku niech sobie pożyje na wolności a samice do klatki bo wtedy będziesz mógł spokojnie doglądać miotu a jak małe podrosną to możesz znów zrobić zamianę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik122    0

lepiej samca weź do chlewiku a dla kotnej samicy zbuduj od podstaw klatkę pokrytą drobną siatką po to by żądne szczury nie weszły i wygryzły bo mi wczoraj szczury wygryzły dziurę w szczelnej drewnianej klatce i zadusiły 4 małe i tylko 1 przeżył, a w tej noże to nie za bardzo bo jak się przekopie alebo ta nora się zawali albo szczury się podkopiądo niej lepiej zrób tą klatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rava1155    1

Królik jak się okoci w norze to potem norę zasypuje piaskiem dość mocno u mnie raz tak zginęły tak króliczki

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj