Skocz do zawartości

Zdjęcie

Technika Rolnicza i Leśna

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ursus c-325

Ursus c-325

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Polska technika rolnicza od 1945 do 1995 roku.

Napisany 03 kwiecień 2010 - 16:40

Technika Rolnicza i Leśna Witam wszystkich!
Czas zakończyć w maju 12 rok nauki szkolnej i złożyć papiery na studia. 3 lata profilu humanistycznego, a kierunek studiów już niekoniecznie :P Wybrałem sobie właśnie TRiL. Miałem co do niego wątpliwości przez długi czas, ale pomyślałem, że warto spróbować. Bałem się trochę przedmiotów ścisłych, ale myślę, że wszystkiego da się nauczyć. W końcu te 3 w porywach do 4 było :D 30 marca byłem na Dniu Otwartym UWM (bo tam właśnie mam zamiar swoje kroki skierować) i zrobiłem mały wywiad ze studentami i utwierdziłem się w przekonaniu, że powinienem sobie dać radę. Za wielu chętnych na ten kierunek też podobno nie ma.
A teraz proszę o komentarze mojej decyzji (tylko mnie nie straszcie za bardzo :) ), swoje wrażenia, opinie, piszcie co zdawaliście na maturze itp. Szczególnie proszę o pisanie osoby z UWM (oraz osoby, które się tam wybierają).
Za każdego posta DZIĘKI! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Technika Rolnicza i Leśna Dzisiaj, 11:16
  •  

#2 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 03 kwiecień 2010 - 18:44

Technika Rolnicza i Leśna ja co prawda robiłem TRiL w poznaniu ale - moim zdaniem dasz rade
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#3 Share Bombay

Bombay

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Lokalizacja:woj.zachodniopomorskie, powiat Myślibórz, gmina Debno

Napisany 03 kwiecień 2010 - 23:06

Technika Rolnicza i Leśna ja co prawda studiuje w szczecinie ale studia to studia prawie to samo na wszystkich bylych aerkach. jestm na i roku magistreskim z Zootechniki (tytuł Inzynier juz jest)oraz na II roku Rolnictwa. na maturze mialem pol ang podstawa geo i wos rozsz. tril to dosc fajny kierunek mam znajomych. napewno bedzie chemia jak na wszystkich ale to jest do przejscia. ogolnie studia to bardzo fajna sprawa. powodzenia zycze. :P

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 23:30

Technika Rolnicza i Leśna @Ursus c-325 a co chcesz robic w zyciu?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share Ursus c-325

Ursus c-325

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:Polska technika rolnicza od 1945 do 1995 roku.

Napisany 04 kwiecień 2010 - 11:08

Technika Rolnicza i Leśna Na pewno nie chcę iść na kierunek, gdzie mnie nic nie interesuje i nie widzę sobie na przyszłość zawodu, który będę wykonywał z satysfakcją. Chcę pracować w branży związanej z rolnictwem, bo to jest moja pasja. Sprecyzuję to jak zacznę studiować :P

#6 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 30 maj 2010 - 17:20

Technika Rolnicza i Leśna ja studiowałem TRiL do lutego przerwałem bo dostałem fajną propozycję pracy jako traktorzysta ale przejadło mi się to teraz mam chwilę czasu przyjechałem do domu bo pogoda się popsuła i nici z opryskami żałuję tej decyzji i będę chciał wrócić
może ktoś wybiera się na TRiL do wrocka

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share carlos03

carlos03

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo:))

Napisany 28 styczeń 2011 - 08:13

Technika Rolnicza i Leśna ja już zrobiłem Inżyniera z tego kierunku i koncze magistra :D Szczerze, jest to ciekawy kierunek i uniwersalny, ale jeśli ktoś chce się nauczyć coś z tematyki "Rolnictwo" to lepiej proponuje pójść na typowe rolnicze, ponieważ jak sama nazwa brzmi jest to "Technika", pozdrawim przyszłych absolwentów tego kierunku:P

#8 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 styczeń 2011 - 08:57

Technika Rolnicza i Leśna a jak ktos chce sie nauczyc czegos z techniki to niech idzie na polibude.
jak ze wszystkim uniwersalnym.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 luty 2014 - 20:29

Technika Rolnicza i Leśna a jaka prace mozna szukac po takim kierunku? o czym ucza na tym kierunku? bo chce pojsc na rolnicze studia ale zwiazane z budowa maszyn rolniczych itp i zastanawiam sie jeszcze nad zarzadzanie i inzynieria

#10 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 23 czerwiec 2014 - 09:35

Technika Rolnicza i Leśna Witam . Mam pytanko czy dyplom magisterski na tril (jeśli studia inżynierskie nie były jakkolwiek związane z rolnictwem) są równoznaczne z posiadaniem wykształcenia rolniczego niezbędnego do starania się o MR i inne dotacje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Mrmagyster

Mrmagyster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Pojazdy, mechanika, survival, podróże, dziewczyny ;)

Napisany 17 sierpień 2014 - 10:44

Technika Rolnicza i Leśna Teraz idę do 3 klasy TMR i też powoli planuję studia, z tym że nie mogę się jak na razie zdecydować, na co konkretnie się ukierunkować, bo zdecydowanie bardziej ciągnie mnie w coś typu mechanika i budowa maszyn niż w taki kierunek typu TRiL, gdzie uczą prawie o wszystkim ( w sensie troche w te a trochę we wte ).
welcome :D