Skocz do zawartości

Zdjęcie

C-360, awaria instalacji tydzień po remoncie.

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share maximus099

maximus099

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 20 maj 2008 - 16:00

C-360, awaria instalacji tydzień po remoncie. Ja dziś rozwiązałem ten problem. Od kazdej lampy przeciągnołem kabel od masy i do korpusu przykręciłem. Działa bez zarzutu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C-360, awaria instalacji tydzień po remoncie. Dzisiaj, 15:21
  •  

#22 Share gufi

gufi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 21:49

C-360, awaria instalacji tydzień po remoncie. witam dawno mnie nie było na forum mam pytanie może ktoś wie jak podłączyc wskażnik temperatury płynu w 360 3p ja mam ten elektryczny i wymieniłem czujnik ,zegar i dalej nic instalacja jest ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 28 listopad 2008 - 22:16

C-360, awaria instalacji tydzień po remoncie. Może nie masz zasilania na zegarze? Do zegara idą 3 przewody: + zasilania, masa, i przewód od czujnika. Może źle podłaczyłeś przewody przy wskaźniku? Albo nie masz masy na tablicy wskaźników? Sprawdź najpierw zasilanie i masę. Jeżeli będzie dobrze a mówisz, że czujnik i wskaźnik są dobre to pozostaje złe podłączenie. Na wskaźniku powinno być opisane gdzie który przewód podłączyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share marian3p

marian3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 23:00

C-360, awaria instalacji tydzień po remoncie. U mnie wskaznik nie dzialal bo nie dochodzilo zasilanie ze skrzynki bespiecznikow. Zdejmij przewod z czujnika i dotknij do masy wskazowka powinna sie wtedy wychylic.

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.