Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przeróbka zawieszanego na ciągniony

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 07:37

Przeróbka zawieszanego na ciągniony System dźwigni zapewne. Jeżeli możesz wrzuć zdjęcie jak to wygląda to rozjaśni sytuację.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przeróbka zawieszanego na ciągniony Dzisiaj, 05:19
  •  

#22 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 08:04

Przeróbka zawieszanego na ciągniony Jeden siłownik, nie zbyt duży, rozkłada całe lance.Tam jest parę płaskowników. A dwa rozkładają lance z 12 na 24. Po jednym na stronę.
Muszę unieść całe lance,żeby wyskoczyły z "łoża" i wtedy rozkładam. W tym widać jak są rozkładane całe lance, tu jest dwa siłowniki a u mnie jeden. Ja mam Tecnome.
W tym jak się rozkłada to zawsze na 24 ale można złożyć na 12, do tego służą te linki na lancach a siłowniki są na środku lanc z takimi sprężynami. http://allegro.pl/op...21050077.html

Edytowany przez tomek73, 21 wrzesień 2012 - 08:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 22 wrzesień 2012 - 10:59

Przeróbka zawieszanego na ciągniony Ostatnio pryskałem pożyczonym amazone 4500l rozkładany na 24m to jak ta belke zobaczyłem z tymi bajerkami do rozkładania to zawrót głowy więc stwierdziłem że to niewykonalne samemu ale skoro sa inne prostrze rozwiązania to możliwe że można to wykonać samemu Jednak ja oglądając tą belke amazona to myśle że to niewykonalne a juz napewno nieopłacalne.

Dodaj odpowiedź