filip94lemken

Opolagra 2010

Polecane posty

Markieton    2

Top Agrar Polska organizuje Konkurs dla młodych traktorzystów 11 czerwca na opolagrze ja biore w nim udział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

a co to za konkurs ??


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Jazda sprawnościowa traktorem z ładowaczem. Coś takiego jak kiedyś na AgroShow.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

Ja wybieram się z kuzynem 13 na Opolagre o ile będzie pogoda i nie będzie żadnej pracy , bo teraz cały czas kapie z nieba to nie wiadomo jak to będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

zostal juz tylko tydzien ;];];] ja bede w niedziele od godziny ok 11 do hmm 15-16 co do spotkania to moze byc tylko trzeba juz teraz ustalic godzine i miejsce (marke maszyny) bo w tamtym roku sie krecilem tam, ale nniebylo zbytniu ludzi, czyli opolexpo niema ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ktoś w ogóle zamierza pojawić się w sobotę? Ja myślę od samej 9 być na targach, tak aby najmniej ludków było i się szybko wyrobić. Do jakieś 14 może połazimy. :) Będę mieć koszulkę AF więc jak coś to ja nie gryzę. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Ja będę w sobotę tak o 15 bo do 13 pracuje :) A w niedziele tak od 11 będę :)


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Mnie się wydaje że na Lotnisku w Kamieniu Śląskim, choć mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No właśnie, kto był dzisiaj na wycieczce? :)

 

Ja się obawiam, ze jutro może popadać, ale myślę, że będzie good.

 

Jak coś to sobota na stoisku Agro-Efekt, gdzieś przy namiocie, godzina myślę, że 12. Ja na targach będę od samej 9.

 

Będę mieć koszulkę AF (zieloną). Śmiało, nie gryzę, a myślę, że warto się poznać osobiście, pogadać. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja dzisiaj byłem.Spokojnie było.Ludzi nie było.Można było pogadać wypić kawę i nie tylko.Ciągników trochę było nie znalazłem nowego Pronara i Farmtraka.

Ciekawe przyczepy Zasław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Po zjeździe z autostrady droga na Opolagre jest oznakowana,ciężko nie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja tez dzis bylem

ogladalem przyczepy pronara i to masakra jest blacha na podlodze byla krzywo wstawiona i jest nieszczelna

ale za to znalazlem opryskiwacz tad lema tanszy o 7 tys niz gosc mi proponowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Koło Skotarka.A ja znalazłem dmuchawy z wydajnością 30ton i 60 ton tylko właściciela nie było bo je zostawił i pojechał do domu .Małe one są gabarytowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No to ja powiem, wystawa na 6+, jest o niebo lepiej niż na poprzednim miejscu, a lotnisko piękne. :)

 

Ja miałam okazję po raz drugi zasiąść za kierownicą JD7530, a nawet otrzymałam kluczyk i mogłam go sobie odpalić... ach ten śpiew jeleni pod maską. No i jeszcze pan z Chempestu wszystko mi ładnie objaśnił, co gdzie i jak. :)

 

Pogoda dopisała, a nawet aż nadto. :) Więc czekam na kolejną edycję, mam nadzieję, że wystawa zagości w Kamieniu na stałe. No i piękne, dorodne krówki z hodowli Kombinatu Kietrz i nie tylko. :)

 

Jestem zadowolona, z chęcią pojechałabym też jutro. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

czyli co wszyscy juz byli? ktos bedzie jutro ? jedyny co mnie denerwuje to to ze nieprzywoza malych kombajnow typu tc 5040 (kiedys byl 5070?) tylko te duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Ja jutro będę, od około 11 do 15 :)

Jak będzie słońce to będę miał takie czarne duże okulary i prawdopodobnie białą koszulę w paski czarne :)

Jakby ktoś poznał to zagadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

jak nie ma jak sa male kombajny fendt . massey ferguson activa

byly takie z 4m hederem

 

a ja chyba jutro 2 raz pojade sobie poogladac jeszcze raz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Przecież był mały kombajn NH w Agrosie. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj