Skocz do zawartości

Zdjęcie

DF z Italii

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 07:58

DF z Italii Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
DF z Italii Dzisiaj, 22:57
  •  

#2 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 31 marzec 2010 - 08:30

DF z Italii We włoszech składane są wszystkie małe ciągniki do 110 KM zarówno Deutze, Same i Lamborghini, Ja mam Agrofarma 410 też składany we Włoszech , ale silnik made In Deutz.

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 11:30

DF z Italii ale w homologacji jest napisane adres producenta: Niemcy, Italia czy nei italnia, dobrze ze nie China he he

#4 Share adamj24

adamj24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Zainteresowania:Prawo, finanse, dobre wino i trochę rolnictwo

Napisany 31 marzec 2010 - 12:29

DF z Italii W homologacji jako nazwa i adres producenta jest SAME DEUTZ-FAHRT ITALIA S.p.A. viale F. Cassani 15 Treviglio,a na silnik DEUTZ AG Niemcy.

#5 Share Wituś

Wituś

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo. Rolnictwo.

Napisany 31 marzec 2010 - 13:20

DF z Italii Z tymi Chinami bym sie tak nie cieszył bo czytałem w którymś RPT że SDF ma przenosić produkcje małych modeli do Chin.

#6 Share Rogeryk

Rogeryk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 17:32

DF z Italii Z tego co mi sie o uszy obiło to od serii M wszystkie w górę są produkowane w Niemczech i maja niby dlatego 2 lata gwarancji a te seri Agrotron K i Agrofarmy to Włochy ale ręki za to sobie uciąć nie dam...

#7 Share dzipet

dzipet

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 23:19

DF z Italii kolego URSUSIK1634 DEUTZ FAHR nie jest niemiecka firma tylko wloska juz bo zostala kupiona przez koncern SAME stad nazwa SAME DEUTZ FAHR tyle ze cigniki małe i srednie sa produkowane we włoszech a duze W niemczch jesli chodzi o DEUTZ zreszta ciagniki te roznia sie jedynie kolorami i malymi detalami bo sa to 3 firmy SAME ,DEUTZ .LAMBORGHINI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 06 kwiecień 2010 - 19:51

DF z Italii gadałem z dealrem i powiedział, że narazie te modele będą produkowane we Włoszech bo przeniesienie produkcji wiąże się z wielkimi kosztami a to że deutz fahr został wykupiony przez same to są jakieś brednie

#9 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 06 kwiecień 2010 - 20:13

DF z Italii powiedz mu, ze sam jest brednia :lol:
deutz-fahr zostal "wykupiony" i stworzyl grupe SDF, skoro to nie same wykupil deutza to niech ci wytlumaczy dlaczego koncern nazywa sie SDF, a nie DFS ;[ ?
Same wczesniej nabylo lamborghini i hurlimanna, a na koniec stalo sie wiekszosciowym udzialowcem deutz-ag, wszystko to bylo kiedys na stronie producenta dokladnie opisane, ale teraz jakos historia wsiąkła.
dla ciebie rada nie sluchaj sprzedawcow, oni mowia to co im akurat pasuje, a nie to co prawdziwe.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#10 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 kwiecień 2010 - 20:27

DF z Italii Często dealerzy nie mówią tego "co im akurat pasuje" tylko to co wiedzą-a że często wiedzą niewiele...

#11 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 06:38

DF z Italii to dlaczego planują całą taśmę produkcyjną przenieś do Niemiec mimo jak piszesz, że została wykupiona większość udziałów DF
piszę "brednie" bo z każdym z kim gadałem dziwił się, że DF mogłoby w jakimś stopniu być Włoskie no chyba przdstawiciel am pojęcie dla jakiej firmy pracuje

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 09:45

DF z Italii A co to jak włoskie wykonanie to musi być gorsze jak niemieckie? Teraz w całej europie są jednakowe standardy i brednie typu że zielony był składany w Niemczech a siwy czy czerwony we Włoszech są tylko po to żeby ktoś wyłożył te 3 tyś więcej za zieloną maskę, a i tak nikt nie wie co czy tam już nie pakują elementów zmontowanych w azjatyckich oddziałach :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 15 kwiecień 2010 - 10:21

DF z Italii

piszę "brednie" bo z każdym z kim gadałem dziwił się...

nie moja wina, ze z cepami gadasz. faktem jest, ze to Same wykupilo lambo, hurlimanna, deutz-fahra, a na koncu pakiet wiekszosciowy deutz-ag.
pogódź sie z tym, albo sluchaj dalej pseudosprzedawcow i innych "fachowcow".

to dlaczego planują całą taśmę produkcyjną przenieś do Niemiec mimo jak piszesz, że została wykupiona większość udziałów DF

po pierwsze jedno z drugim nie ma nic wspolnego, po drugie siejesz propagande, bo ci jakis glupi sprzedawca powiedzial, ze planuja przeniesc produkcje do niemiec tylko po to by zaspokoic twoje ego - widac latwo to zrobic. jak juz gdzies beda przenosic to pewnie do Rosji, Indii, czy Mongolii.

http://pl.wikipedia....Same_Deutz-Fahr to samo kiedys bylo na stronie SDF.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Dodaj odpowiedź