Skocz do zawartości

Zdjęcie

wymiana książek

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share poziomkajagoda

poziomkajagoda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 21:13

wymiana książek posiadam parę użytecznych ksiązek.chętnie wymienię się .za darmo.pisać na foeum lub gg.posiadam literatury następujące.fiat agri 70-80 td,c-360 i c360-3p,john dere ogólny opis tych silników.elektrykę case i new holland.schemat skrzyni do mf 590.zbieram fachowe książki nie dla zarobku,dla hobby i aby pomóc innym.za darmo.

pomyłkowo umieściłam tu ten temat proszę o przeniesienie go w miejsce dobre.dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wymiana książek Dzisiaj, 11:48
  •  

#2 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 07:44

wymiana książek jeśli się interesuje to mam zeskanowaną instrukcję obsługi do BIZONA Z056 w formacie pdf.

#3 Share poziomkajagoda

poziomkajagoda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 11:22

wymiana książek

jeśli się interesuje to mam zeskanowaną instrukcję obsługi do BIZONA Z056 w formacie pdf.

jeśli to nie problem to proszę o kontakt i wyslę emaila.chętnie przyjmę.może i ja mogłabym w czyms pomóc w przyszłości.dzięki i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 06:27

wymiana książek W sumie to interesowały by mnie informacje na temat ciągników John Deere konkretnie model 6400, pisałeś że masz opis ich silników. Najlepiej by było jak byś mi to przesłał na skrzynkę: sim0n@o2.pl, podeślij swój adres to prześle ci instrukcje do Bizona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share poziomkajagoda

poziomkajagoda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 13:19

wymiana książek

W sumie to interesowały by mnie informacje na temat ciągników John Deere konkretnie model 6400, pisałeś że masz opis ich silników. Najlepiej by było jak byś mi to przesłał na skrzynkę: sim0n@o2.pl, podeślij swój adres to prześle ci instrukcje do Bizona.

mój adsres jadkod@wp.pl.o tych silnikach to wieczorem,wyslę ci to co mam wszystko o john deere,to sobie zobaczysz sam czy jest tam coś,co cię interesuje.teraz przed świętami mam mało czasu,ale na pewno ci wyslę,za opóżnienia bardzo przepraszam.

Dodaj odpowiedź