Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case MX - obsługa licznika

90 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Kowal148

Kowal148

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 16 kwiecień 2015 - 21:27

Witam wszystkich, od zeszłego roku też jestem posiadaczem mx110. mam taki problem z tymi przyciskami, że działa tylko jeden (skrajny lewy). Próbowałem przetrzeć z wierzchu  takim sprayem super kontakt i spirytusem jak wcześniej ktoś pisał ale nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł? fajnie by było chociaż zmienić sobie żeby prędkość była w km/h a nie w milach...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case MX - obsługa licznika Dzisiaj, 21:48
  •  

#82 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 17 kwiecień 2015 - 07:25

Witam wszystkich, od zeszłego roku też jestem posiadaczem mx110. mam taki problem z tymi przyciskami, że działa tylko jeden (skrajny lewy). Próbowałem przetrzeć z wierzchu  takim sprayem super kontakt i spirytusem jak wcześniej ktoś pisał ale nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł? fajnie by było chociaż zmienić sobie żeby prędkość była w km/h a nie w milach...

Trzeba folię ściągnąć, z przyciskami, tam są na niej blaszki a na liczniku czarne takie coś, i  przecierałem czystym spirytusem to, miedzy blaszkami a tym czarnym, dopiero zaczęło działać, ale za pół roku przestało.Tymi sprajami kontakt to nie pomagało nic, na 3 jeden działał, dopiero spiryt pomógł.
Folię z góry podważałem nożykiem  delikatnie żeby ni uszkodzić, potem przykleiłem, tą co jest na całym liczniku.

#83 Share Kowal148

Kowal148

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 12:21

tomek73 zrobiłem tak jak poradziłeś ale jak ściągałem tą folie to razem z klejem miejscami zeszła ścieżka drukowana... narobiłem bigosu trochę ale myślę żeby spróbować poprawić tą ścieżkę lakierem elektroprzewodzącym, są na allegro takie zestawy do naprawy podgrzewania tylnej szyby. ewentualnie może jakiegoś majstra co by się tego podjął za jakąś rozsądną cenę. W najgorszym przypadku zostanie tak jak było do tej pory :P

#84 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 13:55

Mi nic sie ne stało z ścieżkami, wszystko na foli zostało.

#85 Share Kowal148

Kowal148

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 16:33

A u mnie wręcz przeciwnie, większość zostało na pulpicie a dwa małe fragmenty ścieżki na folii. Na tygodniu coś pokombinuję

#86 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 24 czerwiec 2015 - 14:53

Odgrzebuje troche temat ale poszukuje strony z polskiej instrukcji jak ustawić licznik hektarów. Jeśli byłby ktoś tak miły i podesłał mi skana,

Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#87 Share horsch

horsch

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 sierpień 2015 - 21:26

Odgrzebuje troche temat ale poszukuje strony z polskiej instrukcji jak ustawić licznik hektarów. Jeśli byłby ktoś tak miły i podesłał mi skana,

Pozdrawiam.

Witam kolego, ja też chciałbym ustawić licznik hektarów ale nie wiem jak :(  Jeżeli poradziłeś sobie z tym to prosiłbym o pomoc, a może ktoś z użytkowników wie jak to ustawić?

#88 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 01 wrzesień 2015 - 22:10

Mam jakiś problem  z licznikiem. Umyłem podlogę  ściągłem tą gumę, w   Case i w liczniku wyskoczyło mi 0 i mała literka m, licznik nie wyłącza się  z kluczyka, te symbole  non stop są   na liczniku, nie ma obrotomierza i szybkości. Co to może być, jakiś błąd.

#89 Share kontakt1

kontakt1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 19:26

Witam!

Przeczytałem wszystkie rozmowy na temat instrukcji do case mx. Też kupiłem niedawno mx80c 2001r i działam po omacku bez instrukcji(tak jak u większości z was nie działają mi przyciski, albo nie potrafię ich obsługiwać) jeżeli ktoś już ma instrukcję może by się podzielił.

Z góry dziękuję!!

Mój email j.kontraktowicz@o2.pl

#90 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 20:40

http://allegro.pl/li...v2-aut-1-1-1202  kup.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share Rafik

Rafik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 08 październik 2016 - 17:26

Witam

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj. U mnie w MX 100c nie działa podświetlenie zegarów. Odkręciłem je kiedyś, ale trochę kiepsko to wygląda, żadnych żarówek czy diod nie widać, strach się dotykać. Może ktoś to już robił a może to inny problem,  pomóżcie koledzy.

Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź