inginio

Case MX - obsługa licznika

Polecane posty

inginio    0

Witam!Mam pytanie odnośnie obslugi tych trzech klawiszy co są na liczniku. Wiem że przelącza się nimi np funkcje która pokazuje prędkość walka przekaźnika lub prędkość obrotową silnika. Jest tam licznik hektarów ale niewiem jak go się ustawia. Jeśli ktoś zna obsluge to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

wiem jak to zrobićale nie jest to proste do wytłumaczenia tak żeby to zrozumieć i zastosować więc nie pomogę niestety


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Wiec może prześlij mi na PW swój numer telefonu to wtedy zadzwonie. Dzwonilem na serwis ale oni niewiedzą "niby" !!! Wiedzieliby gdyby u nich nowy traktor bral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciak    0

Bez instrukcji tego nie zrobisz nie ma mowy nawet przez tel bedzie ci ciężko. Nie mem skanera to bym Ci przeskanował to chyba ze trzy strony jest kombinacja tych trzech przycisków+stacyjka. Poproś kogos kto ma instrukcje i zrób ksero. Pozatym trzeba było męczyc tego co Ci traktor sprzedał niech da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Traktor sobie sam sprowadzilem z francji. Dam na flaszke jak mi ktoś podrzuci tą instrukcje.A nie móglbyś zrobić zdjęcia dobrej jakości tych trzech stron? Później przeslać na email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciak    0

Mam troche roboty i na juz to Ci tego nie zrobie ale postaram sie sprężyc i jak bedą ładne zdjęcia to Ci wyśle a jak słabe to poszukam skanera. Narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Niema takiego pospiechu. Podasz mi później numer konta to zgodnie z obietnicą prześlę kasiore na flaszke :) W możesz mi aby tylko wymienić jakie funkcje on posiada? Jestem bardzo tego ciekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciak    0

Kombinacją trzech przycisków i stacyjki wpisujesz wszystko od obwodu kola, ustawienie zagarka, interwały serwisowe. Hektary i odległości są najprostsze. Z tego co pamiętam to jest chyba 6funkcji do wpisania.(przynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12245    5

witam moze nie na temat ale chcialbym uzyskac op[inie od kogos kto uzytkoje case z serii mx a mianowicie interesuje mnie case mx 100 czy jest to godny polecenia trator??


JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Nie chwaląc tego co się ma uważam że każdy traktor jest dobry o ile ktoś o niego wcześniej dbał. MZ jest bardzo komfortowym ciągnikiem i w miare ekonomicznym. Problemów też jakichś większych nie stwarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

zetor12245@ ja miałem kiedyś Case MX 100 C ogólnie bardzo mocny podnośnik wygodne miejsce pracy nawet bardzo cichy solidnie wykonany ciągnik tylko najwikszo jego wadą był silnik Perkinsa jak mu dałem 4 obrotowe to tak sie z nimi męczył że nie wiem na pusto pod góre musiałem zchodzić z 1 półbiegu bo sam nie mógł sie uciągnąc jak było 4 biebi i 4 półbiegi mo musiałem jechać na 4 i 3 półgniegu nie wiem czego był taki mulasy i nie maiła takiej mocy bo miałem wtedy też Zetora 9540 to do Zetora jak się podczepiło te 4 to ciągnął jak głupi latał z nimi duzo szybciej niż ten Case a palił tyle samo co mnie Zdziwiło bo wczesniej słyszałem że Case mało palą. fakt że tem ój Case miał 5 lat i miał 8,5 tyś mth to ciągnik ostro chodził a podobno trzeba było mu skrzynie kalibrowac bo co jakiś czas sie ją podobno kalibruje .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Panowie ja tylko się przypominam-czy móglby ktoś zrobić skan dokmumentów dotyczących obslugi tego licznika. Będe bardzo wdzięczny-odrobie w polu :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

jeśli chcesz ustawić szerokość maszyny to stacyjka w pozycji wył. Wciskasz i trzymasz skrajny lewy jedną ręką i w tym samym momencie drugą przekręcasz stacyjkę w lewo! Wyskakuje komunikat CAL i prawym lub lewy zmieniasz szerokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycek5120    29

Mam pytanko do uzytkowników seri MX jak ustawic zegar?? wiem ze napewno robi sie to tymi trzema guzikami ale nie wiem dokładnie jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doman57    10

juz jest nas trzech Takze nie wiem jak to wszystko ustawic A szczegolnie zmienic z mil na km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

Dużo pisania. Niech któryś przyśle maila to zeskanuję instrukcję i wyślę. Najlepiej ten co flaszkę J.W Blue obiecywał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Przesyłaj na mojego emaila inginio@onet.eu flaszka będzie obozwiązkowo albo na flaszke jak podasz numer konta. Potrafię uszanować Twój czas :;) Dotrzymuje słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

Przesyłaj na mojego emaila inginio@onet.eu flaszka będzie obozwiązkowo albo na flaszke jak podasz numer konta. Potrafię uszanować Twój czas :;) Dotrzymuje słowa!

Ktoś tu się flaszką zarzekał, a tu drugi miesiąc i nic. Mam nadzieję, że chociaż innym scany podesłałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Przykro mi ale nadal nie otrzymałem żadnych informacji w tym temacie :( Skontaktuj się z człowiekiem z firmy adrol.pl oni mają na 100% takie instrukcje bo kiedyś dzwoniłem i na tym się zatrzymałem. Miałem zadzwonić jeszcze raz bo nie mieli wtedy czasu i nie zadzwoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radix8    6

Wysyłałem Tobie maila 12,04,11. 6 stron obsługi licznika na podany adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badyl94    1

Witam! Czy mógłby mi na e-mail lukaszdzierzawski94@interia.pl przesłać skan owej instrukcji? Bo męcże się z tym i nie mogę ustawić prędkościomierza bo wymieniałem czujnik i teraz muszę wprowadzić obwód koła a nie wiem jak bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj