Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case MX - obsługa licznika

90 odpowiedzi na ten temat

#1 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 19:11

Case MX - obsługa licznika Witam!Mam pytanie odnośnie obslugi tych trzech klawiszy co są na liczniku. Wiem że przelącza się nimi np funkcje która pokazuje prędkość walka przekaźnika lub prędkość obrotową silnika. Jest tam licznik hektarów ale niewiem jak go się ustawia. Jeśli ktoś zna obsluge to proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case MX - obsługa licznika Dzisiaj, 02:19
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 21:14

Case MX - obsługa licznika wiem jak to zrobićale nie jest to proste do wytłumaczenia tak żeby to zrozumieć i zastosować więc nie pomogę niestety
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 21:38

Case MX - obsługa licznika Wiec może prześlij mi na PW swój numer telefonu to wtedy zadzwonie. Dzwonilem na serwis ale oni niewiedzą "niby" !!! Wiedzieliby gdyby u nich nowy traktor bral.

#4 Share kiciak

kiciak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 19:07

Case MX - obsługa licznika Bez instrukcji tego nie zrobisz nie ma mowy nawet przez tel bedzie ci ciężko. Nie mem skanera to bym Ci przeskanował to chyba ze trzy strony jest kombinacja tych trzech przycisków+stacyjka. Poproś kogos kto ma instrukcje i zrób ksero. Pozatym trzeba było męczyc tego co Ci traktor sprzedał niech da.

#5 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 19:24

Case MX - obsługa licznika Traktor sobie sam sprowadzilem z francji. Dam na flaszke jak mi ktoś podrzuci tą instrukcje.A nie móglbyś zrobić zdjęcia dobrej jakości tych trzech stron? Później przeslać na email?

#6 Share kiciak

kiciak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 19:41

Case MX - obsługa licznika Mam troche roboty i na juz to Ci tego nie zrobie ale postaram sie sprężyc i jak bedą ładne zdjęcia to Ci wyśle a jak słabe to poszukam skanera. Narazie!

#7 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 31 marzec 2010 - 21:05

Case MX - obsługa licznika Niema takiego pospiechu. Podasz mi później numer konta to zgodnie z obietnicą prześlę kasiore na flaszke :) W możesz mi aby tylko wymienić jakie funkcje on posiada? Jestem bardzo tego ciekaw.

#8 Share kiciak

kiciak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:22

Case MX - obsługa licznika Kombinacją trzech przycisków i stacyjki wpisujesz wszystko od obwodu kola, ustawienie zagarka, interwały serwisowe. Hektary i odległości są najprostsze. Z tego co pamiętam to jest chyba 6funkcji do wpisania.(przynajmniej u mnie)

#9 Share kowal3005

kowal3005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 kwiecień 2010 - 20:37

Case MX - obsługa licznika Witam, też mam podobny problem nie umiem ustawić tych wszystkich funkcji. Pomocy

#10 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 02 kwiecień 2010 - 07:47

Case MX - obsługa licznika To jest nas już dwóch. Mam nadzieje że ktoś pomoże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kowal3005

kowal3005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 03 kwiecień 2010 - 16:39

Case MX - obsługa licznika Również mam taką nadzieje. Mam katalog części ale nie ma instrukcji obsługi.

#12 Share zetor12245

zetor12245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 07 kwiecień 2010 - 21:47

Case MX - obsługa licznika witam moze nie na temat ale chcialbym uzyskac op[inie od kogos kto uzytkoje case z serii mx a mianowicie interesuje mnie case mx 100 czy jest to godny polecenia trator??
JOHN DEERE 6930, ZETOR 12245 ZTS, CLAAS MEGA 218,,2x U C-360, ZETOR 7211, 2x HL8011,HL 6011, 2x PPS,i inne przyczepki ogolnie 12 ich jest
I maszyny wspolpracujace:):):)

#13 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 19:28

Case MX - obsługa licznika Nie chwaląc tego co się ma uważam że każdy traktor jest dobry o ile ktoś o niego wcześniej dbał. MZ jest bardzo komfortowym ciągnikiem i w miare ekonomicznym. Problemów też jakichś większych nie stwarza.

#14 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 18 kwiecień 2010 - 19:38

Case MX - obsługa licznika zetor12245@ ja miałem kiedyś Case MX 100 C ogólnie bardzo mocny podnośnik wygodne miejsce pracy nawet bardzo cichy solidnie wykonany ciągnik tylko najwikszo jego wadą był silnik Perkinsa jak mu dałem 4 obrotowe to tak sie z nimi męczył że nie wiem na pusto pod góre musiałem zchodzić z 1 półbiegu bo sam nie mógł sie uciągnąc jak było 4 biebi i 4 półbiegi mo musiałem jechać na 4 i 3 półgniegu nie wiem czego był taki mulasy i nie maiła takiej mocy bo miałem wtedy też Zetora 9540 to do Zetora jak się podczepiło te 4 to ciągnął jak głupi latał z nimi duzo szybciej niż ten Case a palił tyle samo co mnie Zdziwiło bo wczesniej słyszałem że Case mało palą. fakt że tem ój Case miał 5 lat i miał 8,5 tyś mth to ciągnik ostro chodził a podobno trzeba było mu skrzynie kalibrowac bo co jakiś czas sie ją podobno kalibruje .
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#15 Share inginio

inginio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 11 maj 2010 - 21:37

Case MX - obsługa licznika Panowie ja tylko się przypominam-czy móglby ktoś zrobić skan dokmumentów dotyczących obslugi tego licznika. Będe bardzo wdzięczny-odrobie w polu :lol:

#16 Share piotrek297

piotrek297

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 20:00

Case MX - obsługa licznika Prosił bym o skan stron dotyczących obslugi licznika. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

#17 Share radix8

radix8

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 23:49

Case MX - obsługa licznika jeśli chcesz ustawić szerokość maszyny to stacyjka w pozycji wył. Wciskasz i trzymasz skrajny lewy jedną ręką i w tym samym momencie drugą przekręcasz stacyjkę w lewo! Wyskakuje komunikat CAL i prawym lub lewy zmieniasz szerokość.

#18 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 marzec 2011 - 11:47

Case MX - obsługa licznika Mam pytanko do uzytkowników seri MX jak ustawic zegar?? wiem ze napewno robi sie to tymi trzema guzikami ale nie wiem dokładnie jak

#19 Share doman57

doman57

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 16 marzec 2011 - 14:36

Case MX - obsługa licznika juz jest nas trzech Takze nie wiem jak to wszystko ustawic A szczegolnie zmienic z mil na km

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share radix8

radix8

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 23 marzec 2011 - 16:13

Case MX - obsługa licznika Dużo pisania. Niech któryś przyśle maila to zeskanuję instrukcję i wyślę. Najlepiej ten co flaszkę J.W Blue obiecywał;)

Dodaj odpowiedź