Skocz do zawartości

Zdjęcie

3065-coś nie tak z EHR

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 28 marzec 2010 - 12:00

3065-coś nie tak z EHR Witam.Panowie zauważyłem wczoraj że coś nie bardzo działa u mnie ehr a konkretnie przy pracy z agregatem nie mogłem ustawić odpowiedniej głębokości.Chodzi o to że po opuszczeniu agregatu to duże pokrętło na panelu od regulacji głębokości działa bardzo mało precyzyjnie.Wpoprzednich latach wystarczył minimalny ruch pokrętła i od razu widoczna była reakcja,teraz tak nie jest a na dodatek podczas jazdy kontrolki na panelu"góra","dół"dosłownie wariują.Jeszcze jedno,nie wiem może ma to jakiś związek,ale zauważyłem że przy mocowaniu cięgieł podnośnika do tylnego mostu,przy swożniach,są jakieś metalowe "puszki" od których odchodzą przewody elektryczne.U mnie przy prawym cięgle ta puszka jest urwana,wisi i wystaje z niej kabel.Dzięki z góry za pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
3065-coś nie tak z EHR Dzisiaj, 05:59
  •  

#2 Share kostekk1990

kostekk1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 12:55

3065-coś nie tak z EHR Witaj tez miałem takie mf-y ,może wystarczy regulowac pozostałymi pokrętłami z tego co pamiętam to chyba jest takie pokretło do czujnego obsługiwania podnosnika nie wiem moze sie myle

#3 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 19:10

3065-coś nie tak z EHR Chodzi o to że z pozostałych pokręteł działa tylko to od szybkości opuszczania.Wszelkie regulacje pokrętłem od szybkości reakcji jak również tym od rodzaju pracy podnośnika nie dają widocznych efektów.I co wy na to?

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 19:51

3065-coś nie tak z EHR więc Zajmij się tą puszką by sterownik "wiedział" gdzie są cięgła ma czujniki pewnie w tej puszce ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 28 marzec 2010 - 20:57

3065-coś nie tak z EHR Sebe może masz rację,nawe nie wiem kiedy mi się to oberwało zastanawia mnie tylko jedna rzecz,mianowicie do tej nieszczęsnej dochodzi tylko jeden kabel o sporym przekroju w podwójnej izolacji,co to może być,bardziej sensowne by było gdyby tych kabli były chociaż dwa...

#6 Share marian20

marian20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 19:05

3065-coś nie tak z EHR ta puszka to jest czujnik od ustawienia pługa w zakresie "pływającym". Tak jakby waga. Jak jest niesprawne ehr nie wie co robić, czy głebiej puszczać pług czy płycej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 30 marzec 2010 - 21:05

3065-coś nie tak z EHR marian 20 masz racje dokładnie tak się dzieje,nie można dokładnie ustawić żądanej głębokości już nawet nie z pługiem ale z agregatem.Dzisiaj trochę leżałem pod nim i przyjżałem się dokładnie otóż tam są trzy kabelki a nie jak myślałem wcześniej,jeden i żeby było ciekawiej wchodzą do środka sworznia,to znaczy wchodziły,bo są urwane przy samej d....,a faktycznie muszą być ważne bo jak próbowałem je ze sobą łączyć metodą prób i błędów to podnośnik reagował do czasu aż strzelił bezpiecznik.Nie wyjmowałem jeszcze tego sworznia,cholera wie jak to ustrojstwo wygląda i czy da się to jakoś naprawić?