Skocz do zawartości

Zdjęcie

most carraro do 7745

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7574 postów

Napisany 05 październik 2010 - 05:56

most carraro do 7745 W książce obsługi ZETORA 5340 i pochodnych bo było ich tam kilka 5211-7745 most carraro był określony jako lekki a zetorowski jako ciężki. W każdym razie to jak się nazywają nie świadczy o ich jakości czy wytrzymałości. Jedno jest pewne że carraro cieszy się praktycznie nieskazitelną opinią bez względu na to gdzie jest założony... traktor czy koparka gdzie już naprawdę dostaje w dupe. Tak że zgadzam się z tobą 7341Zetor
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
most carraro do 7745 Dzisiaj, 19:00
  •  

#22 Share Czeladnik

Czeladnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:fotografia, militaria, motoryzacja, muzyka

Napisany 05 październik 2010 - 18:56

most carraro do 7745 Trochę ode mnie daleko do Czech a na Allegro od faceta co rozbiera ciągniki z zachodu woła 8tyś. To prawda że tryby do skrzyni biegów wychodzą drogo? A do Carraro idzie taka sama przystawka i tryby jak do Zetorowskiego ciężkiego?-to tak dla własnej wiadomości.

#23 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 05 październik 2010 - 19:32

most carraro do 7745 czy tryby wychodzą drogo tego nie wiem myslę że nie drożej niż te do skrzyni biegów a czy przystawka taka sama tego to nie wiem być może że tak. tryby musisz ustawić do kół jezdnych. z tego co pamiętam wchodzi ich dużo. znajomy zakładał i śmiał się że weszło wiadro trybów, ale może troche przesadzał. dokręcić przystawke i dźwignie do włączania i można śmigać. tak jak mówie z mechanikiem koszt koło 10 tyś. zawsze możesz się z kimś dogadać i kupić cały nieraz jest za nie duże pieniądze. u mnie we wsi kolega z drugim kupili zetora 7245 spalonego jeden wziął silnik i skrzynie kumpel przodek, między czasie sprzedali kabine praktycznie po ciągniku nie ma śladu. a wracając czy carraro jest lekka to nie wiem u mnie na przodku pisze że waży 380 kg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 05 październik 2010 - 20:21

most carraro do 7745

W książce obsługi ZETORA 5340 i pochodnych bo było ich tam kilka 5211-7745 most carraro był określony jako lekki a zetorowski jako ciężki. W każdym razie to jak się nazywają nie świadczy o ich jakości czy wytrzymałości. Jedno jest pewne że carraro cieszy się praktycznie nieskazitelną opinią bez względu na to gdzie jest założony... traktor czy koparka gdzie już naprawdę dostaje w dupe. Tak że zgadzam się z tobą 7341Zetor

Carraro to carraro nie żaden tam most lekki. Zetor produkował most ciężki a lekki był podobnież produkowany w Jugosławii

#25 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7574 postów

Napisany 06 październik 2010 - 04:26

most carraro do 7745 Nic na to nie poradzę że tak jest to określone w instrukcji I wyraznie jest narysowany i opisany carraro. Mała poprawka... instrukcja tyczy się zetorów 3320-7340.
Chociaż zetorowski jest na pewno cięższy to carraro wygląda zgrabniej a jest solidniejszy.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share center

center

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów
  • Zainteresowania:hmmm jest tego dość dużo:D

Napisany 10 październik 2010 - 20:26

most carraro do 7745 A tak zapytam jest ktoś kto dołożył przedni napęd do swojego Zetora ? i jaki jest efekt? jak wyglądają prace po takiej dostawce? W tym moście też działa blokada? pozdrawiam