Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki Siewnik Uproszczony?

120 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 kwiecień 2010 - 16:32

Jaki Siewnik Uproszczony? To inna sprawa... Bardziej chodziło mi o magiczny odnośnik. :P Chociaż tak na prawdę zależy to od szerokości roboczej, bo siewnik 3m i 6m po 1000ha będą różnie zmęczone. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki Siewnik Uproszczony? Dzisiaj, 09:10
  •  

#62 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 10 kwiecień 2010 - 17:08

Jaki Siewnik Uproszczony? Bobek ale to normalne że ten 3m bardziej się zużyje niż ten 6m :P . Dziś był u mnie znajomy który ma horsch'a i mówił że się bardzo dobrze sprawuje.

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 kwiecień 2010 - 17:18

Jaki Siewnik Uproszczony? No co Ty nie powiesz. :P

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Kuba87

Kuba87

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, uprawa uproszczona i bezorkowa!

Napisany 16 kwiecień 2010 - 16:49

Jaki Siewnik Uproszczony? Piszecie o siewnikach z podsiewem nawozu-wyliczał ktoś może jakie to daje oszczędności i jakie przynosi korzyści w stosunku do osobnego rozsiewania i siewu?

#65 Share FarmerPawlos

FarmerPawlos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 567 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 18:57

Jaki Siewnik Uproszczony? Na pewno masz jeden przejazd ciągnikiem mniej :)

#66 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 21:30

Jaki Siewnik Uproszczony? Wcześniej o to pytałem nikt nie odpowiedział.

#67 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2010 - 20:31

Jaki Siewnik Uproszczony?

Jasiupila@ http://www.techpom.pl/ to jest stronka firmy, której przedstawicielem jest @R.Sprzedawca
Jeżeli miałbyś kupować Lemkena to radzę Tobie najpierw przejechać się do ich. Niezwykle miła i wysoko wyszkolona kadra pracowników i dealerów. Nawet jeżeli masz innego dealera Lemkena w swojej okolicy jedz do Techpomu :)
Wyniki sprzedaży tej firmy mówią same za siebie :)
PS. @R.Sprzedawca słyszałem, że firma w której pracujesz miała najwiecej podpisanych umów w 2009r z jednym z banków? ;)

Muszę sprostować moją wypowiedz. Niestety pośpieszyłem się i pochopnie opisałem firmę Techpom. Może mają przemiłą kadrę pracowników o dużej wiedzy ale...właśnie jest ALE. Ludzie z którymi domawiałem szczegóły kupna agregaty-uprawowo siewnego są kompletnie nie kompetentni, niesłowni, z klienta robią frajera wyprowadzając go w pole i oszukując.
Dokładnego przykłady, który nie spotkał nie będę opisywał bo szkoda słów oraz nerwów. Napisze w skrócie: Siewnik wyjechał 12kwietnia a do dziś nie dojechał. Codzienna tel. rozmowa kończyła się słowami: ,,jutro będzie''

#68 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 20:37

Jaki Siewnik Uproszczony? naprawdę a tak miało być pięknie. Ale interesy często weryfikują miłe słówka

#69 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 21:22

Jaki Siewnik Uproszczony? O w cho..rę jeszcze nie przywieźli Ci kolego tego siewnika???
Pytałem o to w ubiegłym tygodniu to mówili mi że były jakieś perturbacje z BNP ale że już wszystko dograne i załatwione.
Pozostaje mi przeprosić za nie swoje błędy, co tez czynię i jutro interweniować.
Spokojnego wieczoru mimo wszystko.
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

#70 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 kwiecień 2010 - 21:41

Jaki Siewnik Uproszczony? @R.Sprzedawca do Ciebie nic nie mam, bo dzieki Tobie w ogole doszło do tej transakcji lecz Twoi koledzy są kompletnie pozbawieni profesjonalizmu...brak szacunku dla klienta. Ojciec to juz zawału dostaje ze 300Ha czeka na sianie a oni sobie jaja robią i codziennie mowią, że TIR ze sprzetem wyjechał juz... ZENADA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 21:47

Jaki Siewnik Uproszczony? Przepraszam raz jeszcze i jutro to załatwię.

#72 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 17:09

Jaki Siewnik Uproszczony? Czekam aż Hubert opisze dzisiaj jak było na uruchomieniu siewnika ;)

#73 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 kwiecień 2010 - 18:37

Jaki Siewnik Uproszczony? @bratgarka uruchomienie siewnika najlepiej byłoby przemilczeć!! Mieli być na 10:00. Ojciec dzwoni o 10:01 i pyta gdzie są? Oni odpowiadają: ''dopiero wyjeżdzamy'' Przyjechali po 14 godzinie. Właśnie wróciłem do domu i powiem tak, że od 14 do teraz nie został złożony siewnik - o ile w ogóle można to coś nazwać siewnikiem!! @RolnikuSprzedawco przekaż swoim kolegom z pracy, że to co oni wyprawiają świadczy tylko o waszej firmie! Naprawdę mocno żałuję pochwał jakie słałem pod adresem ''Techpomu'' - cofam wszystkie pochlebstwa jakie napisałem o tej firmie!

Dlaczego jestem tak zbulwersowany? Dlatego że siewnik przyjechał w częściach... przysłali 1 chłopaka z firmy Lemken ( nie mylić z Techpomem) który też strasznie się zdenerwował, że nie ma nikogo do pomocy z Techpomu. Tak też wraz z ojcem musieliśmy zawołać 4 pracowników do pomocy w składaniu wszystkich sekcji. :)

Kolejną rzeczą jest, że przysłali siewnik niekompletny!!! Brak komputera Solitronic PRO, bez którego nawet podnieść talerzy nie można. Koleś z Lemkena dzwonił do Techpomu i pytał gdzie jest komputer, ten zaś powiedział po prostu ,,Nie wiem''
Brak znaczników przed schodowych.
Brak jednego koła dociskowego za redlicami.
Siewnik z roku 2008 a nie tak jak nam mówiono z 2009r
Urwany przewód hydrauliczny od znaczników
Następną bolącą rzeczą jest to, że praktycznie każdy siłownik jest uwalony olejem co świadczy o tym, że ma jakieś przecieki.
Elektrohydraulika też jest w oleju...
Aż wstyd wstawiać zdjęcia do galeri tego sprzętu...

@RolnikSprzedawca jeśli tak miało wyglądać Twoje załatwienie sprawy to ogromne dzieki... ;)

EDIT: Brak wału trapezowego!! Boże o tak dużej rzeczy zapomieć :)
Brak wagi elektronicznej
Brak kompletnego oświetlenia ( nie wiem może się myle, ale czy nie powinno być na siwniku reflektorów??)

#74 Share PatrykGY

PatrykGY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Zainteresowania:Fantastyka

Napisany 20 kwiecień 2010 - 19:25

Jaki Siewnik Uproszczony? oj ja pie**dole ;) K***rwa mać :)!!!!!!! ale to się tylko nadaje do sądu.Co będziesz robił z tym czymś?Wymieniasz czy wyciągasz konsekwencje?
@Rolnik sprzedawca to nie do ciebie bo ty podajesz konkrety ale te twoje współpracownicy to <cenzura> :)
Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

#75 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 20 kwiecień 2010 - 19:35

Jaki Siewnik Uproszczony? Hubert wstaw te foty az jestem Ciekaw jak to wygląda ;)

#76 Share bratgarka

bratgarka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 19:40

Jaki Siewnik Uproszczony? to żeś trafił na naciągaczy. Duża firma techcośtam czy jacyś garażowcy ? I oni sąwogóle dilerem lemkena ? Lemken chyba schodzi na psy że tacy go sprzedają.

#77 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:15

Jaki Siewnik Uproszczony? Techpom z tego co wiem to duza firma. W poprzednim roku podpisała najwiecej umów z PNB Paribas, co nie zmienia faktu, że prosperują żerując na kliencie. Ciekawe co z tymi częściami sie stało co mi nie przysłali? Może sprzedali...

Już pisałem...zdjęć boje sie wstawiać, bo aż głupio.

#78 Share Jasiupila

Jasiupila

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:45

Jaki Siewnik Uproszczony? UUU dobrze że piszesz bo @rolniksprzedawca chciał mi bardzo sprzedać ale dałem se siana z nim na szczęście. Może bym dobrze kupił ale dalej bym miał problemy. @hubertojdana a ty sprzedałeś swój stary siewnik? Mi jak by coś takiego odwalili z tym transportem to bym od razu handlować zakończył. Tak miałem z Deutzem że wieźli go trzy dni i mieli go przywieź w piątek a oni że nie bo kasy nie dostali. Stary się wkurzył dzwoni do bankowca a ten że kasy już tydzień temu wysłana. Ten na nich usiadł że bajzel mają a oni że pomyłka nastąpiła. Ojciec w między czasie zadzwonił i powiedział jedno zdanie. Nie będzie traktora do 16 to dzwoni do Kagro i JD przywożą. Ci tego DF o 15.45 przywieźli. Tylko po co te wszystkie nerwy były? Na zgodę przywieźli butelkę whisky.

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:49

Jaki Siewnik Uproszczony? Starego siewnika nie sprzedaliśmy, lecz jesienia był w rozsypce i wiedząc ze na wiosnę będzie nowy siewnik nie naprawialismy go...teraz wiemy że to była błędna decyzja

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 20 kwiecień 2010 - 20:57

Jaki Siewnik Uproszczony? Cóż mogę napisać strasznie mi głupio bo nie miałem jeszcze takiego przypadku. ;)
Biję się w piersi w imieniu firmy i chyba skłoniłeś mnie do rozważenia trudnej decyzji związanej z pracą.
Co do niedociągnięć i błędów zrobię wszystko co mogę aby je naprawić, zaznaczam że nie byłem ich świadomy.
Edit: Kolego @jasiupila nie bardzo chciałem Ci sprzedać tylko podać ceny, spokojnej nocy.

Dodaj odpowiedź