Skocz do zawartości

Zdjęcie

Olej do wspomagania układu kierowniczego

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 22:15

Olej do wspomagania układu kierowniczego Jaki olej zalac do wspomagania układu kierowniczego fendt 612?
Olej Titan Hydramot 1030 Fuchs może być taki?
I ile oleju potrzeba?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Olej do wspomagania układu kierowniczego Dzisiaj, 02:08
  •  

#2 Share PALAX

PALAX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 212 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 23:16

Olej do wspomagania układu kierowniczego Co do ilosci to Ci nie podpowiem, ale według mnie ten olej hydramot może być do układu hydraulicznego. Jednak jak masz odzielny układ kierowniczy od hydraulicznego proponował bym jakiś olej typu HL46 lub z fuchsa AGRIFARM HYDRATEC HVI 46 jednak to drogi olej jest.
Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

#3 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 10:29

Olej do wspomagania układu kierowniczego ja mam wspomaganie na orbitrolu i było napisane żeby lać olej taki jak do skrzyni automatycznej ale nie pamiętam nazwy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 21:17

Olej do wspomagania układu kierowniczego Wlewasz HD 20W-20 o specyfikacji MIL-L-2104C....i nic innego.

Do @PALAX, ciekaw jestem czemu zalecasz mu olej typu HVI???? Mysle ze udzielisz mi sensownej odpowiedzi na to pytanie.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#5 Share dukat2009

dukat2009

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 18:44

Olej do wspomagania układu kierowniczego Dzieki za odpowiedz na pytanie ale czy olej Titan Hydramot 1030 Fuchs może zalac bo mam taki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 19:07

Olej do wspomagania układu kierowniczego Olej o ktorym piszesz jest olejem uniwersalnym uzywanym zarowno w przekladniach, hydraulice jak i do silnikow. Wlac go mozesz ale lepiej byloby postarac sie o 20W-20, to jest wlasnie olej uzywany do skrzyn automatycznych...tak jak juz pisales.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.