dukat2009

Olej do wspomagania układu kierowniczego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dukat2009    6

Jaki olej zalac do wspomagania układu kierowniczego fendt 612?

Olej Titan Hydramot 1030 Fuchs może być taki?

I ile oleju potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Co do ilosci to Ci nie podpowiem, ale według mnie ten olej hydramot może być do układu hydraulicznego. Jednak jak masz odzielny układ kierowniczy od hydraulicznego proponował bym jakiś olej typu HL46 lub z fuchsa AGRIFARM HYDRATEC HVI 46 jednak to drogi olej jest.


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

ja mam wspomaganie na orbitrolu i było napisane żeby lać olej taki jak do skrzyni automatycznej ale nie pamiętam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Wlewasz HD 20W-20 o specyfikacji MIL-L-2104C....i nic innego.

 

Do @PALAX, ciekaw jestem czemu zalecasz mu olej typu HVI???? Mysle ze udzielisz mi sensownej odpowiedzi na to pytanie.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

Dzieki za odpowiedz na pytanie ale czy olej Titan Hydramot 1030 Fuchs może zalac bo mam taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Olej o ktorym piszesz jest olejem uniwersalnym uzywanym zarowno w przekladniach, hydraulice jak i do silnikow. Wlac go mozesz ale lepiej byloby postarac sie o 20W-20, to jest wlasnie olej uzywany do skrzyn automatycznych...tak jak juz pisales.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Czy ktoś dobierał dmuchawy i nagrzewnicę od jakiegoś auta?
      Pozdrawiam
    • Przez Radek88
      Witam 
      Przymierzam się do kupna ciągnika Fendt 615 LSA Turbomatic E.
      Byłem oglądać ciągnik i wszystko jest ok tylko nie działa EHR żadne pokrętło nie działa. Podnoszenie i opuszczanie tylnego TUZa jest sterowane dorobionym przełącznikiem góra podnoszenie środkowa pozycja stop dół opuszczanie oczywiście chciałbym po zakupie naprawić EHR tylko zastanawiam się ile maksymalnie może mnie to kosztować?
      Obecny i zarazem drugi właściciel ciągnika ma go 4 lata i mówił, że było tak od początku jak go kupił i nic tam nie zaglądał.
      Znalazłem w innym wątku podobna sytuację i padła kwota 10 tys, ale był to inny ciągnik 612 i już kilka lat temu.
    • Przez mariuszzo
      max prędkość 611 30 km/h 6 bieg nie wchodzi słyszałem że jest zablokowany. jak go odblokować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj