Skocz do zawartości

Zdjęcie

HYDRAULIKA W FENDT 304

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomparkiet

tomparkiet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 17:26

HYDRAULIKA W FENDT 304 Witam tak jak w temacie otóż mam zamiar podłączyć hds da ciągnika miałem kombinować z przekładnią od trolla i pompa tłoczkowa ale dzwoniłem dziś do korbanków i dowiedziałem się że mój ciągnik ma wydajność pompy 66 l/min,pompa którą mam ma 25 więc teoretycznie hds zasilany z traktoru powinien szybciej chodzić tylko serwisanci nie mogli się określić czy mam w traktorze wolny powrót i ja nie wiem więc się pytam was czy w tych czterech wyjściach hydraulicznych w ciągniku jest gdzieś wolny powrót mam trzy z lewej strony są na nich oznaczenia + - + i jedno z prawej strony na nim nie ma żadnego oznaczenia napiszcie jak podłączacie hydraulikę u siebie (może ma ktoś maszynę w której jest potrzebny wolny powrót) z góry dziękuję za porady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
HYDRAULIKA W FENDT 304 Dzisiaj, 23:33
  •  

#2 Share kosti68

kosti68

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 18:04

HYDRAULIKA W FENDT 304 Z tego co rozumiem to chodzi ci o bezcisnieniowy powrot. Wolny powrot to osobne gniazdo z tylu( lub z przodu) najczesciej ma czarna zatyczke i jest wieksze niz normalne wtyki hydrauliczne.
Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

#3 Share tomparkiet

tomparkiet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 19:39

HYDRAULIKA W FENDT 304 Ta pojedyńcza wtyczka ma środek czarny i jak to jest że wyczek musi być np 4 plus ta jedna czy może tak być jak u mnie że jest trzy + - + i ta jedna od wolnego powrotu (u mnie jest ona takiej samej wielkości jak i pozostałe)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 25 marzec 2010 - 22:30

HYDRAULIKA W FENDT 304 Sprawdź te złącza podłączając na czas testu np przyczepę, jeśli wszystkie będą w stanie sterować wywrotem przyczepy to swobodnego spływu nie masz...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomparkiet

tomparkiet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 26 marzec 2010 - 19:02

HYDRAULIKA W FENDT 304 Witam mam jeszcze jeden dylemacik otóż gdyby się nawet okozało że te pojedyńcze wejście u mnie to wolny powrót to zastanawia mnie jedna rzecz zbiornik w traktorze na olej jest trochę mały żeby obsługiwać hds natomiast przewód od hds-u powrotny idzie od zbiornika przy nim tak więc olej z hds-u szedłby do jego zbiornika i potem wolnym powrotem do zbiornika w ciągniku poprawcie mnie jeśli się mylę nie wiem czy to będzie chulać proszę o opinię tych którzy mieli z podobną hydrauliką do czynienia.