Gumis32

Fendt 312 Vario

Polecane posty

fendt    0

Orientujecie sie czy Fendt 312 Vario jest wiekszy czy mniejszy od MF 5465 bo wymiarami sa prawie takie same??.Bo mówią że Fendt jest mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fendt 312-110km nominalnej - MF 5465-120km nominalnej+20km Power boost(przy mocy maksymalnej)

 

 

  • Masa minimalna (kg)
    4350 - 5400
     
  • długość całkowita (mm)
    4150 - 4820
     
  • rozstaw osi (mm)
    2350 - 2830
     
  • wysokość całkowita (mm)
    2790 - 2800

 

info z http://www.korbanek.pl/

 

 

 

Wszystko mówi samo za siebie w rzeczywistości różnice będą na pewno widoczne :D

Fendt będzie sporo mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

wstaw dane od 5465, a nie od 6465 :D

ale dane tych ciągników wiele się nie różnią

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mam jedna uwage, po jaka cholere porownywac ciagniki gabarytami jesli sa one zbudowane na silnikach o roznej liczbie cylindrow????

wnioski przeciez sie same nasuwaja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak sie chce kupic ciagnik to sie okresla jakie zadania ma wypelnic, a nie cene za jaka dostane dany produkt. jesli tak mysli to niech od razu leci i kupi U1934, albo pronka 7150 180 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

według mnie to też bez sensu porównywać te dwa ciągniki bo inna liczba cylindrów inne masy wagi co nie daje żadnego porównania .Jak już to mf 5460 i jest o wiele mniejszy od 5465 i zbliżony wymiarami do fendta

 

adrian@ cena fenta do mf raczej nie jest zbliżona chyba że fendt używka bo widzę że teraz się modne to robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaobserwowałem że coraz więcej rolników w mojej okolicy ściąga fajne traktorki,z dobrym wyposażeniem,po ok.150-300mtg,z niemiec,francji,i holandii.Zastanawia tylko jedno,dla czego niemiec sprzedaje tak dobrą maszynę??? :D Skoro ją sprzedał to musi mieć coś na duszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Wprawdzie mało mnie interesuje co potrafi 312 ale ta melodia jakoś tak mi chodziła po głowie ostatnimi czasy i nie mogłem jej namierzyć-a tu proszę bardzo-jak na talerzu :D -dzięki Rogeryk-a może znasz wykonawcę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja też zaobserwowałem że coraz więcej rolników w mojej okolicy ściąga fajne traktorki,z dobrym wyposażeniem,po ok.150-300mtg,z niemiec,francji,i holandii.Zastanawia tylko jedno,dla czego niemiec sprzedaje tak dobrą maszynę??? biggrin.gif Skoro ją sprzedał to musi mieć coś na duszy biggrin.gif

 

Oni kupują takie Fendty potrzymają z 4 - 6 lat i "znudził mi się czas kupić coś nowego" kilka lat temu byłem na wycieczce oglądania obór w niemczech robotów udojowych itd. i niemiec właśnie powiedział że oni nie trzymają długo ciągnika tylko pare lat i nowy.

 

Jest też taka opcja że gospodarstwo zbankrutowało i sprzedaje ciągnik lub jest po testach podobnie robi Gravit w Lublinie robi po 500 mtg rocznie zbierają 30 000 ha słomy to jest prawda jak nie wierzysz to pojedź i się przekonasz najwięcej jest ciągników o mocy od 80 do 180 najwięcej tych do stu i od 160 bo 6930 chodzi przy prasie a JD 5080 R przy zgrabiarce. oprócz tego mają inne usługi takie jak koszenie zbóż. zbiór buraków i kiszenie kukurydzy cena za ha 1176 zł przynajmniej tyle ode mnie wołali sieczkarnia bierze 600 zł do tego ugniatacz,teleskopówka i 2 ciągniki z przyczepami rocznie zbierają prawie 2 tyś ha 3 ekipami.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No ponoć z pustą szuflą już przekracza dopuszczalne obciążenie przedniej osi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A słyszałeś o czymś takim jak dźwignia ?To nie mój wymysł tylko (o ile dobrze pamiętam-wynik z testu niemieckiego Top Agrar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

No dobra, więc powiedz mi co ta dźwignia zrobiła, że stwierdzono, że fendt ma słabą przednią oś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fed334
      Witam!
      podczas rozłączenia przedniego napędu, występuje szarpnięcie, rzucenie przednimi kołami w ciągniku.
      Także podczas hamowania, kiedy po zakończeniu hamowania i puszczeniu pedału hamulca(wtedy rozłącza się przedni napęd automatycznie) występuje szarpnięcie.
      załączenie napędu wygląda bez zarzutów.
      Co może być przyczyną?
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem


    • Przez rzeznik13
      Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez LukaszBONQ
      witam,
      mam fendta 312 vario 900 mth, tydzień temu po dłuższej przerwie podpięty został do beczki i okzazało się że pod obciążeniem nie ma mocy oraz dymi tak że wczorajsza chmura nad Łodzią to pikuś... Ja nie chcialem sam kopać, wiedzy też zbytnio nie mam i autoryzowanego mechnika zaprosiłem z Lipin. Jako przyczynę awarii zawór recyrkulacji spalin wykluczył, zdemontował turbosprężarkę - oddalem do sprawdzenia i okazalo się że ok. Potem wykręcił wstryski (to jest comon rail), dziś okazało się że też nie są przyczyną awarii. No i widzę że facet już nie wie gdzie szukać, a traktor potrzebny... Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem? Może jakieś sugestie? Z góry dziękuję
    • Przez F1traktors
      Witam.Mam w planach kupienie Fendta 312. Do tego przyjdzie również stoll fz30.Mamy u korbanka napisane za 63 tyś Euro z tuzem i obciążnikiem 870kg. Powiedzieli też że mają również z amortyzowaną ośką.Pytanie czy jak bym nie wziął będe żałował czy wydusić ostatnie grosze i kupić amortyzowaną oś bez załowania??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj