Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wódka

288 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Veteran

Veteran

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:16

Wódka

Ja czestom pije sobieskiego bolsa to sa dla mnie najlepsze wodki ale czasem wypije tez spirytos ktory robi moj wujek nawet dobry tylko mocny ok 50% :) :D

ekhm..... nazwa SPIRYTUS jest zarezerwowana dla napoju o zawartosci alko ~96% wiec to 50 % cudo to nie spiryt tylko ksiezycowka :D
Dobry bimber jest zazwyczaj lepszy od wszystkich wytworow wodkowych klasy niskiej i sredniej, ale zwalony bimber to najgorszy szlam jaki mozna pic :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wódka Dzisiaj, 15:19
  •  

#62 Share Suchy

Suchy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:35

Wódka A ja preferuję bimberek, spirytus z liftem w akademiku a tak poza tym nie ma złych wódek są tylko dobre lub bardzo dobre :D

#63 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:44

Wódka ja z studiów nie zapomnę porterówki. Dobre ale strasznie zdradliwy trunek, działa z opóźnieniem i kończy degustanta o raz :D

a tak na marginesie tez sie u mnie piło z jednego kieliszka.. bo teraz to juz na zmianę, zależy jaka impreza.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:48

Wódka Nie ma jak to studenckie wynalazki. u nas popularny jest Mercedes w kartoniku, odmiana spirytusu jakąś. tylko czasem na drugi dzień to kopulę podnosi do góry.

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#65 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 czerwiec 2007 - 21:56

Wódka

górale harpagancko piją.....nie ma na nas mocnych...... :)

Eee tam-przereklamowane-z kolegą kiedyś wykończyliśmy dwóch górali co to niby mało nie mogli :D-jeden zwinął się w kłębuszek w aucie-i dopiero nad ranem żona go odnalazła :)-a drugi do rana jakieś tam kwiatki w ogródku oglądał-tylko nie mógł racjonalnie wytłumaczyć tego po jaką cholerę on do tego ogródka na całą noc powędrował :D
PS.Drugi raz nie próbowali ....

#66 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 05 czerwiec 2007 - 22:07

Wódka

Co do zapojki-w jakimś sklepie spojrzenie me padło na kefir-właśiwie na jego skrzynkę-którą to niebawem zakupiłem-pierwszego dnia kolesie się śmieli jak widzieli czym zapijam-ale miny im zrzedły na drugi dzień-bo oni na ciężkim fleku-a ja radosny jak skowronek :D

Instynkt! Instynkt Tobie podpowiedział, żeby kupić na zapojkę kefir :D . Teraz już wiesz, że nabiał zmniejsza wchłanianie alkoholu do krwi :) . (I fajnie, że tą wiedzą się podzieliłeś.)

#67 Share 1014tojestto

1014tojestto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 06:31

Wódka Z tego co widze to jakbysmy sie spotkali to czuje ze zywi bysmy nie odeszli :D sami dobzi zaqwodnicy a nie to co niektórzy ze po 4 juz leza albo i mniej :D z wami mozna pic i to nawet starogardzka :)

#68 Share andrzejko

andrzejko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 09:10

Wódka bo AF to wybrancy narodu :D

#69 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 14:29

Wódka Veteran mi chodzilo ze moj wojek spirytus rozciencza z woda tylko nigdy nie ma 40%wiec jes ruznie tylko raz byl dobry jak dodal soku z cytryny wtedy byl zaje... :D :D :) .
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#70 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 06 czerwiec 2007 - 16:54

Wódka Żadna wódka nie pobije dobrze rozrobionego spirytusu z dobrego źródła...

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 16:43

Wódka Lubie wódkę, na imprezach przeważnie ten rodzaj alkoholu preferuje. Najczęściej pije ABSOLWENTA I BOLSA. Oczywiście wódka musi być porządnie schłodzona... wiem coś o tym. POZDRAWIAM wszystkich "smakoszów" wódki :( :)

#72 Share wodzu

wodzu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 17:07

Wódka

Instynkt! Instynkt Tobie podpowiedział, żeby kupić na zapojkę kefir :) . Teraz już wiesz, że nabiał zmniejsza wchłanianie alkoholu do krwi :)

Ja też preferuje wódkę, a pijemy najczęściej od tych firm co produkują litrówki: BOLS, WYBOROWA, ABS...
U nas na zapojke najczęściej stosuje się redbula, tajgera lub xl... coś na dobre kopnięcie. Aj czego człowiek nie wypije jak ma pragnienie :(

#73 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 17:34

Wódka Wyborowa, Sobieski, Finlandia :)
Po Bolsie głowa boli :( Ogólnie nie lubię tego rodzaju napojów ale jak jest... :)
Na zapite sok grejpfrutowy, porzeczkowy lub pomarańczowy. Pepsi też jest spoko :)
A na zagrychę to co jest pod ręką, a jak nie ma to też źle nie jest :)

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#74 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 06 lipiec 2007 - 17:35

Wódka Też lubie alkohol typu wódka :). Chociaż ostatnio dawno nie piłem, jak już to z kumplami wybieram się na piwko. Ale wódki też dużo się napiło, zwłaszcza na akademiku :). Poza wódka to piliśmy jeszcze rozrabiany spirytusik :(.

#75 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 19:43

Wódka

Też lubie alkohol typu wódka :). Chociaż ostatnio dawno nie piłem, jak już to z kumplami wybieram się na piwko. Ale wódki też dużo się napiło, zwłaszcza na akademiku :). Poza wódka to piliśmy jeszcze rozrabiany spirytusik :(.

oj jutro sie będzie wódka lała, tak na zakończenie egzaminów :)

#76 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 19:55

Wódka No coz moi kumple zrobili eksperyment i wyszlo na to, ze jeden zwracal dalej niz widzial, a drugiego laplo z opoznieniem i podczas powrotu do domu przez las walna w kimono pod drzewem :( :) :)

Honda - The Power of Dreams :)

#77 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 07 lipiec 2007 - 23:50

Wódka

oj jutro sie będzie wódka lała, tak na zakończenie egzaminów :)

Ojjj tak :). Już zaczynamy. Mam nadzieje, że nie będzie akcji typu skoki na bandżi z okna akademika :(.

#78 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 08:21

Wódka Ja lubię Absint 70% i Absoluta. Nie nawidzę Absolwenta. Śmierdzi tak samo jak środek na pryszcze który stosowałem w podstawówce :) Pozostałe wódki jak najbardziej (Sobieski, Bols, itd. Whiskacze - Świetny jest Johnnie Walker Red Label), ale te w pierwsze to moje najulubieńsze. Staram się pić bez popit - dla zdrowia :(. Najlepszy jest kawałek swojskiej szynki albo kiełbasy <mniam>. Z piw to lubię w sumie tylko Karmi (wiśniowe). Z win lubię "Wino dobre" za 4,5 zł oraz wszystkie wytrawne czerwone. Od 2 miesięcy jestem abstynent. 3 dni do siebie dochodziłem po ostatnim szaleństwie. Pozdro chłopaki

#79 Share katator

katator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 866 postów

Napisany 08 lipiec 2007 - 08:44

Wódka wódkę to ja lubię dobrze schłodzoną i najlepiej jak jest coś kwaśnego na zagryzkę np. grzybki albo ogóreczek kiszony :( .
nie ma nic gorszego niż picie ciepłej wódki :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Ovca

Ovca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Zainteresowania:Najlepszy rolnik wśród informatyków, i najlepszy informatyk wśród rolników ;]

Napisany 08 lipiec 2007 - 08:51

Wódka hehe :) ja nie pije czesto ale jak juz to Zawisze, Sobieski no i Filandia...:)...a na zagryche to moze byc bez :(...na przepojke to pepsi :) (tylko to i nic innego )
drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\