Polecane posty

Luzak    2

Ja takze sadze ze najlepsza Finlandia ale Sobieski oraz Bols tez moze byc ostatnimi czasy nawet zdarzy sie nam z kumplami wybic Poloneise nawet nie jest najgorsza tak jak absolwent


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

Oj jakie to wszystko wybredne, a to przecież nie ważne co sie pije, ważne tylko by sponiewierało :mrgreen:


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1
Janusz 14 jak pierwszy raz piłem w górach i zobaczylem jeden kiejiszek to byłem w szoku :D

górale harpagancko piją.....nie ma na nas mocnych...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Ja czestom pije sobieskiego bolsa to sa dla mnie najlepsze wodki ale czasem wypije tez spirytos ktory robi moj wujek nawet dobry tylko mocny ok 50% :D:D

 

"Nie pij wodki bo bedziesz mial rozum krotki" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

uu jak ja piłem wódke i popiłem piwem to rano wstać nie mogłem


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veteran    0
Ja czestom pije sobieskiego bolsa to sa dla mnie najlepsze wodki ale czasem wypije tez spirytos ktory robi moj wujek nawet dobry tylko mocny ok 50% :):D

 

ekhm..... nazwa SPIRYTUS jest zarezerwowana dla napoju o zawartosci alko ~96% wiec to 50 % cudo to nie spiryt tylko ksiezycowka :D

Dobry bimber jest zazwyczaj lepszy od wszystkich wytworow wodkowych klasy niskiej i sredniej, ale zwalony bimber to najgorszy szlam jaki mozna pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

A ja preferuję bimberek, spirytus z liftem w akademiku a tak poza tym nie ma złych wódek są tylko dobre lub bardzo dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

ja z studiów nie zapomnę porterówki. Dobre ale strasznie zdradliwy trunek, działa z opóźnieniem i kończy degustanta o raz :D

 

a tak na marginesie tez sie u mnie piło z jednego kieliszka.. bo teraz to juz na zmianę, zależy jaka impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
górale harpagancko piją.....nie ma na nas mocnych...... :)

Eee tam-przereklamowane-z kolegą kiedyś wykończyliśmy dwóch górali co to niby mało nie mogli :D-jeden zwinął się w kłębuszek w aucie-i dopiero nad ranem żona go odnalazła :)-a drugi do rana jakieś tam kwiatki w ogródku oglądał-tylko nie mógł racjonalnie wytłumaczyć tego po jaką cholerę on do tego ogródka na całą noc powędrował :D

PS.Drugi raz nie próbowali ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Co do zapojki-w jakimś sklepie spojrzenie me padło na kefir-właśiwie na jego skrzynkę-którą to niebawem zakupiłem-pierwszego dnia kolesie się śmieli jak widzieli czym zapijam-ale miny im zrzedły na drugi dzień-bo oni na ciężkim fleku-a ja radosny jak skowronek :D

 

Instynkt! Instynkt Tobie podpowiedział, żeby kupić na zapojkę kefir :D . Teraz już wiesz, że nabiał zmniejsza wchłanianie alkoholu do krwi :) . (I fajnie, że tą wiedzą się podzieliłeś.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jakbysmy sie spotkali to czuje ze zywi bysmy nie odeszli :D sami dobzi zaqwodnicy a nie to co niektórzy ze po 4 juz leza albo i mniej :D z wami mozna pic i to nawet starogardzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawidamek    1

Veteran mi chodzilo ze moj wojek spirytus rozciencza z woda tylko nigdy nie ma 40%wiec jes ruznie tylko raz byl dobry jak dodal soku z cytryny wtedy byl zaje... :D:D:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Żadna wódka nie pobije dobrze rozrobionego spirytusu z dobrego źródła...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Lubie wódkę, na imprezach przeważnie ten rodzaj alkoholu preferuje. Najczęściej pije ABSOLWENTA I BOLSA. Oczywiście wódka musi być porządnie schłodzona... wiem coś o tym. POZDRAWIAM wszystkich "smakoszów" wódki :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
Instynkt! Instynkt Tobie podpowiedział, żeby kupić na zapojkę kefir :) . Teraz już wiesz, że nabiał zmniejsza wchłanianie alkoholu do krwi :)

Ja też preferuje wódkę, a pijemy najczęściej od tych firm co produkują litrówki: BOLS, WYBOROWA, ABS...

U nas na zapojke najczęściej stosuje się redbula, tajgera lub xl... coś na dobre kopnięcie. Aj czego człowiek nie wypije jak ma pragnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Wyborowa, Sobieski, Finlandia :)

Po Bolsie głowa boli :( Ogólnie nie lubię tego rodzaju napojów ale jak jest... :)

Na zapite sok grejpfrutowy, porzeczkowy lub pomarańczowy. Pepsi też jest spoko :)

A na zagrychę to co jest pod ręką, a jak nie ma to też źle nie jest :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0
Też lubie alkohol typu wódka :). Chociaż ostatnio dawno nie piłem, jak już to z kumplami wybieram się na piwko. Ale wódki też dużo się napiło, zwłaszcza na akademiku :). Poza wódka to piliśmy jeszcze rozrabiany spirytusik :(.

oj jutro sie będzie wódka lała, tak na zakończenie egzaminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

No coz moi kumple zrobili eksperyment i wyszlo na to, ze jeden zwracal dalej niz widzial, a drugiego laplo z opoznieniem i podczas powrotu do domu przez las walna w kimono pod drzewem :(:) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Ja lubię Absint 70% i Absoluta. Nie nawidzę Absolwenta. Śmierdzi tak samo jak środek na pryszcze który stosowałem w podstawówce :) Pozostałe wódki jak najbardziej (Sobieski, Bols, itd. Whiskacze - Świetny jest Johnnie Walker Red Label), ale te w pierwsze to moje najulubieńsze. Staram się pić bez popit - dla zdrowia :(. Najlepszy jest kawałek swojskiej szynki albo kiełbasy <mniam>. Z piw to lubię w sumie tylko Karmi (wiśniowe). Z win lubię "Wino dobre" za 4,5 zł oraz wszystkie wytrawne czerwone. Od 2 miesięcy jestem abstynent. 3 dni do siebie dochodziłem po ostatnim szaleństwie. Pozdro chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    472

wódkę to ja lubię dobrze schłodzoną i najlepiej jak jest coś kwaśnego na zagryzkę np. grzybki albo ogóreczek kiszony :( .

nie ma nic gorszego niż picie ciepłej wódki :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

hehe :) ja nie pije czesto ale jak juz to Zawisze, Sobieski no i Filandia...:)...a na zagryche to moze byc bez :(...na przepojke to pepsi :) (tylko to i nic innego )


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

ja preferuje "swojską" :)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj