Polecane posty

Pavel    12

pogadałbym z wami, ale czy aby nie przesadzacie? czy nie mógł któryś z was założyć jeden temat "alkohol"? a nie już widze piwo... wino.... wódka... bimberu tylko brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz14    1

heh na podhalu się śliwowicę pije i przepija herbatą z prądem....(to jest picie) heh dobra jest też żubrówka z sokiem jabłkowym ???? a tak z ciekaowści z ilu keliszków pijecie??? bo u nas się z jednego pije oczywiście nie na dużych imprezach takich jak np. wesele ale no domówkach jeden chodzi po stole.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
bimberu tylko brakuje...

 

jescze były inne propozycje tematów (nie tylko alkohol)

 

a tak z ciekaowści z ilu keliszków pijecie??? bo u nas się z jednego pije oczywiście nie na dużych imprezach takich jak np. wesele ale no domówkach jeden chodzi po stole.... :D

 

piłem w ten sposób jak byłem w górach. U nas to każdy ma swój.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

Janusz 14 jak pierwszy raz piłem w górach i zobaczylem jeden kiejiszek to byłem w szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

uuuu widze ze ten temat rozwija sie jak trawa po cieplym deszczu :D ja preferuje finlandie, p.tadeusza.zapijanie- generalnie to procz pierwszego nie zapijam.zagryzka-grzyby, ogorki. ostatnio zasmakowalem w drinkach wlasnego wyrobu: sok z cytryny, wodka, sok z pomaranczy i woda gazowana- studia naprawde rozwijaja kreatywnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

u mnie też każdy ma swój kielonek, a najlepsza jest oczywiście finlandia Żurawinowa podrosty można nie zapijac hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Tak masz racje.Też mi pomysł,ciasto,ale to fakt.Jak już to osobiście preferuje ogórki kiszone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Dobrze gada! Polać mu! :D


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
lub grzybki.

halucynogenne..i bibka gotowa. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

A u mnie to sie pije takie coś :D :D Link


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Ja najczesciej to ZŁOTY KŁOS i ABSOLWENT nie droge a dobre a zapojka to 3limonki lub 3cytryny i kiełbaska z grila lub ogniska.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Co do zapojki-chyba w 1990 byłem na tzw.obozie roku zerowego w Grodnie na Białorusi-wódka była śmiesznie tania-właściwie to wszystko było śmiesznie tanie-ale jedna rzecz była na wagę złota-zapojka właśnie.Tak właściwie do popitki można było dostać tylko sok z granatów po którym człowiek rzygał dalej niż widział (a wzrok się wtedy wyostrzał :D )-w jakimś sklepie spojrzenie me padło na kefir-właśiwie na jego skrzynkę-którą to niebawem zakupiłem-pierwszego dnia kolesie się śmieli jak widzieli czym zapijam-ale miny im zrzedły na drugi dzień-bo oni na ciężkim fleku-a ja radosny jak skowronek :D-rezultat był taki ,że staliśmy się największym w okolicy konsumentem nabiału-a ja zyskałem ksywkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FQ    0

Preferuje Finlandie albo Wyborowa.

Po przeczytaniu postu jara, tez mi sie historia przypomniala jak bodajze na 3 roku zapijalismy gorzalke mlekiem, o dziwo nastepnego dnia czulem sie jak mlody Bog.No i oczywiscie spodobal nam sie ten eksperyment, ze chyba ze 3 dni pod rzad go praktykowalismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Zapomniałem-wszyscy tu piszą o Finlandii (której to też fanem jestem)a jakoś nikt nie napisał o Absolucie-chyba jeszcze lepsza (IMHO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Duzo sie działo chłopaki u mnie po pijaku - szkoda opowiadać. Wiadomo alkoholu się nie miesza ale prawie zawsze się zdarza że na popijawach jest piwo i wóda w różnej kolejności :D

 

jaro - Absolut ? masz na myśli Absynt ??


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

myślałem że chodziło Ci o tą od południowych sąsiadów - to podobno nieźle kręci w głowie :D


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
heh na podhalu się śliwowicę pije i przepija herbatą z prądem....(to jest picie) heh dobra jest też żubrówka z sokiem jabłkowym ???? a tak z ciekaowści z ilu keliszków pijecie??? bo u nas się z jednego pije oczywiście nie na dużych imprezach takich jak np. wesele ale no domówkach jeden chodzi po stole.... :D

z kąd dokładnie jesteś bo mówisz same znajome rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ABSYNT ! :D

 

 

Nikt chyba nie wspomniał o Sobieskim. Preferuje Sobieskiego, chociaz Finlandią i Bolsem nie pogardze.

A czego nie lubie? Absolwenta i Żurbówki...


Technika Rolnicza! (.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0
pogadałbym z wami, ale czy aby nie przesadzacie? czy nie mógł któryś z was założyć jeden temat "alkohol"? a nie już widze piwo... wino.... wódka... bimberu tylko brakuje...

 

Oj Pavel od mieszania to sie tylko pożygać można. Ja smakuje głównie w Bolsie i smirnofie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj