Polecane posty

limousine    38

Tak kolego. Teraz wchodzi moda na biała żubrówkę tak jak krupnik pół roku temu, i wcześniej żoładkowa delux. Moge ci powiedzieć że dobrze wchodzi ;) ;) :P


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ja piłem na święta, ot taka sobie jak dla mnie, jednak wole starego poczciwego BOLSA ;)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Mnie po białej żubrówce kuło w głowie jakos dziwacznie ;D jak dla mnie ostatnio pije zwykla zubrowke i przepijam sokiem jabłkowym. Idealnie wchodzi ;d polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mi kolezka przywozi czasem trawe zubrowa ;)

 

3 sztuki i noc w lodowce takiej mikstury, a ze starogarda robi sie najszlachetniejsza zubrowka jaka pilem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Najlepsza bez wątpienia jest Krajowa - oczywiście z Biedronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

no to się pochwale że ostatnio w gronie moich znajomych postanowiliśmy pić STOCK-a a najlepiej tego kolorowego. Cena z jakością idą w parze. a CZYSTA de LUXE to już się zrobiła straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

No bo to jest tak ze wchodzi jakas nowa wodka na rynek ktora jest dobra i tania i sie robi moda na nia jak np niedawno Gorzka zoladkowa de luxe pozniej psuje sie jej smak to wchodzi nowa na tej samej zasadzie np tak jak teraz krupnik ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

A ja powiem że gorzka żołądkowa de luxe uwodzi mnie już od dawna i nie zamierzam na razie zmieniać marki. Mało tego, dowiedziałem sie że na sylwestrze, na którego idę będzie ten właśnie gatunek wódki co mnie bardzo uszczęśliwiło. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A słyszeliście panowie jakich przekrętów dopuszczają się producenci ? Słyszałem w radiu na jesieni ,że niektóre wódki to sama chemia np. odbarwiony i przedestylowany płyn do spryskiwaczy ...

 

 

Kurde ,żebym Ja miał dojscie do jakiegoś bimberku :P - nigdy w zyciu nie piłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przeglądając pierwszą i drugą stronę tego tematu nie można nie zauważyć że wśród wypowiedzi górują Moderatorzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Dzisiaj przetestuję nowy produkt(w moim organizmie) - Żubrówka Biała.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip94lemken    122

Krupnik, najlepiej zimny i gorzka zołądkowa de lux, wgl niewiem czy zwrociliscie uwage ze wodka w butelkach 0,7 jest lepsza od tych w 0,5 ? :o:P:D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dzisiaj przetestuję nowy produkt(w moim organizmie) - Żubrówka Biała.

 

No to zdaj relację potem-tak się składa że tą wódkę zauważyłem dopiero parę dni temu-żeby było śmieszniej-na stypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Krupnik, najlepiej zimny i gorzka zołądkowa de lux, wgl niewiem czy zwrociliscie uwage ze wodka w butelkach 0,7 jest lepsza od tych w 0,5 ? :P:D :lol: :lol:

 

Bo na dłużej starcza :o Zawsze kolejka, czy dwie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

panowie to ja na swierzo powiem ze dalem wczoraj mocno z tesciem pszyszlym i innymi znajomymi pilismy wodke ozon. i wchodzi ladnie ale dzisiaj chce mi leb rozerwac...


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Trudno ocenić, bo na pierwszy ogień poszedł stock. Ogólnie ok ale stock jakby gładziej wchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mi tam przeciętnie wszystko gładko wchodzi-często,gęsto zdarza mi się pić u kuzyna (on sam książki pisze :D ) coś co ma 65 %-a po tej siarze to wszystko już nieźle smakuje-co by to nie było :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracka    0

Ogólnie to wódka mi nie smakuje pod pepsi raz walnąłem kielicha i nawet niezłe ale samo to :D ... ogólnie z wiekiem gust sie zmienia to co teraz mnie wykręca za pare lat bedzie mi smakować ponoć dobra jest finlandia smakowa trzeba będzie spróbować kiedyś :D kiedys z kumplem wypiliśmy troche spirytu z fanta to raczej nie bardzo :D lepsze by było coca cola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Ja mam dobre kontakty z księgarnią wysyłkową. Przeważnie to gęstość druku waha się 50-52% i czytanie mocniej zadrukowanych nie sprawia mi przyjemności, nie dam rady długo czytać :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj