Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem w Mf 3060

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 21 marzec 2010 - 23:22

Problem w Mf 3060 Witam. Mam problem, poniewaz od pewnego czasu przestały działać mi halogeny na dachu oraz nie działa obrotomierz(mth liczy normalnie). Bezpieczniki są ok (przynajmniej te które znalazłem, żarówki też ok. Jak włącze światła to normalnie wszystko sie podświetla na tabeli przełączników tam gdzie włącza sie halogeny, ale jak włącze to nie działają. Cóz może być przyczyna? Może ma jeszcze gdzieś schowane bezpieczniki? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem w Mf 3060 Dzisiaj, 23:24
  •  

#2 Share matis251

matis251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 22 marzec 2010 - 07:24

Problem w Mf 3060 Sprawdź żarówki w halogenach, być może jakiś kabel odłączył, być może włącznik padł (mimo że go podświetla). Nikt ci przez komputer nie powie co na pewno jest źle, trzeba samemu po nitce do kłębka dojść samemu co zdaje się nie jest aż takie trudne. Co do obrotomierza to zobacz, kable przy alternatorze, może tam się coś dzieje. Działa ci EHR bo jeśli tak to winny jest obrotomierz który zapewne zakończył swój żywot.

Pozdro

#3 Share daras77

daras77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja,rolnictwo,sport

Napisany 22 marzec 2010 - 09:15

Problem w Mf 3060 Co do halogenów najprawdopodobniej siadł ci przełącznik,u mnie też tak było.Spróbuj zmostkować kable przy przełączniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 22 marzec 2010 - 10:33

Problem w Mf 3060 dokładnie przełacznik też to miałem wymieniłem je na takie góra dół i dobrze działa juz prawie 2 lata
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#5 Share Krzesinek

Krzesinek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 22 marzec 2010 - 11:10

Problem w Mf 3060 Zaczynamy _bezpieczniki_ masa_ żarówki_ przełącznik. :) Chwilka czasu, próbnik i do dzieła. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 03 kwiecień 2010 - 01:23

Problem w Mf 3060 Witam. Dziękuje za rady. Problem już sie rozwiązał. Po rozmontowaniu deski rozdzielczej i wypryskaniu kostek preparatem do stykow, po paru dniach włączam i działa :)