Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wybrać za aparat

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kuba55

kuba55

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 147 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , robienie zdjec

Napisany 21 marzec 2010 - 21:35

Co wybrać za aparat co byśscie wybrali z tych propozycji : samsung pl 80 ,nikon colpix s 3000 ,samsung nv 24 hd, Panasonic DMC-FS62EP , canon digital ixus 85 is , panasonic dmc lz 10 , napiszcie jeszcze dlaczego

coraz gorzej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wybrać za aparat Dzisiaj, 03:57
  •  

#2 Share Ghostrider

Ghostrider

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 kwiecień 2010 - 17:37

Co wybrać za aparat najlepsze jest ten samsung nv 24 hd, 10.2 Pixel lub 10.1 Pixel, samsung jest dobre i znajome firma.

#3 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 20:26

Co wybrać za aparat Canon i Panasonik LUMIX [LZ] to napewno będą robiły ładne zdjecia bo te aparaty są dobre, widzię po znajomych...

Mam samsunga S1060 [10.2mpx] i powiem że aparaty 8mpx czy nawet mniej robią ładniejsze zdjecia...

#4 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 20:57

Co wybrać za aparat Ja mam samsunga już uh ma już 6 lat i jak dla mnie jest wystarczający 5mpix ale jedyna wada to że on jest na baterie 2xAA. Jakbym drugi raz kupował aparat to bym nie wziął samsunga mimo że jest tańszy i ma te 10 czy i 20 mpix to wybrałbym Panasonica albo Lumixa który ma swój akumulatorek i możesz zrobić na nim oj z cały dzień może byś pstrykał zdjęcia i wyjdą dobrej jakości nie mówię że samsung to zła firma bo mało które zdjęcie mi się nie udaje. Przy zakupie zwróć uwagę na zasilanie byle nie miało zwykłych baterii to do 2 godz i ładuj albo drugie kupuj najlepszy to jak ma swój własny akumulatorek :)

#5 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 21:33

Co wybrać za aparat Tylko potem serwis takiego akumulatorka [wymiana] to są już większe koszty i np. jak padnie Ci aku w akcji to od nikogo zwykłych bateryjek nie pożyczysz bo nie będą pasować...
Zawsze trzeba mieć 2 zestawy aku- czy to są inwidulane do danego aparatu czy typowe AA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share damjan15

damjan15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 572 postów

Napisany 16 kwiecień 2010 - 21:53

Co wybrać za aparat Ale wiesz jak ja szedłem na wesele to z całą kieszenią baterii AA i po co to komu a tak wsadzasz akumulatorek i pojechał na całą noc starczy.

#7 Share Listonosz

Listonosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 10 maj 2010 - 20:58

Co wybrać za aparat Witam wszystkich :lol:

Chciałbym kupić aparat, zwykła cyfrówkę cena to ok 600zł.
Aparat potrzebuje na własne potrzeby, nie jaki prezent B)
Zastanawiam się nad Nikonem coolplx-em S570, co myślicie o nim?? To dobry wybór czy polecacie coś innego?
Słyszałem że Nikon to dobra firma i właśnie szukam aparatu z tej firmy. :lol:

Oto link z tym aparatem:
http://www.allegro.p...nt_komunia.html

#8 Share luke371

luke371

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Fotografia sprzętu rolniczego

Napisany 11 maj 2010 - 08:26

Co wybrać za aparat Im więcej pixeli tym będą gorsze zdjęcia :lol: udowodnili to kiedyś na tvn turbo w jakimś programie bodajże "Gadżet" liczba pixeli zależy tylko i wyłącznie do rozdzielczości a nie do jakości.Ja mam Kodaka Z740 robi świetne zdjęcia,możecie sie przekonać wchodząc w moją galerie.Niektórzy myśla "a wezme ten apareat bo ma 15mpx" są w błędzie. Im większy aparat tym będą lepszej jakości zdjęcia bo już nie będą wszystkie "bebechy" takie miniaturowe

http://www.allegro.p...re_z812_is.html ja bym polecał ten sprzęcik

Uzywany ale to w niczym nie przeszkadza :lol: ja kupiłem używke Z740 z przebiegiem jakiś 500zdjęc i teraz aktulanie mam nim 9850 zdjęc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Listonosz

Listonosz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 11 maj 2010 - 13:17

Co wybrać za aparat No tak, ale ja szukam czegoś znacznie mniejszego, co zmieści się do kieszeni i przy okazji zrobi świetne zdjęcie.
A jeżeli pixele się nie liczą to w takim razie co? Zoom optyczny? Ja osobiście za bardzo nie znam się na tych rzeczach i jeżeli jest ktoś kto umiałby mi to w jakiś prosty i logiczny sposób wytłumaczyć to prosiłbym o pomoc :lol: