Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agresywne psy sąsiada

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share binek

binek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 marzec 2010 - 21:04

Agresywne psy sąsiada @Ferdek07 myślę że twoja propozycja jest najbardziej trafna, następnym razem jak mnie któryś dziabnie (a stało się tak nieraz) niech się okaże aktualnymi szczepieniami swych pupilków a jak nie to postraszę go policją. Może skończy głupią gadką o tabliczce i wykręcaniem się od wszystkiego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agresywne psy sąsiada Dzisiaj, 15:49
  •  

#22 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 23 marzec 2010 - 21:30

Agresywne psy sąsiada

samczyk1991 ojciec kiedyś też miał problemy z psami sąsiada zabierały ze sobą miski nawet :) To podsypał trutki na szczury i więcej ich nie było psy mają mechanizm obronny więc calą drogę rzygały i przeżyły :)

Więc możesz tak zrobić i ewentualnie powiadomić sąsiada albo nie najwyżej powiesz że szczury chciałeś wytępić a zresztą jak udowodni że to Ty je zatrułeś.

Jest też opcja łagodniejsza nafaszeruj żarcie porządną ilością ostrego pieprzu :)
A tym psom to bym przywalił po grzbiecie

Parę lat temu jak nie mieliśmy zbiornika na mleko to nawet te gumowe dekle od baniek z podwórka wynosiły na pola :)
Jestem pewien ,że to były jego bo wtedy miałem tylko 1 psa który nawet na parę godzin d... z domu ruszyć nie chciał :)
Do autora tematu, niech kupi se skrzynkę na listy ,ale niestety pozostanie problem listów poleconych :)
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 27 marzec 2011 - 01:11

Agresywne psy sąsiada no sąsiedzi niektórzy u nas to są od skur****yna jak jadę rowerem to wylatuje gromada kundli i za nogawki łapią łażą po całej wsi a jak się pójdzie do sąsiada w tej sprawie to udaje że go niema albo wielce oburzony a jak nasz pies kiedyś skakał przez ogrodzenie i łaził po polach i za jego stodołą to dwa tygodnie później pies leżał sztywny u mnie na podwórku (to było otrucie) ten pies pod żadnym pozorem agresywny nawet nie był ale zobaczy ch*j na co mnie stać taką bruzdę mu wyorze przy miedzy że jak wpadnie to już nie wyjedzie

(ale się rozpisałem) B)
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 28 marzec 2011 - 00:19

Agresywne psy sąsiada Autorze tematu, co Cię obchodzą psy sąsiada? Jeśli nie stwarzają zagrożenia dla Ciebie i sąsiadów to po co chcesz właściciela straszyć przepisami? Nie musisz go odwiedzać a jak masz jakiś list do niego to powieś mu w torbie foliowej na furtce i po kłopocie. Szanuj czyjąś prywatność i własność.