Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z 3130

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Adrian214

Adrian214

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 20:58

Problem z 3130 A wiesz może o jakie zawory chodzi??? I gdzie one sie znajdują? Kupowałeś nowe czy dało się jeszcze zrobić z tych które mechanik ci wymontował?? U mnie hydraulika niby działa ale nie podnosi pod ciężarem, tylko nieraz jak go przegazuje coś zaskoczy i podniesie. Może masz jakiś kontakt do tego mechanika??

Edytowany przez Marcin91, 27 czerwiec 2012 - 23:45.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z 3130 Dzisiaj, 05:16
  •  

#22 Share romus

romus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna

Napisany 27 czerwiec 2012 - 23:21

Problem z 3130 musiał bym zobaczyć. Mechanik dodał jeden zawór i jest wszystko dobrze. Jutro postaram się napisać w którym miejscu. Skąd jesteś?? jak gdzieś blisko mnie to polecam mojego mechanika. Jutro dam Ci numer ale wątpię że pomoże Ci przez fona.

#23 Share Adrian214

Adrian214

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 09:01

Problem z 3130 Ja mieszkam w zachodniopomorskim. Więc jeżeli nic sam nie wskóram to będe musiał poszukać kogoś w okolicy.

#24 Share romus

romus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna

Napisany 28 czerwiec 2012 - 09:13

Problem z 3130 masz gg?? moge Ci napisać gdzie mam ten zawór
albo jakieś zdjęcie zrobic

możliwe że pompa Ci siadła ta w środku ale pewny nie jestem. Musiałbyś sprawdzic ciśnienie jakie masz na tej pompie

Ja mam dodatkowo zrobioną pompe nad silnikiem która zastępuje tamtą w środku. Jak narazie dobrze to działa a mam juz to tak 10 lat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Adrian214

Adrian214

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 09:35

Problem z 3130 To podam ci maila. Adrian111199@wp.pl

#26 Share Adrian214

Adrian214

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 19:37

Problem z 3130 A może mógłbyś zrobić zdjęcia tej całej instalacji do tych elektromagnesów w miarę możliwości

#27 Share marcinnowo233

marcinnowo233

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 08:46

Problem z 3130

masz gg?? moge Ci napisać gdzie mam ten zawór
albo jakieś zdjęcie zrobic

możliwe że pompa Ci siadła ta w środku ale pewny nie jestem. Musiałbyś sprawdzic ciśnienie jakie masz na tej pompie

Ja mam dodatkowo zrobioną pompe nad silnikiem która zastępuje tamtą w środku. Jak narazie dobrze to działa a mam juz to tak 10 lat.

Dzień dobry
Jestem użytkownikiem agrofoto i przeglądając pana wypowiedz na temat jd 3130 natknełem sie na post w którym pisze pan że ma nad silnikiem dodatkowa pompe do oleju. Mógłby mi pan napisac od czego jest ta pompa(do jakiej maszyny miała febryczne zastosowanie) , gdzie jest umiejscowiona dokładniej oraz jak sa podłączone przewody wlotu oleju do pompy oraz wylotu oraz czy posiada ona jakis zawór bezpieczenstwa czy coś podobnego . Jakby mógłby pan to chciałbym zobaczyc tego zdjecie (wiem że pewnie trzeba maske zdejmać no ale przy okazji jakby pan zrobił to byłbym wdzieczny) . U mnie jest problem z trzesącym sie podnosnikiem i niedziałającym/ trzesącym turem i kierownica .Z góry dziekuje za odpowiedz

A o jakim pan zaworze pisał w tym wątku powyżej

mój adres e-mail to marcinnowo233@gmail.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share BogdanLW

BogdanLW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 13:00

Problem z 3130 mam pytanie do wszystkich posiadaczy jelenia 3130 gdzie wchodzi linka motogodzin do silnika bo jest jej brak a nie wyobrazam sobie jazdy bez dzialania licznika motogodzin .z gory dziekuje za odpowiedzi a moze ktos przesle zdlecia

Połączony

Edytowany przez MAT912, 05 styczeń 2013 - 13:07.