Zaloguj się, aby obserwować  
gregory7

pomocy siewnik KLEINE do buraków

Polecane posty

gregory7    1

witam panowie znawcy potrzebuje pilnej pomocy.potrzebuje wiedzieć jaki to model siewnika do buraków???????? ZDJĘCIE na zdjęciu sa pokazane sekcje ale nie wiem co to za model żeby szukać o nim informacji... jest to 12 rzędowy siewnik KLEINE z roku 1997 do kupienia w Niemczech blisko granicy od pewnego gościa za 700 EURO niby w pełni sprawny jedynie brak 3 łańcuchów napędowych sekcji.

jeśli ktoś się zna na tych siewnikach to proszę o wszelkie informacje czy warty jest takich pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz328    2

Ostatnio gościu chciał za polską Gamme z 97r. 4000zł więc myślę że cena atrakcyjne tylko jeszcze trzeba liczyć transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy1989    6

nie masz więcej zdjęć? Na oko wygląda na klein unicorn 2. I z tym rocznikiem to może być różnie bo nie mają wybitych na tabliczkach.

Jak miałbyś zdjęcia ramy to przekazałbym ci więcej informacji.

Podejrzewam że nie jest składany więc nie jest za bardzo praktyczny

ale możesz go brać w ciemno za tą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

transport to mogę mieć za 400zł

jest na sztywnej ramie tylko właśnie chodzi mi czy to jest unicorn3 czy unicorn2 da się to po wyglądzie sekcji rozróżnić...?

jest praktycznie taki sam jak ten:Mój odnośnik

tylko czy w takiej budowie ramy nie było unicorn2 produkowane?

tylko czy w razie "W" znajdzie się klient na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do różnic to jest na zbiornikach napisane Unicorn II albo III :(

I podłączam się do tematu żeby nowego nie tworzyć szukam części albo całej sekcji do Unicorn I...


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez slawek_82
      Witam. Czy ktoś podpowie jak ustawić na którą zębatkę siewnik kukurydzy Becker 4 rzędowy tak aby wysiewal około 80 tys. nasion na hektar?
    • Przez MariuszMF2645
      Witam poszukuję tabeli nawozowej w dużo lepszym stanie niż ta na zdjęciu (siewnik do kukurydzy Becker Areomat M)

    • Przez BELLAAGRO
      Witajcie, 
      czy ktoś z was miał do czynienia z takim sprzętem jak rabe monoseed 
      mam do kupienia od pierwszego właściciela taki 6 rzędowy a w internecie ciężko o jakieś informacje na temat takiego sprzętu 
    • Przez dominikl95
      posiadam siewnik Hassia Dan 300 19 lejków koło 16 cali ale nie mam żadnej tabeli wysiewu,nie wiem ile razy kołem kręcić proszę o pomoc chciałbym bardziej dokładnie siać a nie tak na oko . chociaż bym chciał wiedzieć ile razy muszę korbą kręcić
    • Przez slawek_82
      Witam. Szukam tabeli wysiewu ziarna kukurydzy oraz wysiewu nawozu w dozowniku w siewniku Becker 4 rzędowy. Chciałbym ustawić wysiew ziarna tak na około 85-90 tys. i nawóz tak około 100 kg/ha Może jakieś fotki tych zębatek jak powinny być pozakładane. Z góry dziękuję!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj