Skocz do zawartości

Zdjęcie

ile za AC

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arektom

arektom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 15:28

ile za AC Witam wszystkich.
koledzy mam pytanie jak licza AC od nowego ciagnika? w jakiej firmie jest najkorzystniej? Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ile za AC Dzisiaj, 15:18
  •  

#2 Share solek01

solek01

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 657 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 17:31

ile za AC Ciezko jest jednoznacznie odpowiedziec na to ptanie bo to zalezy od wielu czynnikow. np twoich znizek w OC oraz tym czy w danej firmie znizki z OC przechodza na AC. twojego wieku ,wieku i wartosci pojzadu itd. najlepiej idz do jakiegos multi agenta to przedstawi ci kilka ofert. Napewno nie ubezpieczaj w jakis tam byle jakiej gdzie jest taniej 100 czy 200 zl bo pozniej to cie moze wiele kosztowac. JA mam ciagi w PZU (OC )a auto OC +AC w Generali . Ostatnio w EKSPRESIE REPORTEROW czy jakos tak byl reportaz jak pewna kobieta ubezpieczyla dom na 80000 zl i sie spalil do oddali jej tylko cos ok 14000 za dach bo powiedzieli ze mury i tak byly stare po programie doplacili jej 12000 za mienie ruchome i cos 10000 za dom. a powinna dostac i tak znacznie wiecej

#3 Share adas323

adas323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 19:45

ile za AC Ja mam aktualnie ciągnik w hesti i wynosi to 0,6% wartości netto ciągnika...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share arektom

arektom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 18:33

ile za AC no to nie wychodzi tak drogo! a jeszcze jedno pytanie to AC to masz tez od kradzierzy?

#5 Share adas323

adas323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 20:37

ile za AC Tak z czego mi wiadomo to jest wszystko liczy się także podczepiona maszyna do ciągnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisany 27 marzec 2010 - 21:50

ile za AC Co do ciągnika to nie wiem ale ostatnio kupiłem samochód i poszedłem go ubezpieczyć do PZU,mam wszystkie zniżki w OC a w AC nic nie miałem ale się zapytałem i na sumę 15 tyś zł AC wyszło mi 420zł dostałem wszystkie zniżki w promocji to ubezpieczyłem.Do tego wykupiłem pakiet szyba za 30 zł [a jest pęknięta a nowa 800zł za miesiąc zgłoszę że pękła] i auto holowanie na całą Europę [bo po nubirze boję się jeździć daleko]za 130 zł.Za wszystko zapłaciłem 920zł.Jest to Ford Focus 18 TDCI z 2004 i mam 36 lat.Tak więc niekiedy warto wejść i się spytać u tych niby najdroższych bo może wyjść taniej.W innej firmie powiedzieli mi za AC ponad 750.

Co do domu to ja ubezpieczyłem najpierw na 400tyś ale jak przeczytałem umowę w domu na spokojnie to się okazało że ubezpieczyłem same mury i dach na 400tyś, więc szybko wróciłem do ubezpieczyciela i mury ubezpieczyłem na 200 a resztę na 300 tyś.Dom jest 2 letni.