Seb@

Piwo

Polecane posty

Gorbaczow    0

nie ważne jakie - wazne zeby sponiewierało :D - a najczęsciej to lech i okocim bezwzględnie MOCNE

 

@ sirmnemonik

"Z tego cowiem piwa z Kompani Piwowarskiej są robione z "papierka" czyli instant jest zalewany wodą i gazowany"

 

nie wiem skąd masz takie info ale akurat kilka tygodi temu miałem okazje zwiedzać browar w poznaniu i jest to typowy browar tylko ze duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Ja nie jestem smakoszem piwa, ale jak już to tylko heineken i tylko ten oryginalny.

Ponad piwo wolę jakieś dobre wino, a jak mam zniszczyc słabe neurony to wódeczką :D :D :D (finlandia żurawinowa albo chopin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
Ciekawa teza :D Ja właśnie studiuję na Politechnice Lubelskiej i mam zamiar być inżynierem, staram się "dbać" o mój mózg w barze na przeciwko mojego wydziału. A wracając do piwa to po pierwsze z butelki, a po drugie piwny patriotyzm czyli PERŁA Mocna, Chmielowa, Zielona

Te piwa,które wymieniłeś,to są jakieś miejscowe z lubelszczyzny?Pierwszy raz o nich słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Warka, Warka Strong i Żywiec :D


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
Te piwa,które wymieniłeś,to są jakieś miejscowe z lubelszczyzny?Pierwszy raz o nich słysze.

 

Nigdy nie piłes PERŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

>>żywiec<<<...>>>lech<<<...ale tylko buteleczka :D


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian   
Gość adrian

żubr w butelce jest najlepszy do tego stopnia ze zapłaciłem za niego 105 zł hehe

 

100 mandat za picie w miejscu publiocznym+ 2 zł żubr + 3 zł opłata na poczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Browary Lubelskie Perła SA produkują:

-Perła Chmielowa,

-Perła Mocna,

-Zwierzyniec,

-Zwierzyniec Premium,

-Goolman,

-Goolman Strong,

-Carmell.

Na pewno coś piłeś jęzeli jesteś z Lubelszczyzny ( chyba że jesteś za młody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Browary Lubelskie Perła SA produkują:

-Perła Chmielowa,

-Perła Mocna,

-Zwierzyniec,

-Zwierzyniec Premium,

-Goolman,

-Goolman Strong,

-Carmell.

Na pewno coś piłeś jęzeli jesteś z Lubelszczyzny ( chyba że jesteś za młody)

ale to do mnie było?

:D

fakt jestem młody ale Goolman'a piłem kiedyś.

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBubr_(piwo) --- nie ma to jak żubr.hehe http://www.kp.pl/piwo_zubr.html

ale pozatym jeszcze lubię Dębowe Mocne :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

tylko polskie takie jak: warka, tyskie, żywiec i żubr. tylko z butelki i schłodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

oczywiście Warka czerwona żadne inne mi tak nie wchodzi, ubóstwiam to piwo , piłem też heinekea kega 5l i też niczego sobie :D


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
Browary Lubelskie Perła SA produkują:

-Perła Chmielowa,

-Perła Mocna,

-Zwierzyniec,

-Zwierzyniec Premium,

-Goolman,

-Goolman Strong,

-Carmell.

Na pewno coś piłeś jęzeli jesteś z Lubelszczyzny ( chyba że jesteś za młody)

To pewnie było do mnie.Wiesz że piłem tylko,jeśli dobrze pamiętam tego Goolmana.No nie jestem z lubelskiego,ale mam tam rodzinke.Jestem z kujaw i to dlatego,może głównie pije kujawiaka.A tak wogóle to mam już daaaawno skończone 18 lat.Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
żubr w butelce jest najlepszy do tego stopnia ze zapłaciłem za niego 105 zł hehe

 

100 mandat za picie w miejscu publiocznym+ 2 zł żubr + 3 zł opłata na poczcie :D

skąd ja to znam... Jeszcze mandat noszę w portfelu :D


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

tylko kto pije w miejscu publicznym??

 

ja dalej od domu spożywałem piwo za domem.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Miejscem publicznym może być np.picie piwa na miejscu w wiejskim sklepie,co jest zakazane i karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

A dla mnie podstawa żeby było świeże (nie dłużej niż dwa tygodnie) i schłodzone, to i Bartek nieźle wchodzi (nasz tubylczy browar).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
to i Bartek nieźle wchodzi (nasz tubylczy browar).

Bartkiem to sie maciuś z klanu upija...hehehe :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34
tylko kto pije w miejscu publicznym??

 

ja dalej od domu spożywałem piwo za domem.

Miejscem publicznym może być np.picie piwa na miejscu w wiejskim sklepie,co jest zakazane i karane.

To ogólnie była głupota, po imprezie zachciało się nam jeszcze na browar iść i kupiliśmy sobie po żuberku z kumplami i czekaliśmy przy przystanku na autobus nocny... Niestety nie zauważyliśmy kamer i wpadka...


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
    • Przez kamils1118
      Witam. Czy będąc na ryczałcie i mając konto osobiste w banku spółdzielczym muszę zakładać drugie konto rolnicze żeby dostawać przelewy fakturowe np. za sprzedane bydło lub zboże? Wiem że dopłaty bezpośrednie mogą wpływać normalnie na konto osobiste.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj