Zaloguj się, aby obserwować  
Chota

Kubota ME 9000 czy Zetor 10641

Polecane posty

szymon29    0

Jeżeli chodzi o te zetoy to podobno nie robią ich już tak dobrze jak kiedyś, są bardziej awaryjne i wogle. Ale i tak znajdzie sie ktoś komu ciągle na podwórku stoi serwis zetora, a i tak powie że to jest najlepszy ciągnik! :D Każdy zachwala swój sprzęt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rataj    3

zetor


Claas Dominator 98sl classic, Zetor Forterra 12441, Zetor Proxima 85 plus, Zetor 7211, Ursus c330


AgroFoto -----> najlepsza stronka w sieci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja co do kuboty zmieniłem nastawienie po targach w sitnie jak obejzałem ją dokładnie i odpalił ja pokazywał wszystko jak i co to wypadła jak dla mnie lepiej niz zetor zetor taki prosciutki jest. ale szceze bał bym sie ja jeszce kupowac bo nie jest ona dobrze sprawdzona przez uzytkowników ale prezentowała sieą bardzo dobrze i wykonanie deobre wszytsko jak najbardziej ładnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez104    0

a ja na twoim miejscu kupil bym jakiegos ursusa raz to ze latwo dostac do niego czesci a dwa to sa tanie w porownaniu np do kuboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
a ja na twoim miejscu kupil bym jakiegos ursusa raz to ze latwo dostac do niego czesci a dwa to sa tanie w porownaniu np do kuboty :rolleyes:

ale chyba nie kupie nowego ursusa 100 km do 140 tys zl ??? a czesci u mnie w okolicy jest sklep z częsciami do : URSUSA,ZETORA,PRONARA i LANDINI


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
ja bym bral zetora albo ursusa

ja chyba też bym tak zrobił. jakoś nie mogę się przekonać do azjatyckich ciągników :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passat1    0

ja postawił bym na zetora ponieważ man zetora 10641 i spisuje się idealnie. zetor jest bardziej znano firmo niż kubota. Ja za zetora z turem z mrągowa zapłaciłem okolo 180 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a ile dales za tura ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
ja za tur z mrongowa typ ł106a dałem około30tys

a jak ci sie sprawuje ??? zadowolony jesteś ??? ile czasu go masz ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid19    0

dobrze sie sprawuje, mam go dwa lata, lecz jak bym kupywał zetora10641 to bym kupił orginalny tur zetora, bo ten jest za duży na zetora 10641

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andero    0

Ja na 100% kupiłbym Kubotę, ale w tej mocy to M108S. Sam posiadam M8540 z ładowaczem Quicke Q35 i uważam że to bardzo dobre ciągniki, które sprawdziły się w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcinl    1

zadając takie pytanie zetor czy kubota to wszyscy na chura zetor ale poczekajmy jeszcze kilka lat u nas narazie tylko sie sprawdziły sprzety budowlane a jeszcze trochę i może dojdą jeszcze ciągniki bo w innych krajach juz pewną renome sobie wyrobiły a patrząć na tempo sprzedarzy na świecie z roku na rok cyferek przybywa. A np jak sie wejdzie na amerykańską strone typu allegro to ciagniki na placach tylko zielone i czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFJD    2

Ja bym brał Kubotę ponieważ na pewno mniej pali mniej pewnie awaryjna lepszy komfort. Te pierwsze kuboty miały kilka wad ale w tych nowych już to wyeliminowali. Nie pokoi mnie tylko ta ciasnota przy silniku jak coś wymienić to z pół silnika trzeba rozebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostach1001    0

wole kubote.Mój tata pracuje w rolczarze w pułtusku.Kubota jest bardzo wytrzymała ,mało pali,i nie zawodny rewers.Kubota ME 9000 ma 94km , jest też kubota 9540 ma 97km , kubota m108s ma 108km i najnowsza kubota m128x ma 128km.polecam

 

zgadzam sie andero . kubota m108s + tur = dobty zespół bo kubota ma duży promien skrętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma duży promień skrętu bo takiak gdzieś czytałem kubota produkowała maszyny budowlane.Ciekawe jak rolnicze?

Do autora tematu: a np. nad jakimś New Hollandem T5050 lub Johnem R lub M się nie zastanawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkubota9    0

ja chyba też bym tak zrobił. jakoś nie mogę się przekonać do azjatyckich ciągników :(

 

Japońskich a nie azjatyckich kolego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil003    41

Zobaczycie jeszcze za 5 lat kiedy ludzie się przekonają do jakości Kuboty to na Zetora nie będą chcieli spojrzeć , bez urazy ale większość ludzi kupuje nowe Zetory ze względu na cenę , a że jest tu masa takich użytkowników więc Kubota nie ma szans na tym forum , polecam każdemu posiadaczowi zetora przejechać się nową Kubotą , może otworzycie oczy i zobaczycie co tak naprawdę znaczy stwierdzenie "PORZĄDNE WYKONANIE"

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj