Zaloguj się, aby obserwować  
marcin974

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcin974    30

Kto z agrofotowiczów dziś brał udział w konkursie, kto zakwalfikował sie do drugiego etapu? ile pkt mieliscie?

 

Ja przeszedłem, 20pkt wstarczyło, ten Pan od konkursu zrobił dogrywkę bo wwe dwóch mielismy po tyle samo pkt :)

 

 

 

 

20/30pkt -cienko :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lkt81    0

Ja brałem udział ale się nie dostałem :( Miałem 21 pkt i trzecie miejsce w szkole, a najlepszy miał 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Grzegorz6180 też się dostał, to co panowie widzimy się 15 maja na SGGW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Mi niestety się nie udało... 17/30 ;p Najwięcej u nas było 24.


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

@Grzegorz6180 też się dostał, to co panowie widzimy się 15 maja na SGGW?

no widzimy :(

 

 

Piszcie ile punktów najlepszy miał i ile mieliscie :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

będzie pisemny, 30 pytań i z tych nas okolo 150 osób wybiorą 10, będzie decydował tez czas oddania pracy, i tych dziesięciu odpowie ustnie przed komisją i pieciu z nich to laureaci...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robbi    0

Witam panów .,,. również ja zajołem 1 miejsce w etapie szkolnym ,-, po pisemnej dogrywce wygrałem... miałem 21 punktów ale jak patrzę na wasze wypowiedzi to stosunkowo mała liczba punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub992    0

Ja miałem 18pkt cienko najlepszy wynik w szkole ale koleś miał ty samo i była dogrywka na te 3 pytania co odpowiadało się ustnie odpowiedziałem 1 pkt mniej :lol: gdybym się przyłożył do nauki to z pewnością bym pojechał a tak jestem uczniem rezerwowym ale i tak zabieram się do warszawy z nauczycielem i z tym kolesiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Bardzo miło było poznać kolegę @rafal, po sąsiedzku pisaliśmy test,

dobrze że hasło "Agrofoto" rzuciłeś B)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
    • Przez MichaKpiski
      Witam jestem jednym ze spadkobierców gospodarstwa rolnego. Czy ktoś przechodził tą ścieżkę po kolei jak już postanowienie nabycia spadku wydanego przez sąd ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj