Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:23

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Kto z agrofotowiczów dziś brał udział w konkursie, kto zakwalfikował sie do drugiego etapu? ile pkt mieliscie?

Ja przeszedłem, 20pkt wstarczyło, ten Pan od konkursu zrobił dogrywkę bo wwe dwóch mielismy po tyle samo pkt :)

20/30pkt -cienko :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 23:39
  •  

#2 Share pawel6485

pawel6485

gospodar18

• V.I.P.
  • rank
  • 614 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:33

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Witam Ja brałem udział ale nie wiem ile miałem punktów jutro sie dowiem.

#3 Share lkt81

lkt81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 18 marzec 2010 - 21:58

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja brałem udział ale się nie dostałem :( Miałem 21 pkt i trzecie miejsce w szkole, a najlepszy miał 23...

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 marzec 2010 - 23:01

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie @Grzegorz6180 też się dostał, to co panowie widzimy się 15 maja na SGGW?

#5 Share Hanter150

Hanter150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 15:36

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Mi niestety się nie udało... 17/30 ;p Najwięcej u nas było 24.
KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

#6 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 19 marzec 2010 - 16:12

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

@Grzegorz6180 też się dostał, to co panowie widzimy się 15 maja na SGGW?

no widzimy :(

Piszcie ile punktów najlepszy miał i ile mieliscie :(

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Dzisiaj, 23:39
  •  

#7 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 19 marzec 2010 - 22:13

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Witam, panowie też byłem najlepszy w swojej szkole miałem 22 punkty :( , wiecie może co będzie trzeba robić w 2 etapie (pisać czy odpowiadać ustnie)?
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#8 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 16:16

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie będzie pisemny, 30 pytań i z tych nas okolo 150 osób wybiorą 10, będzie decydował tez czas oddania pracy, i tych dziesięciu odpowie ustnie przed komisją i pieciu z nich to laureaci...

Kontakt 661995047

#9 Share Robbi

Robbi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 21:28

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Witam panów .,,. również ja zajołem 1 miejsce w etapie szkolnym ,-, po pisemnej dogrywce wygrałem... miałem 21 punktów ale jak patrzę na wasze wypowiedzi to stosunkowo mała liczba punktów

#10 Share Jakub992

Jakub992

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, maszyny rolnicze , Motoryzacja i wiele z tym związanych

Napisany 05 kwiecień 2010 - 22:43

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Ja miałem 18pkt cienko najlepszy wynik w szkole ale koleś miał ty samo i była dogrywka na te 3 pytania co odpowiadało się ustnie odpowiedziałem 1 pkt mniej :lol: gdybym się przyłożył do nauki to z pewnością bym pojechał a tak jestem uczniem rezerwowym ale i tak zabieram się do warszawy z nauczycielem i z tym kolesiem

#11 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 15 maj 2010 - 09:32

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Bardzo miło było poznać kolegę @rafal, po sąsiedzku pisaliśmy test,
dobrze że hasło "Agrofoto" rzuciłeś B)

Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 maj 2010 - 09:44

Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie Konkurs wygrał @Grzegorz6180. B)

http://wip.sggw.pl/a...3623?nggpage=11
http://w74.wrzuta.pl...cy_w_rolnictwie