Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki typ rozdzielacza?

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share davidsonn

davidsonn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 10:15

Jaki typ rozdzielacza?

Kupiłem sobie ten rozdzielacza 3/1 222 hydrosila  no i jest jak kolega pisał, nie wymaga regulatora, posiada 3 sekcje dwustronnego działania pływające z zatrzaskami. Tylko te zatrzaski dość mocno trzymają i tak zastanawiam się czy by nie dało radę jedną sekcję pozbawić tych zatrzasków.    . 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki typ rozdzielacza? Dzisiaj, 03:20
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki typ rozdzielacza? Dzisiaj, 03:20
  •  

#22 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 22:01

Jaki typ rozdzielacza?

a Ja się nie zgodzę z trobą gdyż kupiłem rozdzielacz o symbolu 3/1 222 i nie miał on pozycji pływającej i wtedy pojechałem go wymienić na 3/4 222 i ten miał i to nie jest żadne info z pudełka tylko czysta praktyka! [/quote

To ci kit musieli wcisnąć.3/1 oznacza ze rozdzielacz jest samodzielny a 3/4 jest współpracujący z regulatorem siłowym natomiast 222 mówi o pozycjach roboczych suwaka-zobacz do tabeli które wcześniej wrzuciłem pisze jak byk "plywajaca"
[quote name="davidsonn" post="1689609" timestamp="1451380512"]

Kupiłem sobie ten rozdzielacza 3/1 222 hydrosila no i jest jak kolega pisał, nie wymaga regulatora, posiada 3 sekcje dwustronnego działania pływające z zatrzaskami. Tylko te zatrzaski dość mocno trzymają i tak zastanawiam się czy by nie dało radę jedną sekcję pozbawić tych zatrzasków. . [/quote

Ja bym się w to nie bawil gdyż podczas rozbiórki suwaka możesz go poprostu popsuć

Edytowany przez Macin2, 29 grudzień 2015 - 21:58.

Dodaj odpowiedź